Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

super konzervy

Poslední aktualizace před 6 let
S
stefiNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím, mám bezva tip na konzervy,
vyrábí je Karel Hereš výroba masových konzervobjednávky na tel : 728 567 948
V Zahradách 513/6, Batelov, 588 51, okres Jihlava
49.3142886N, 15.3887603EUložitZrušit

musíte nejdříve objednat, nemá žádné zásoby, tak jsou výborné

miš
C
chinablueNováček
Přidáno před 7 let
S U P E R vyzkoušené , objednávám i pro kamarády
nová výrobna pravidelně kontrolovaná veterinou i hygienou
jako když si je uděláte sami doma
chinablue Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj.Mi kupujeme v Expres menu a docela to jde.Ale proč nezkusit změnu?Nemáš nějaký odkaz?Nikde to nemohu najít.
Hasky
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
hm, skoda ze nemaj i struny do kytary....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
S
stefiNováček
Přidáno před 7 let
nemá stránky, zavolat na telefon, jinak tam máte adresu a souřadnice, domluvte se
C
chinablueNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj Hasky
- tak jsem se kouknul na stránky EXPTES MENU a tam vychází masová konzerva na 400kč kg
kdežto u HEREŠE je to 135kč , musíte si je ale osobně vyzvednout , my si objednáváme vždy zásobu na celou sezonu
dobrou chuť
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Fascinují mne lidé, kteří se přihlásí na zájmové fórum a ihned cítí potřebu všem členům doporučoval struny na kytaru, konzervy..... či cokoli jiného.
Co kdybys nám " Chinablue" radši napsal co jsi zač, kde jsi už všude byl, co jsi tam viděl....
A mimochodem, 120,- Kč za 1kg vepřovou konzervu? Když si zkalkuluji cenu kvalitního masa, konzervy, práce, energie, daní a přiměřený zisk, je mi celkem jasné, co v té konzervě asi najdu.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

chinablue napsal:

Ahoj Hasky
- tak jsem se kouknul na stránky EXPTES MENU a tam vychází masová konzerva na 400kč kg
kdežto u HEREŠE je to 135kč , musíte si je ale osobně vyzvednout , my si objednáváme vždy zásobu na celou sezonu
dobrou chuť


Ahoj.na kolik vychází masová konzerva Expres menu to nevím.Kupujeme od nich hotová jídla,polévky a také i přílohy.Cca.cena za jednoporcový sáček je 70 Kč a za dvouporcový cca.140 Kč bez přílohy-ta se prodává zvlášť.Když někde jsme a nechce se nám vařit ani jít do hospody tak je to super.Tak že je to určitě dražší,ale jsou to hotovky.
Hasky
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Nazdárek mám super kontakt na výborného fachmana. Umí opravdu uplně všechno.
Pište si a ihned volejte.

Ferda Mravenec - práce všeho druhu
U spadlé šišky 14
telefon nemá, volejte z okna.

P.S. ták, to by bylo. Teď ještě jachtklub, rybářskej klub. Pár letáčků do schránek a už to pofrčí. Však on se někdo chytí !t
Martin
Facebook- Martin Havelka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Upravil Franta REZAC dne 19.06.2017 14:11, před 7 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Rudy napsal:

Fascinují mne lidé, kteří se přihlásí na zájmové fórum a ihned cítí potřebu všem členům doporučoval struny na kytaru, konzervy..... či cokoli jiného.
Co kdybys nám " Chinablue" radši napsal co jsi zač, kde jsi už všude byl, co jsi tam viděl....
A mimochodem, 120,- Kč za 1kg vepřovou konzervu? Když si zkalkuluji cenu kvalitního masa, konzervy, práce, energie, daní a přiměřený zisk, je mi celkem jasné, co v té konzervě asi najdu.



Přeci ti Modrá Čína nebude nabízet kvalitu. To je proti mysli.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
S
stefiNováček
Přidáno před 7 let
Ty konzervy jsou opravdu dobrý, chtěla jsem jen poradit, jenom maso, ne žádné náhražky.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Chinablue, doteraz na caravan24.cz neregistrovaný, ale keď natrafil na zmienku o konzervách, do 10 minút sa zaregistroval, aby doporučil :he
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let
Vždy když jedeme na déle kupuji HOTOVKY.CZ máme to vyzkoušené je to chutné a hlavně rychlé.
Kupujeme v pytlíku dvě porce a třeba boršč nebo knedlíčková ...... rohlík k tomu a jsem po jídle ani druhé nechci.
Když se jede někam a člověk nechce ztrácet čas a vařit ideální doplněk.
Když člověk koupí knedlík, nebo uděláte nějakou přílohu je to hned a bez práce. Kupujeme to ale spíše kvůli pohodlnosti a úspoře času, jinak při vlastním vaření to vyjde levněji to je jasné.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

radek argos napsal:

jinak při vlastním vaření to vyjde levněji to je jasné.


hmmm, tak to bych teda neřekl.


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Hotovky bereme také,již je takový výběr,že člověk ani neví co nakoupit.Cenově také "příjemné".Dříve bylo asi jen Expres menu,ale dnes již díky Hotovkám,se výběr zpestřil. Na dovolenou a cestování,pro dva ideální.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Hotovky už kupujeme 6 let a každým rokem je to fajn a jiné, jen se vyvarujte čemukoliv v čem jsou vařené brambory, to dobré není, jinak vše dobře ochucené a s dovozem až domů při větší objednávce což na sezonu dá...!j
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Hotová jídla moc nekupujeme. Raději zkoušíme jídla z míst, která navštívíme, nebo vaříme ze surovin. Letos ale chceme do Albánie, tak jsem se začal rozhlížet a narazil jsem na www.hamham.cz - znáte to někdo?
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
LishakLishakNováček
Přidáno před 7 let
Už několik let výborná zkušenost s řeznictvím Šutera - http://sutera.cz/...og-vyrobku
Hotová jídla v konzervách v domácí kvalitě, jedna konzerva na dva opravdu velké obědy pro dva, doporučuji! ;)
Ladis !y & Lali :_ & Amálka :i
Hobby 440 SF De Luxe Easy, 2002
Ford Mondeo Turnier, 2008
Lishak Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lishak napsal:

Už několik let výborná zkušenost s řeznictvím Šutera - http://sutera.cz/...og-vyrobku
Hotová jídla v konzervách v domácí kvalitě, jedna konzerva na dva opravdu velké obědy pro dva, doporučuji! ;)


Přečetl jsem vlákno a bojím se doporučit :) Nejdříve jsem chtěl vlákno založit, ale po přečtení tohoto jsem narazil v diskusi na řeznictví Šutera. Tak za mne naprosto vynikající konzervy. Co se týče mne já sežeru všechno, ale pokud nad tím neohrnuli v létě na plachetnici nos děti a žena, tak fakt mazec. Navíc jsem jim po létu napsal a požádal je o dvě varianty na víc, jelikož pokud jsme jeli na loď nebo na ostrov na týden a dýl, chtěli jsme, aby to bylo pestřejší. Včera mne odpověděli že zařazují dvě chutě. Přeposílám z komunikace
,,Tento týden jsme vyrobili konzervu - uzené maso s křenovou omáčkou a příští budeme dodělávat další druh - vepřové na žampionech,,
Jsem s nimi domluven, že si je vyzvednu a ochutnáme.
Přečetl jsem si celé vlákno a musím napsat, že taky rádi ochutnáváme místní speciality kam cestujeme, taky manželka ráda vaří a vaří dobře, ale jsou chvíle, kdy se chceme věnovat celý den jeden druhému (koníčkám,rodině,dětem), nebo vaření není jednoduché s ohledem na čas a místo. Jezdíme pravidelně na jachtu na moře a tam se tyto konzervy hodí stejně jako když jsme každý rok v Chorvatsku na robinsonádě. V době obytného vozu jsem tohoto výrobce neznal, nicméně pokud se u mne něco do budoucna změní, tyto konzervy se stanou součástí našich cest.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,437,090 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29756 sekund | Průměrně za: 0.29756 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB