Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stellplatz Rozkoš: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stellplatz Rozkoš

Poslední aktualizace před 6 let
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
Také jsme využili a děkujeme. Držíme palce, ať se to rozjede.
VW LT 35 maxi
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj přátelé,


vzhledem k tomu, že jsem neustále dotazován, zda je možné na Stellplatzu Rozkoš stát i s obytným přívěsem, dovoluji si toto upřesnit:

ANO, stání s obytným přívěsem JE U NÁS MOŽNÉ a všichni s obytným přívěsem jsou vítáni. !i Stellplatz je dostatečně velký a tak není problém s příjezdem, otáčením atd... Cena za soupravu přívěs+auto je stejná jako v případě stání s obytným autem. Jediná podmínka pro stání s obytným přívěsem je vlastní chemické WC.

Stellplatz Rozkoš má již nyní v provozu sloupky s elektřinou a vodou, výlevku chemického WC, výlevku odpadních vod. Dále je zde recepce a nádoba na komunální odpad.

Pokud při vašem příjezdu zrovna nebudeme přítomni na recepci, neváhejte se " zabydlet", připojit k elektřině atd... My se během dne objevíme a provedeme anmeldung...!f:l!e
H
HabasekČlen
Přidáno před 11 let
dle osobni zkušenosti,super stellplatz.Pokud někdo má zájem,dal jsem do fotogalerie pár snímků.
L
lada721Člen
Přidáno před 11 let
I přes toto, chvály hodné, upozornění bych měl strach přijet karavanem abych nebyl napaden případným obytkářem a hnán, dle jeho slov, "svinským krokem" jako se to stalo Funovi při návštěvě Francie. :@
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

lada721 napsal:

I přes toto, chvály hodné, upozornění bych měl strach přijet karavanem abych nebyl napaden případným obytkářem a hnán, dle jeho slov, "svinským krokem" jako se to stalo Funovi při návštěvě Francie. :@



Neboj, u nás Tě nikdo rozhodně nevyžene.....!)

Automatické sloučení 03.09.2013 17:12:
STELLPLATZ ROZKOŠ ..... AKCE 1 + 1 ZDARMA !!!

V měsíci září 2013 probíhá na Stellplatzu Rozkoš AKCE 1 + 1 ZDARMA!!! Znamená to, že za dva obytné vozy (karavany) zaplatíš stejnou cenu jako za jeden. Tj. 250,-Kč/noc za oba obytňáky, neboli 125,-Kč/noc za jeden obytný vůz. Dále se platí taxa obecnímu úřadu 10,-Kč/osoba/noc. Cena je včetně elektřiny, vody, výlevky chem. WC, výlevky odpadní vody, WiFi, odpadu.

Přijeďte strávit "Babí léto" na Rozkoš......!y
Upravil stellplatz dne 03.09.2013 17:12, před 11 let
P
poldajČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

stellplatz napsal:

Citovat

lada721 napsal:

I přes toto, chvály hodné, upozornění bych měl strach přijet karavanem abych nebyl napaden případným obytkářem a hnán, dle jeho slov, "svinským krokem" jako se to stalo Funovi při návštěvě Francie. :@



Neboj, u nás Tě nikdo rozhodně nevyžene.....!)

Automatické sloučení 03.09.2013 17:12:
STELLPLATZ ROZKOŠ ..... AKCE 1 + 1 ZDARMA !!!

V měsíci září 2013 probíhá na Stellplatzu Rozkoš AKCE 1 + 1 ZDARMA!!! Znamená to, že za dva obytné vozy (karavany) zaplatíš stejnou cenu jako za jeden. Tj. 250,-Kč/noc za oba obytňáky, neboli 125,-Kč/noc za jeden obytný vůz. Dále se platí taxa obecnímu úřadu 10,-Kč/osoba/noc. Cena je včetně elektřiny, vody, výlevky chem. WC, výlevky odpadní vody, WiFi, odpadu.

Přijeďte strávit "Babí léto" na Rozkoš......!y



Jel jsem okolo místo pěkné parking na úrovni.A klid.


ceníky kempů-jinak výbava tohoto STPL je srovnatelná hospoda dost daleko aby tam někdo vyřvával ale blízko na pivo i jídlo....
Jinak projel jsem ceny kempů-ceny jsem počítal pro 2+2 včetně elektro bez poplatků obci ty činí cca 10 Kč na osobu(každou):D
Osoblaha
http://www.dokemp...505/cenik/
pro 4 jsem se v součtu dostal na 200,- bez elektro 265 s elektro.
Ceník Rusavy
http://www.levneu...rusava.htm
cca 200 s elektro-vybavení ale bída
výskytná
http://www.dokemp...532/cenik/[img][/img]
cca 240 za den s elektro
veselí nad moravou
http://www.dokemp...217/cenik/
340,- včetně elektro
Sloup v moravském krasu
http://www.campre...
285 včetně elektro
Kachlička Herálec-louka .....ale pěkné místo.
http://www.bonkov...licka.html
Pilák
http://www.dokemp...465/cenik/
240 včetně elektro

Vše počítáno bez poplatku v místě na osobu.

Zase tak echt ceny okolo 160-180 to nejsou.Takže jen řeči ....:D
Upravil poldaj dne 03.09.2013 18:23, před 11 let
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 11 let
STELLPLATZ ROZKOŠ ..... AKCE 1 + 1 ZDARMA !!!

V měsíci září 2013 probíhá na Stellplatzu Rozkoš AKCE 1 + 1 ZDARMA!!! Znamená to, že za dva obytné vozy (karavany) zaplatíš stejnou cenu jako za jeden. Tj. 250,-Kč/noc za oba obytňáky, neboli 125,-Kč/noc za jeden obytný vůz. Dále se platí taxa obecnímu úřadu 10,-Kč/osoba/noc. Cena je včetně elektřiny, vody, výlevky chem. WC, výlevky odpadní vody, WiFi, odpadu.

Přijeďte strávit "Babí léto" na Rozkoš......
O
oldjanČlen
Přidáno před 11 let
Shodou okolností jsem při návratu z dovolené jel kolem Rozkoše a zaujali mě značky upozornující na stellplatz, v česku jev vzácný, vlastně jsem je viděl poprvé. Takže jsem si ze zvědavosti pročetl diskuzi. protože jsme si se synem říkali, že by jsme to mohli příští rok zkusit, až budou zase hrozit nějaké tropy. Nevím jestli se mám smát nebo brečet. Spíš to druhé, protože se zase projevila česká povaha, když je proněkoho něco drahé, tak tam nejedu a neřeším to.
Ale protože jsem taky čech!), tak mi to přijde taky skoro dost, obyčejný kempy jsem platil za bydlíka bez elektřiny a 2+2 s poplatky okolo 300kč a sprchy dalších 60-80kč. Parkovný jsem platil od 80 do 200kč podle lokality (nevejdu se na délku do chlívku pro osobáky, tak někde jsem platil jako autobus). Takže stellplatz by měl být teoreticky někde uprostřed, což tak úplně nevychází,:x nicméně je na každém z nás jestli to akceptujeme nebo ne. A třeba provozovatel dojde k závěru, že někdy méně , může být více!)
navaranavaraČlen
Přidáno před 10 let
Minulý víkend jsme stellplatz Rozkos navstivili. Muzeme vsem doporucit. Byl tu absolutni klidek. Uzili jsme si hlavne rybareni, ktere je co by kamenem dohodil. Doslo i na vylet do pekneho Noveho Mesta nad Metuji. Majitele jsou ochotni a prijemni. Drzime palce, at se stellplatz dobre uchyti! Navarovi
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Stellplatz Rozkoš přeje všem krásné prožití svátků vánočních, pohodu, klid a úspěšný vstup do nového roku. st) Přejeme hlavně hodně ujetých kilometrů, mnoho procestovaných dní a nezapomenutelné zážitky z cest.!)!y
Kdo to k nám letos nestihl, nevadí, otevíráme již 1.5.2014 :):D
P
porta firaNováček
Přidáno před 10 let
Chtěli bychom k Vám přijet na prodloužený víkend 7.-11.5.2014. Zahájili jste už sezonu 2014?!i!e
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

porta fira napsal:

Chtěli bychom k Vám přijet na prodloužený víkend 7.-11.5.2014. Zahájili jste už sezonu 2014?!i!e




Ano, sezóna 2014 je již zahájena a Stellplatz Rozkoš je v provozu.
V letošním roce je u nás připraveno několik novinek.
Stellplatz je nově vybaven automatickou závorou a parkovacím automatem. Příjezd a odjezd je tedy možný v kteroukoliv hodinu nezávisle na přítomnosti obsluhy. Pouze je nutné počítat s tím, že automat bere jen mince a je třeba se jimi dostatečně předzásobit.

Pro velký zájem jsme zavedli také více krátkodobých sazeb. Stellplatz je možné využít třeba jen ke krátké zastávce u vody, ke koupání nebo také jen k provedení servisu.

Letošní sazby jsou:

105,- CZK / 3 hodiny nebo jen servis
140,- CZK / 6 hodin
280,- CZK / 24 hodin

Všechny ceny jsou za obytný automobil nebo obytný přívěs + auto, včetně posádky, elektřiny, vody, výlevek, tax, WiFi, koupání....

Stánek s občerstvením hned vedle stellplatzu je letos také již v provozu.

Přijeďte poznávat krásy Východních Čech!
P
porta firaNováček
Přidáno před 10 let
Byli jsme u Vás na stellplatzu moc spokojeni, skutečně ideální výchozí místo pro poznávání východních čech i blízkého zahraničí. !)!)
Čistota, perfektní trávník:q ( takový se jinde v čechách v žádném kempu nevidí), WI-FI, občerstvení nedaleko, zkrátka pohodička i za nepřízně počasí.!e:bo
Mockrát díky, určitě přijedeme brzy zase.:_
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

porta fira napsal:

Byli jsme u Vás na stellplatzu moc spokojeni, skutečně ideální výchozí místo pro poznávání východních čech i blízkého zahraničí. !)!)
Čistota, perfektní trávník:q ( takový se jinde v čechách v žádném kempu nevidí), WI-FI, občerstvení nedaleko, zkrátka pohodička i za nepřízně počasí.!e:bo
Mockrát díky, určitě přijedeme brzy zase.:_


Děkujeme!!)

Jinak pro ostatní, co nás ještě nenavštívili, tak příští víkend má být pěkně, dokonce až 24 stupňů!!!!e!f Ideální k nám k vodě a na výlety.....:z
Na stránkách www.stellplatz.cz nová fotogalerie, jak to vlastně u nás aktuálně vypadá....
P
porta firaNováček
Přidáno před 10 let
Super :):)!),

právě koukám na předpově´d počasí, fakt má být nádherně !e!e, takže v pátek dorazíme !y!y.

Vyhlásím k Vám výjezd !@!n.
Co takhle navštívit nedaleké polské stolové hory????
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, jak moc náročný je v okolí terén na kola ?
M
merkurČlen
Přidáno před 10 let
Je to výhoda že si můžete vybrat. Směrem na Náchod a do Polska jsou kopce a směrem na Ratibořice a Jaroměř je docela rovina. Tak záleží kolik toho za den najedete.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Přesně tak, na kola je to v pohodě, nic náročného. Dokonce i do Náchoda, Hronova a Kudowy Zdroj se dá dojet údolím řeky Metuje přes Peklo "bez kopců". Na cyklostezky se dá najet cca 3km od Stellplatzu....:)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Diky :^

Automatické sloučení 19.05.2014 22:29:
Diky :^
Upravil JiPe Highlanders dne 19.05.2014 22:29, před 10 let
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

porta fira napsal:

Super :):)!),

právě koukám na předpově´d počasí, fakt má být nádherně !e!e, takže v pátek dorazíme !y!y.

Vyhlásím k Vám výjezd !@!n.
Co takhle navštívit nedaleké polské stolové hory????


Bezva nápad, polské stolovky jsou dle mého názoru hezčí nežli Adršpach. Rozhodně nejsou tak profláknuté a lidí tam je mnohem míň nežli v Ádru. Tak se těšíme!!)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,302,532 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.32562 sekund | Průměrně za: 0.32562 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB