Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Smajlíci už neblbnou: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Smajlíci už neblbnou

Poslední aktualizace před 10 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
Je to tak, nejjednodušší je smajlíky vypnout zaškrtnutím Vypnout smajlíky :|:c

Druhá možnost je nejprve místo Odeslat stisknout Náhled, příspěvek si prohlédnout jak bude vypadat a objeví-li se někde nechtěný smajlík přidat mezeru. Nejčastěji za uvozovku takto " v" .:P

fun:_
Fun
Smile
Upravil Fun dne 23.06.2009 17:57, před 15 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
a nebylo by jednodušší dávat jiné zástupné znaky pro smajlíky nebo dát ty stávající třeba mezi zpětná lomítka \;o\ - takový řetězec se už málokdy "povede"
PETGEPETGEČlen
Přidáno před 15 let
JO ! To byl pro mě ze začátku šok, když jsem odeslal text a pak na to hleděl "jak bacil do lékárny", co jsem to vlastně vypotil...
PETGEPETGEČlen
Přidáno před 15 let
No a zase - v rychlé odpovědi není náhled...
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

petge napsal:
JO ! To byl pro mě ze začátku šok, když jsem odeslal text a pak na to hleděl "jak bacil do lékárny", co jsem to vlastně vypotil...

Jen jestli to bylo jenom těmi smajlíky... !h
Upravil vondracek dne 23.06.2009 21:12, před 15 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let

Citovat

mr_antik napsal:
a nebylo by jednodušší dávat jiné zástupné znaky pro smajlíky nebo dát ty stávající třeba mezi zpětná lomítka \;o\ - takový řetězec se už málokdy "povede"


"t
"_
"z
$p

Problémy působí znaky středník a uvozovky. Každý smajlík, který začíná středníkem, iniciují i uvozovky.

Odstranit tento problém by šlo nahrazením středníku, nějakým jiným znakem.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 23.06.2009 17:37, před 15 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
A středníky jsou pryč. Uvidíme, zatím to vypadá, že je po problému.!o

Konec mezerám za uvozovkami.!M!M!M


"v"
Fun
Smile
Upravil Fun dne 23.06.2009 17:40, před 15 let
martin_adamekmartin_adamekČlen
Přidáno před 10 let
Dají se smailíky vypnout nejak trvale v nastaveni? V uprave profilu jsem si toho nevsim, a jine nastaveni jsem nenasel.
Skoro polovinu prispevku jsem musel zpetne upravit, a vypnout pro ne smajliky, protoze jsem se nejakou posloupnosti znaku ve vete trefil do textoveho retezce, kterym se spousti nejaky smajlik.
A zaskrtavat checkbox "Vypnout smailiky" pred odeslanim kazde odpovedi je dost otrava.

A totez checkbox "upozornit me v pripade odpovedi".
Ten bych tak rad, aby byl v zavislosti na indiv. nastaveni uzivatele defaultne zaskrtnuty.

Jde to oboje trvale nekde v nastaveni, ktere jsem zatim nenasel?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Fun, mr_antik, PETGE, martin_adamek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,265,088 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25791 sekund | Průměrně za: 0.25791 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 2.54MB/4MB