Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 co si koupíte v Lídlu ??: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

co si koupíte v Lídlu ??

Poslední aktualizace před 4 roky
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
má někdo Espresso kávovar silver crest, jak jste spokojeni? Děkuji.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kucmais napsal:

má někdo Espresso kávovar silver crest, jak jste spokojeni? Děkuji.


Ahoj, tenhle kávovar nemám, ale vypadá že bude OK, jen 1450 W je do karavanu přes měnič
docela hodně, škoda. Na doma bych se toho nebál, ale třeba se ozve někdo kdo to koupil a napíše
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
takže koupeno, zatím super, v kempu mi spotřeba nevadí a mimo vařím kávu do skleničky se sítkem, koupeno v Ikea.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
http://www.lidl.c...p;id=63218

Používám už asi čtyři roky a pořád funguje skvěle. Doporučuju :)
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal: http://www.lidl.c...p;id=63218
Používám už asi čtyři roky a pořád funguje skvěle. Doporučuju :)
Mám sice kratší zkušenost, ale rovněž doporučuju.:^
Tatifer
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let
Údržba gum oken a hlavně dveří zamezující přimrznutí za 50 kč - není to sprej, ale je to na houbičce. Máte někdo zkušenost?
http://www.lidl.c...p;id=63809
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

dukecz napsal:

Údržba gum oken a hlavně dveří zamezující přimrznutí za 50 kč - není to sprej, ale je to na houbičce. Máte někdo zkušenost?
http://www.lidl.c...p;id=63809


Něco podobného jsem měl a fungovalo to, jen se s tím dělá trochu hůř než se sprejem.
Zdraví
Luboš a Dáša
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Startovací zdroj s powerbankou

www.lidl.cz/catalogmedia/cz/article/279357/279357_02_f.jpg


http://www.lidl.c...p;id=67267
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
To jsem zvedav, co nastartujes :)
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

chodac napsal:

To jsem zvedav, co nastartujes :)


Mne to neprijde zase tak zanedbatelny.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
Startovaci zdroj od black and deckeru za 4500 kc ma startovaci proud 380 cehosi, a muzu klidne rict, ze nastartovat 2.3 benzin se tomu moc nechce, a 2,2 diesel neudelalo nic. V navodu je, ze 3 l nafta neni problem :)
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

chodac napsal:

To jsem zvedav, co nastartujes :)


NOŤAS ...!o
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Já mám v záloze tady ten zdroj.
Před vánocemi jsem s tím startoval Iveco Daily, je to myslím třílitr nafta a nastartoval.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
tuareg Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
To co má Tuareg už je pěkná záloha a podle fotky to má kabely se slušným průřezem a asi i dobrý konektory.

To co prodávají v Lidlu je parodie. Pomůže to, pokud baterie v autě točí a potřebovala by trochu pomoct, ale když je vybitá, tak na to (podle mého názoru - ale můžu se mýlit) nastartuješ tak skutr nebo starou 120-ku..
Protože pokud přes ty kabely a konektory náhodou proteče těch 200A, tak to bude poprvé a naposled. Jak to zvládne vnitřní elektronika a konektor pro připojení kabelů k powerbance je také otázka.. Pokud od té prodejní ceny odečteme DPH a marži Lidlu, tak tam zase tak moc peněz na kvalitní součástky nezbývá..
A už vůbec nechci spekulovat o tom, jakou bude mít vestavěný akumulátor životnost při vybíjecích proudech 25C.. Pokud mají těch startů vydržet víc, tak je potřeba osadit kvalitní články, čemuž u výrobku ze supermarketu zase tak moc nevěřím. Mám například zkušenosti s jejich NiMh aku Tronic a je to hrůza, která jde po několika desítkách cyklů normálního používání (žádné velké proudy, jenom napájení hraček) do háje. Na začátku před lety dodali pár slušňějších várek a pak šla kvalita hodně z kopce.
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
No tak samozřejmě, že to není náhrada baterky a není to pro situace, kdy je baterka úplně v hajzlu. Ale určitě to může výrazným způsobem pomoct v situacích, kdy to nechce jen tak tak chytit třeba kvůli poklesu napětí z důvodu mrazu. Ono i startování s/bez světel je rozdíl.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
https://www.faceb...mp;fref=nf


Je to něco podobného
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 09.01.2017 18:26, před 7 let
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
tip pro karavanisty. Vyborny gulas včera Lidl Pruhonice. 800 g. Kč 59.90 3 druhy madarsky, vidensky a segedin. Zname z loňska i dnes odskoušeno vyborný
800g XXL foto neumím je to vysoká konzerva
!z!)Smile
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

tip pro karavanisty. Vyborny gulas včera Lidl Pruhonice. 800 g. Kč 59.90 3 druhy madarsky, vidensky a segedin. Zname z loňska i dnes odskoušeno vyborný
800g XXL foto neumím je to vysoká konzerva



Pro příznivce ,,konzervativní stravy" můžu potvrdit Jardův příspěvek.Gulášky z Lídlu jsou fakt vynikající,nejradši mám ten maďarský.:^:^!r
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, dnes jsem koupil v Lidlu malou el. troubu za 699,- za ty peníze si myslim ze je to dobra volba ;-)
Upravil Martasik dne 10.01.2017 20:18, před 7 let
Martasik Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let
Dnes zakoupeno , taky nám chutnají ...:P
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Zdenek a Alena, MildaPro, tuareg, Tomas Brabec, Mikey, Dudla, Vlci, Deda Lebeda, mb, lada12, simcha, zuzi777a, JiPe Highlanders, pepab, camperboy, Janek, Blue, Bludicka, Petr a Lucie, holubb, Lubos a Dasa, kucmais, lada721, Roberto, TomTP, najk, Franta REZAC, Hornici, textil, Rudy, Vajglon Hnuson, MTS, radek54, Dzoska, Mirek a Jirinka, _P_H_, jirhav, juroba, tomkop, Olda Matu, stanley_mosquito, Lubino, Fun, Jarda36, Lubos, copy, Jirkac, floridan79, SteMi, hasic, Vasu, Jana a Petr V, Me2d, Pluhar, traktorista2, bob_bobek, Cibi, Habasek, bousovaci, Remzin, Martinovo, p0l0us, mekie, Holland, malina, oldjan, Spajky007, pachta, Laky, jirkaj, Jiri Majki, cody, 1jgs - Milan, Pepi, Jardaklidek, severaci, ajfelaci, Roman Lusk, bleriot11, medved Tom, allfa, ludanek, janiskaravany, milan59, sipadan, multasek, Robert, Prasula, Tomi166, svhn, Pastviny, Trucifer, stoklasa, jarda77, kutil1, magnum30, Lipicani, hymer662, Cattani, Hatiti, Petr Liska, matus, petr a jarka, pigy, ScooterMarty, looser, Valteracci, ZdendaZemda, belcanto, mstr, Vlasta1, lordKOKMAN, chodac, IVRI, VasekHromadko, remekson, Tandy, ttomass, Lolak, Tomas a Marie, Sheba, ketzlmedi, Miroslav6, zdenek675, Jana a Lada, VF, Vlasta49, Brano, arto, fifa32, Majli, PPPmyto, Peterb, M, klappe, Jansti, Ivoun, Alfinator, PetrN, ivan613, PeterL, Michal, petak, dukecz, jarous350, PetrDubi, Jarda Borek, Martasik, tomas_, Martin Mrak, Kitadom, Jirka W, Hroch, Jirka Vospalek, franta 1953, Ivan a Hanka, OndraRA, mengic333, fido, ivoi, PabloGS, Duro103, hasky, DDT, pilinis, RomanPatrol, Bery, Ondra240

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,370,094 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30001 sekund | Průměrně za: 0.30001 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.38MB/2MB