Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SAMOLEPKY Caravan24.cz: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 14 let
Samolepky jsou. Pošli mi soukromo zprávu. Uveď tam svoji adresu a kolik samolepek chceš.

Hezý večer.
Šárka
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
barumacibarumaciČlen
Přidáno před 14 let
Prosím o zaslání dvou ks.samolepek-caravan24.cz..děkuji a zdraví barumáci.
Jan Volhejn,Boleboř 88,43121 Boleboř.
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Šárko,
Budeš mít prosím samici na narozkách?Pokud ano,zastavím se pro ni.
Děkuji Pavel
:_:_:_:_
Upravil Habasek dne 28.05.2010 14:19, před 14 let
campercamperČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj:)

Nebude mít někdo samolepky na potlachu tento víkend?:)
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Šárka je bude na 100% mít. :_
PatrikPatrikNováček
Přidáno před 14 let
Jenom dotaz: mám tady asi 2m od sebe řezací plotter i folie. Logo Caravan24.cz jsem si vykradl a převedl do vektorů přímo z loga stránek. Zítra vyjíždím na svůj úplně první výjezd na Seč. Nevadilo by vám kdybych si ho vyříznul a nalepil na svůj trochu omšelý i když jinak celkem vymazlený :-) KIP40EK z roku 1991?, jen pro vlastní potřebu - a propos... každé fórum potřebuje podporu, sám jedno provozuji (www.np-diskuze.cz) tedy bych vám rád poslal i nějaké ty zlaťáky jednak za použití toho loga, a jednak proto, že se sem strašně rád vracím a získávám opakovaně bezplatně informace k nezaplacení. Tímto vám také děkuji za opravdu smysluplnou a záslužnou práci, jíž si vážím a dělá radost mě i dvěma tisícovkám dalších lidiček.
Sharan 1.9TDi + KIP 40 EK Grey line. Posádka: Patrik 45 Hana 44 Krystýna 15
Upravil Patrik dne 02.08.2010 21:27, před 14 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 14 let
Ahoj Patriku,

logo si klidně nalep.Když budeš chtít něco přispět, můžeš tak učinit dle prvního příspěvku thoto vlákna.

Hezký první výjezd, jsme rádi, že se Ti stránky líbí a jsou Ti k užitku, tak to má být.
Šárka
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
PatrikPatrikNováček
Přidáno před 14 let
Díky Šárko, asi už to nestihnu, a nedovolil bych si to udělat bez dovolení... Mimochodem, téměř nemravný návrh: nechtěli byste udělat trička s logem? Tedy samozřejmě za čisté výrobní náklady. Neživí mě to, ale sítotisk umím, mám to jako koníček, mám tady karusel, síta, barvy, navrhoval bych červenočerné logo na bílé triko. Pokud by to bylo pro vás zajímavé, pošli SZ. Jen možná do konce tohoto týdne nebudu, snad se počasí konečně umoudří a zítra ráno vyjedeme na první výjezd :-). Poplatek za užití loga a zejména na vaši podporu zaplacen :-)
Sharan 1.9TDi + KIP 40 EK Grey line. Posádka: Patrik 45 Hana 44 Krystýna 15
Upravil Patrik dne 04.08.2010 23:37, před 14 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 14 let
Ahoj Patriku,
díky za nabídku. Pošlu Ti SZ. Přeji hezkou dovolenou a užívejte si první zážitky s karavanem jsou nejlepší. :_!y
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
hanzlikhanzlikČlen
Přidáno před 14 let
Dobrý den
měl bych také zájem o samolepku caravan 24 cz.můžete mi ji poslat na dobírku? Díky
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 14 let

Citovat

hanzlik napsal:
Dobrý den
měl bych také zájem o samolepku caravan 24 cz.můžete mi ji poslat na dobírku? Díky


Ahoj,
samolepky odeslány, dle specfikace v SZ.

Přeji hezký den a děkujeme za podporu

Šárka
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
hanzlikhanzlikČlen
Přidáno před 14 let
Díky moc. Samolepky v pořádku došli.:^ Peníze pošlu na Váš účet co nejdříve. Jsem vaším fandou a stránky se mi moc líbí. Chodím si sem pro inspirace i rady na cesty . Jen tak dál:g
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 14 let
Vážená pani Šárka / prepáčte to oficiálne oslovenie , ale sme tu nový/ máme záujem o 2 ks nálepiek CARAVAN 24. Platba prebehne obratom VĎAKA.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 14 let
Ahoj, napište Šárce SZ s adresou (ne veřejně) ona vám je pošle. Kdo jede na výstavu do Brna, může samolepky vyzvednout tam.
Díky.!o
Fun
Smile
Upravil Fun dne 20.09.2010 21:32, před 14 let
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Šárko, jsme členy od minulého týdne, právě jme se vrátili ze Sloupu v Čechách. Na tomto srazu jsme se dozvěděli, že Ti můžem napsat o samolepky.
Prosím tedy o zaslání 2 kusů velkých a jedné tmavé - malé samolepky. Prosím o zaslání na adresu: ---.
Děkuji Vítek a Alena
Upravil Fun dne 15.07.2011 07:49, před 13 let
ShaveShaveČlen
Přidáno před 14 let
Samolepky,jsem rád že jsem se dověděl komu je zaplatit.Od Velikonoc je vozím na svém karavanu a najezdily s námi už 17000 Km po srazech karavanů v Polsku na Slovensku,Maďarsku,Chorvatsku a naší republice.Jsem rád že mohu propagovat velmi dobrý spolek karavanistů a jejich přátel.Doufám že se s některými potkáme v Papě ,nyní odjíždíme do Polska na 14 dní vč. prodeje a výstavy karavanů v Krakowě.Všem přejem hodně zdraví a tisíce kilometrů bez nehody. Hanákovi Olomouc.:a:_
krutaskrutasNováček
Přidáno před 13 let
Dobrý den, prosím o zaslání dvou ks.samolepek-caravan24.cz. na našeho nového bydlíka - MAZLÍKA.
Děkuji Ktuťaci.
Upravil krutas dne 31.01.2011 16:16, před 13 let
Jardaa4Jardaa4Člen
Přidáno před 13 let
Ahoj Šárko,navrhuji ještě připojit k logu konkrétní nick(přihlašovací jméno). Nebo v tom smyslu vymyslet CZko.:_
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Taky jsem psal o samolepky, asi v říjnu SZ. A zatím nic. Tak to zkusím ještě jednou.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 13 let
O samolepky pište Šárce. Když napíšete mně, přeposílám to, ale můžu zapomenout.
Tak sorry, ale pište SZ Šárce. Klikněte sem.
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,247,259 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33711 sekund | Průměrně za: 0.33711 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB