Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Pioneer AHV-X2700BT

Poslední aktualizace před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Vím, že je zde mnoho velmi zkušených odborníků co se týče audio techniky a tak bych rád poprosil o radu. Nechal jsem si do nového auta namontovat výše uvedené rádio, včetně couvací kamery a jsem s ním spokojený.
Rád bych využil i možnost přehrávat hudbu z USB disku, ale nějak se mě to nedaří. Hledal jsem na googlu a ani tam jsem nic nenašel. Technicky věci relativně zvládám, mobil jsem propojil s rádiem i přes bluetooth, vše funguje, ale to zatracené přehrávání z usb nic ( usb flashka je zapojená, ale když kliknu na ikonu usb, nic se neděje ) . Bylo by mě to jedno, ale CD se množí a už překážejí v kaslíku....
Pravděpodobně dělám nějakou kravinu, ale nevím jakou. Dokázal by někdo poradit ? Díky.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
L
Lukas a PetraČlen
Přidáno před 7 let
Nemám zkušenosti s tímto rádiem, ale zkusil bych změnit formát souborového systému NTFS / FAT32 na té USB paměti. To rádio je nové, mělo by umět oba systémy, ale mě se takto podařilo přimět TV SENCOR (taky novou) přehrávat obsah z USB flash paměti. Už si přesně nepamatuji, který souborový systém byl ten "správný", ale tuším, že jsem musel USB naformátovat na starší FAT32.
Upravil Lukas a Petra dne 29.05.2017 09:21, před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
@Lukas a Petra

Díky za reakci, chyba na mé straně - neuvedl jsem vše. Mě běhá vše na Linuxu, vykouším tam nějaké usb připravené na oknech.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vajglon Hnuson, Lukas a Petra
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 1
Tomik Kralu

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,504,011 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10198 sekund | Průměrně za: 0.10198 (0) sekund | Dotazy: 48 | Použitá paměť: 1.64MB/2MB