Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 naturistická dovolená v Chorvatsku: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

naturistická dovolená v Chorvatsku

Poslední aktualizace před 10 let
H
hyvnariciNováček
Přidáno před 10 let
Jsme naturisté a jezdíme do kempu Koversada,Kosirina,Valalta a rádi bychom poznali nový kemp v Chorvatsku.Můžete nám poradit?
Máme malý gumový člun,rádi šnorchlujeme,jezdíme na kole a poznáváme nové zajímavé místa.
Děkuji.
Pavel77Pavel77Člen
Přidáno před 10 let
Ahojky, podívej se tady http://www.e-camp...e_fkk.html Ostrov Krk, Punat.
CARAVAN CLUB, z.s., partnerem FCC
v ČR

Pavel77 a Jarka
anglický karavan Elddis Shadowline 430 + Škoda Yeti 2.0 tdi
copycopyČlen
Přidáno před 10 let
chod na stranku Camping info http://cs.camping... a tam si ich daj najst - vypisalo ich v Chorvatsku 18. A mas tam k nim aj recenzie.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
A nebo mrkni sem a máš další informace http://www.avtoka...;vrsta=FKK
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
T
textilČlen
Přidáno před 10 let
Mě osobně se nejvíce líbí z FKK na ostrově Krku kemp Bunculuka ,je pravda je dost drahý ,ale zázemí ,
čistota a služby(včetně wifi zdarma) tomu odpovídají.Jediná nevýhoda která někomu může vadit je ,že je umístěn na terasách do kopce,ale přístup do moře je zase výborný.Já se těším jak tam letos opět strávím tři krásné týdny.

http://www.hoteli...uluka.aspx
H
hyvnariciNováček
Přidáno před 10 let
Všem děkuji za vámi poslané odkazy a hlavně textilu za přidaný komentář ohledně kempu Bunculuka. Po projití jednotlivých kempů náš zájem se upřel na Kvarner,kemp Bunuluka a Baldarin.Ještě bych se chtěl zeptat,jak je to ohledně cestování na kole po okolí a případná zajímavá místa,protože bez kol si to nedovedu v červnu ani představit.
T
textilČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

hyvnarici napsal:

Všem děkuji za vámi poslané odkazy a hlavně textilu za přidaný komentář ohledně kempu Bunculuka. Po projití jednotlivých kempů náš zájem se upřel na Kvarner,kemp Bunuluka a Baldarin.Ještě bych se chtěl zeptat,jak je to ohledně cestování na kole po okolí a případná zajímavá místa,protože bez kol si to nedovedu v červnu ani představit.


Já na kole nejezdím ,ale dost lidí v Bunculuce kola mají a jezdí jak jsem si všiml nejen po okolí ale i přes kopce do dalších zátok.
Jinak oblast kolem Bašky je známa tím ,že čeští turisté označily turistické cesty stejně jak je známe v Čechách.
P
paragČlen
Přidáno před 10 let
Byli jsme loni v červnu v kempu Ulika na Istrii a byli jsme spokojeni.Stáli jsme na jižní straně hned u moře.Sociálky v naprostém pořádku a na kola je Istrie super.Já sice jezdím na silničce,ale i na horáka je zde dost zapadlých cest,kde nepotkáš auto.Mám ho sebou též ,abych mohl občas vyrazit i s manželkou.Přiští rok po 11 letech opustíme Istrii a pojedeme s dcerou a 2letou vnučkou na Krk a tak budu moct porovnávat.
Ahoj Jarda
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
Již sice kola nevozíme,přece jenom stáří je zde a v tom horku se fakt nedá.Ale osobně na Krku je vybudován nový cyklo okruh a určitě budete spokojeni.Istrie je také dobrá na kolo výlety.Horší je to na jihu,třeba Makarská je snad jen pro sebevrahy,jen po magistrále.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
StandaOpaStandaOpaČlen
Přidáno před 10 let
Jezdili jsme na Bunculuku asi 5let. Je zde nadherna plaz oblazkova a kolem hory. Možno přejít nebo na člunu na male plazičky ve skalách. Super. Bohužel je kemp čim dal více textilní. Ztrácí se kouzlo FKK. Kola ano, ale pořádné kopce.
Před 2lety jsme zajeli poprvé na Koversadu. Lepší atmosféra, přátelský prostředí a větší zábava. Ale kouzlo Bundu luky to není. Ale jedeme zas od 5.7. Na kole jsme to tam už taky dost projeli, např. Okolo zálivu. Uvažovali jsme i o Valate. Jak se vám tam líbilo ? A kola? Díky. :_
Standa
H
hyvnariciNováček
Přidáno před 10 let
Ve Valaltě jsme byli koncem května 2012 ale bez kol jelikož jsem byl po úrazu kolene. Vše jsme si to ale vynahradili tzv.poznávačkou návštěvou Skročanské jamy ve Slovinsku v Chorvatsku města Buzet a Pazin,hradu Motovum.Kemp Valalta je velice luxusní kemp,krásné sociálky,pláže většinou vysypané oblázky se slunečníky,dva menší bazénky a jeden velký bazén s dětským brouzdalištěm,tobogán,uměle vytvořené koupací jezírka s pískovou pláží,no prostě super.Každý večer se střídala živá muzika v jednotlivých resturacích,krásné procházky po kempu podél Limského zálivu.Ale jak to vypadá v sezoně,to nevím. ¨Co se týče kola hned vedle kempu vede cyklostezka(doporučuji výlet na hrad Drvigrad kolem zálivu,jeli jsme ji ale z Koversady).
S pozdravem krásné dovolené.
T
TonikZahradkaNováček
Přidáno před 10 let
Také mám rád naturalismus, ale to co se stalo letos byl vrchol. Lidé s nature pláže chodili i na normální pláže nazí, pořád přebíhali tam a zpět. Až jsme byli nuceni s dětmi odejít o pár pláží dále. Tohle už nechci začít. Nejhorší je, že i karavan dostal po cestě pěkný záhul a díky agresivnímu řidiči byl nepoužitelný, ještě že jsem měl u sebe počítač a našel si přes web rychle a levně dovolenou. Každopádně na příští rok si zase pronajmu karavan a zkusím to znova, snad to tentokrát vyjde, protože není nic lepšího než zaparkovat v campu a lebedit si.
Upravil Fun dne 11.09.2014 12:37, před 10 let
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 10 let
To je bezva, že máš rád naturalismus...:^ Ale kdybys měl rád i naturismus, možná byste také chodili na pláže FKK a nebyli tak vyděšeni z nahého těla druhých! Nebo snad máte pod plavkami něco jiného, než ostatní??? To aby se Vás ti "ostatní" báli .... :o
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

PetrN napsal:

To je bezva, že máš rád naturalismus...:^ Ale kdybys měl rád i naturismus, možná byste také chodili na pláže FKK a nebyli tak vyděšeni z nahého těla druhých! Nebo snad máte pod plavkami něco jiného, než ostatní??? To aby se Vás ti "ostatní" báli .... :o

Zdar, asi to není o tom, co má kdo pod plavkami, ale o tom, že pokud je pláž rozdělena na oblečenou a svlečenou (pokud to tam takto je) tak je dobré toto respektovat. Není potřeba vysvětlovat oblečeným kolegům, že je lepší se svléknout.:D
Pirát.
Upravil Fun dne 11.09.2014 11:49, před 10 let
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Pirat z Ruzyne napsal:

Citovat

PetrN napsal:

To je bezva, že máš rád naturalismus...:^ Ale kdybys měl rád i naturismus, možná byste také chodili na pláže FKK a nebyli tak vyděšeni z nahého těla druhých! Nebo snad máte pod plavkami něco jiného, než ostatní??? To aby se Vás ti "ostatní" báli .... :o

Zdar, asi to není o tom, co má kdo pod plavkami, ale o tom, že pokud je pláž rozdělena na oblečenou a svlečenou (pokud to tam takto je) tak je dobré toto respektovat. Není potřeba vysvětlovat oblečeným kolegům, že je lepší se svléknout.:D
Pirát.

Nebo naopak .. textilák nemá na FKK taky co dělat ...))) Když už šmírovat , tak nahý ..:D
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Roberto, plně souhlas. Jen na okraj doma u bazénu vždy bez plavek, na pláže jsem nějak nenavykl, v mládí jsem se styděl a dnes dráždím chťové buňky spíše výhledem na gril.:D
Čau.
P
paragČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Pirate, FKK není o dráždění buněk,ale o pohodlí a zdraví!!!Letos jsem musel bohužel trávit dovolenou na normální pláži a když jsem viděl, jak se 80 procent lidí po vykoupání převléká a vystrkuje na okolí nahé zadky,tak mi to přišlo velice směšné.Jak by to bylo jednoduché,kdyby ti,co chtějí být nazí,byli nazí a ti ostatní se halili třeba do županu.To je můj názor a pokud to bude možné, vždy budu volit FKK .Kecy textiláků ,,jak se můžeš dívat na nahé důchodce " jdou daleko mimo mě. Však na každého jednou dojde!
Ahoj Jarda
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 10 let
Tohle vlákno je o naturistických dovolených v HR, kde se zkušení naturisté pokusili doporučit nádherné nudistické kempy, ve kterých vládne pohoda, klid, nikdo tam nikoho neokukuje, žije se tam zdravě, a šmíráci lačně pokukují pouze po krásných karavanech na parcelách a nebo po lodích v zátoce. Příspěvky jsou psány pro naturisty, textiláci ať si raději nechají svoji pravdu a stud na pláže v ostatních kempech, je jich v okolí opravdu dost! Tohle téma stejně nepochopí - tak ať se z toho zase nestane válečné pole, které má spoustu vojáků, ale nemá vítěze....
Vraťme se raději k těm kempům! Kempy na Istrii jsou nádherné, mají jen jednu chybu - je jich málo a proto jsou v sezonu docela plné lidí.... A 100x škoda za zrušený FKK kemp MONSENA. Dnes je z něj textilák AMARIN, a z úžasné atmosféry kempu zůstal už jen nádherný výhled na Rovinj a moře.... :c
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 10 let
Letos padla volba na FKK Baldarin na Cresu. A spokojenost.
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
Baldarin byl docela fyjn - je to ale 10 let. Pokud si vzpomínám, tak u delší tůry s koly si ale dáte docela zabrat.... kopce a v červnu.
Nám se dost hodně líbilo v Naturkempu Vrboska na Hvaru.
Pěkný kemp, okolí, dobré na kolo i na delší výlety, Hvar ostrov i jeho městečka chválu nepotřebují a je to celé prostě jiné kafe, než Istrie.
A dneska dojezd dálnicí v pohodě...

Jo a trajektem z Biogradu za pár kuna do roztomilé vesničky Tkon a hned doleva a na konec cesty,FKK kemp myslím Sovinje, byli jsme tam víckrát - kemp nevelký, dobře udržovaný s písečnou pláží, lokalita moc fajn, ježdění na kole paráda, dá se vyjet na hřeben a z něho famózní výhledy na celou oblast kornatského souostroví a zároveň na pobřeží a Velebit, tam to opravdu stojí za to a není to daleko. Tuším za 8 kuna cesta se dalo navečer trajektovat za zábavou větší do Biogradu, ale nám nebylo třeba - bavili jsme se tím, že jsme projeli ostrov na kole a byli i na západním břehu.
Radek
Upravil Radek Sladky dne 12.09.2014 18:56, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,376,838 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30381 sekund | Průměrně za: 0.30381 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.33MB/2MB