Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Goraci Potok

Poslední aktualizace před 19 dní
RomishRomishČlen
Přidáno před 1 měsíc
Zdravím, prosím o info kdo byl v kempu Goraci Potok, je možný volný přístup z kempu rovnou do bazénů? Jako například v maďarských termáleh??? Nikde nemohu dohledat.
L
LmcbreezarČlen
Přidáno před 1 měsíc
Je to tak, přímý vstup do bazénů
Upravil Lmcbreezar dne 26.03.2024 12:43, před 1 měsíc
M
Martin a JohankaČlen
Přidáno před 1 měsíc
Stejně jako bývá zvykem v Maďarsku. Vstup přímo z kempu na čip (hodinky) +případná útrata. V ceně stání jsou 2 osoby včetně vstupu (možný opakovaný). Wellness je za příplatek - doporučuji. Mimo sezónu - všední dny prázdno v sezoně určitě rezervace! 230V je 16A bez omezeni, topili jsme. V perfektním zázemí všechno s pěknou kuchyní i pračkou. Případně koukni do naší galerie.... Martin
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 1 měsíc
Ještě maličkost na cenu,o víkendu (pátek až neděle) je cena kempu + termál skoro trojnásobná.
R
RudyČlen
Přidáno před 30 dní

Mirek a Jirinka napsal:

@mirek a Jirinka - Ještě maličkost na cenu,o víkendu (pátek až neděle) je cena kempu + termál skoro trojnásobná.

Není to trojnásobek, víkendová cena je za pobyt od pátku 11:00 do neděle 22:00, čili za dva a půl dne. Faktem je, že mimo víkendy je tam podstatně méně lidí, nejsou žádná hudební vystoupení a člověk hledající klid si lázní více užije.
Ceník je zde: https://camp.gora...pl/cennik/
RomishRomishČlen
Přidáno před 30 dní
Diky všem za info. Vzhledem k věku a sociálnímu postavení naštěstí nemusím jezdit o víkendech, svátcích ani o prázdninách. Chystám se tam od úterka do čtvrtka. Ceny z ceníku jsou mi jasné, jen jsem nedohledal ten přímý vstup do bazénů z kempu. Na stránkách to nemají napsáno dost (pro mě ) jasně 😀.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 23 dní
Rudy díky,je to asi 2,5 násobek Cool

TÁBOR + TERMÁLNÍ balíčky (2 osoby)
Vysoký ceník platí o prázdninách, prázdninách a prodloužených víkendech (od 30. 3. do 1. 4. 2024) Nízký ceník platí od 26. 2. 2024 do 30. 4. 2024


nízká | vysoký
Den - platí od pondělí do čtvrtka ( 11:00 - 11:00 )

(Cena za další osobu dle ceníku parkování + ceník Termálních koupališť pro hosty kempu)

259 PLN | 299 PLN / 2 osoby

Víkend - platí od pátku do neděle ( 11:00 - 22:00 )

(Cena za další osobu dle ceníku parkování + ceník Termálních koupališť pro hosty kempu)

659 PLN | 719 PLN / 2 osoby

Součástí balení je parkování karavanu na samostatném pozemku pro 2 osoby
Balíčky zahrnují vstup do areálu koupaliště Termy Goracji Potok bez časového omezení po celou dobu pobytu v době platnosti balíčku
V ceně balíčků je zahrnuto vstupné na všechny akce pořádané v areálu koupaliště Termy Goracyjny Potok
R
RudyČlen
Přidáno před 23 dní
Mirku, skutečně tomu tak není.
Cena 259PLN je za jeden den v době od pondělka do pátku v nízké sezóně.
Cena 659PLN je za víkend (od pátku 11:00 do neděle 22:00) v nízké sezóně.
Věř mi, byl jsem tam o víkendu a vím, kolik jsem platil Wink
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 19 dní
Díky,věřím ti,tak to jsem nějak špatně pochopil
VasuVasuČlen
Přidáno před 19 dní
Byl jsem teď dvě noci středa, čtvrtek, platba 518 Zl Asi momentálně nejlepší kemp za vyšší cenu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Romish, Lmcbreezar, Martin a Johanka, Mirek a Jirinka, Rudy, Vasu
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 13
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,415,890 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13289 sekund | Průměrně za: 0.13289 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB