Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

PB venkovní přípojka

Poslední aktualizace před 7 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, mám dotaz ohledně montáže venkovní PB přípojky. Je normou stanovena vzdálenost od venkovní přípojky 230V ? Nebo od obrysu vozidla?Díky za odpověď.
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
O žádné takové normě mně není nic známo a postrádala by logiku.:_
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 8 let
Dobrá tedy. !t
dreyfus1dreyfus1Nováček
Přidáno před 8 let
Ahoj, nechal jsem jí montovat minulý rok na Spořilově P4 a o žádné normě chlapi nemluvili. Mám jí hned nad el. přípojkou a zatím v pohodě :-) Materiál a práce 5000,-
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Harvici napsal:

Ahoj, mám dotaz ohledně montáže venkovní PB přípojky. Je normou stanovena vzdálenost od venkovní přípojky 230V ? Nebo od obrysu vozidla?Díky za odpověď.
Ahoj,
opráším toto téma. Změnilo se mezitím něco v bezpečnostních předpisech? Chystám se na montáž externí přípojky propanu a ideálně by mě vycházela vedle přípojky elektro 230V. Určitě bych se nechtěl dočkat nějakého problému. Popřípadě jakou přípojku zvolit ? Máte praktické zkušenosti s určitými tipy ? Na fóru jsem se dočetl, že čtvercová zásuvka Truma měla nějaké problémy s ucházejícím ventilem. Ta by se mě tam líbila nejvíc, ale v podstatě je mě jedno, kterou tam dám. Díky za rady a podněty.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Harvici, lada721, dreyfus1, Miroslav6
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 8
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,508,569 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12351 sekund | Průměrně za: 0.12351 (0) sekund | Dotazy: 58 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB