Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Mitterdorf - Německo,stání přes noc

Poslední aktualizace před 5 let
Pepino66Pepino66Člen
Přidáno před 11 let
Ahoj, můžete mi někdo poradit, jak to vypadá v Mitterdorfu se stáním pro obytky někde poblíž sjezdovky přes noc? :z
Díky za každou zkušenost.
Pepíno
PeropPeropČlen
Přidáno před 11 let
Poněvadž to tam máme asi cca 40 km. tak většinou jezdíme jen osobákem a spát jezdíme domu. Ale přímo u centrální kasy je několik parkovišť kde stojíme. Nikde žádný zákaz pro obytky není a tak občas vidím,že tam stojí zřejmě i přes noc. Ideální je vyjet nahoru k horskému hotelu,to ale s obytkou je asi těžší a jen s řetězy. Je to přímo u modré sjezdovky a dají se tam i koupit jednotlivé lístky na vlek. p.
cestovatel ze Šumavy;y
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj,
stáli jsme tam, kde je dětský Zirkus Park. Je tam nad parkingem autobusů takové malé parkoviště, asi pro obytky. Rovina a klid. Pozor, tady v kase se dá platit jenom v hotovosti Eur. Jinak mě mile překvapili, červená cca 1350 m dlouhá, pohoda. A jeden příklad pro podnikatele v oboru cestovního ruchu. Měli jsme časovou jízdenku. Spěchal jsem, abych stihl ještě jednu poslední jízdu. Rozsvítila se červená a byl jsem srozuměn, že je dnes konec. Obsluha na mě mávla, ať jedu a bránu pustil. Pak pustil i známé, kteří stáli za mnou. Dobrý počin, abychom se někdy vrátili.
Jirka
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda má někdo aktuální nebo alespoň novější informace, jak to v Mitterdorfu vypadá se staním pro obytky resp. zda li je vše při starém. Přeci jenom je poslední příspěvek z roku 2013.
Díky za info.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
stávám nahoře za točnou autobusů u dětského parku a bez problémů .... viděl jsem stát obytky i dole na tom centrální a zdálo se, že je to také ok.

Občas sjedu dolu do Waldkirchenu si zaplavat, je tam přímo u bazénu STLPZ
Yetti
L
Lukas a PetraČlen
Přidáno před 7 let
Byli jsme tam několikrát loni (osobákem) a jedna nebo dvě obytky vždy stály na parkovišti u dětského parku zde:
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body...tra%C3%9Fe

Pamatuji si trochu prudký nájezd na odbočce z hlavní silnice (Schmelzler Strase) na cestu k jezeru (Albergstrase), auta s dlouhým zadním převisem by tam mohla mít problém, lepší možná bude najíždět ze směru z centra Mitterdorfu (a vyjíždět stejně tak).

:_
L.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Díky za info, vyzkoušíme.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 5 let
prosím, má někdo aktuální info o Mitterdorfu? díky
I
Ivett84Nováček
Přidáno před 5 let
Dobry den, byl uz letosni sezonu nekdo v Mitterdorfu? Da se tam stat pres noc. Chystame se s malymi detmi. DĚKUJI
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 5 let
Byli jsme letos, u dětské sjezdovky není problém.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 5 let
Souřadnice 48°52'55.707"N, 13°38'49.654"E
Navíc u toho dětského parku je i místnost pro rodiče s dětmi, ale když máš obytku, tak to asi nevyužiješ. Jsou tam myslím 3 kryté pásy.
Bombíci
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 5 let
A je lepší tam přijet pozdě odpoledne nebo brzy ráno. Přes den je tam dost plno.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pepino66, Perop, Dasa a Jirka, Vajglon Hnuson, Yetti, Lukas a Petra, Willik68, Ivett84, gruntik, Bombici
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,451,882 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18417 sekund | Průměrně za: 0.18417 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.95MB/4MB