Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

EM2210 Ultrazvukový měřič plynu v lahvi

Poslední aktualizace před 2 roky
Q
AnonymČlen
Přidáno před 4 roky
Tak jsem objednal tu EM 2210 tak jsem zvědav na funkčnost. Dám vědět.díky
Q
AnonymČlen
Přidáno před 4 roky
Tak mně dorazila tužka EM2210 a pokud jsou lahve plněny do ccá 2/3 výšky tak docela funguje
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 4 roky
Já jsem včera zkoušel ještě ty dvě lahve v obytce a jedna ukazuje suprově, ta druhá je plná a tam ukazuje vršek v pořádku a cca od 3/4 do 1/4 hází chybu a dole zase v pořádku, ale ta strana je i bouchnutá a trochu promáčknutá, tak nevím jestli je to tím nebo proto, že je úplně plná.
Každopádně na orientační měření, jestli tam mám dost plynu nebo dochází mi to stačí a ostatní ať se rozhodnou sami. Mě osobně stejně v běžném provozu zajímá spíš jestli už nedochází a podobně, když tam je přes půlku, tak to neřeším.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 4 roky
EM2210 mně přišlo dnes, zkoušel jsem na dvou lahvích od Flagy jedna plná jedno skoro prázdná v porovnání s Truma level check naprosto stejné výsledky podle mně je to OK a DOPORUČUJI Like
Q
AnonymČlen
Přidáno před 4 roky
I já doporučuji,první dojem byl trochu nejistý,ale je to dobré i v porovnání cen s konkurencí.
P
pajoviČlen
Přidáno před 4 roky
Zdravím.

Tak tedy doporučujete ten EM2210? Dometic dělá i GC100, který je pořád ještě o kus levnější, než Truma.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 4 roky
Ten Dometic jsem vracel, opravdu ukazoval pokaždé jinak nevím jestli to byl vadný kus, ale tohle EMC mně přesvědčilo hned napoprvé, že je lepší.
Upravil Zdenek a Alena dne 05.02.2020 19:15, před 4 roky
HAF22HAF22Člen
Přidáno před 4 roky
Také jsem už koupil EM2210. Příští týden vyzkoušim a dám vědět jak funguje.
Pössl Summit 600 Plus, Standa, Lenka, Filípek
HAF22HAF22Člen
Přidáno před 4 roky
-

Tak vyzkoušeno, na rovné ploše láhve funguje výborně, jen u spodního okraje lahve se ji už měřit nechce, taže poslední cca 2kg už nedetekuje. Fuguje dobře i na 5kg láhve. Pro orientační měření to postačuje.
Pössl Summit 600 Plus, Standa, Lenka, Filípek
Upravil HAF22 dne 11.02.2020 10:31, před 4 roky
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj,
já jsem po té Trumě pokukoval už dlouho, ale je dost drahá. Na Dometik si většina lidí stěžovala (i v zahraničí), tak jsem to nechtěl riskovat.
Tenhle týden jsem náhadou narazil na další tužku EM2210. Prodává se u nás i v zahraničí a na eBay měla dobrý recenze, u nás jsem nenašel recenzi žádnou.U nás se teď cena pohybuje kolem 500 Kč (na eBay je cena vyžší), takže jsem jí v úterý objednal (s tím, že když bude na prd, tak jí do 14 dnů vrátím) a včera dorazila. Hned jsem jí zkoušel na 10 kg lahvy Primagas u grilu na zahradě a vypadá to, že funguje bez problémů. Zkoušel jsem měřit z několika stran a pokaždé ukázala stejnou výšku (rozptyl maximálně pár milimetrů). Ideální je postupovat od spoda (v návodu to taky píšou), protože tam kde je plyn, se rozsvítí zelená do vteřiny po přitisknutí, když se dostaneš nad hladinu, tak to několik vteřin zkouší a potom se rozsvítí červená.
Pak jsem ještě jenom jako blbost zkusil v kuchyni změřit polévku v nerezovém hrnci a i tam to fungovalo dobře Grin Rozsvítí se zeleně cca. 1,5 cm pod hladinou.
O víkendu ještě zkusím přeměřit dvě lahve v obytce, ale vypadá to, že měří v pohodě.

Takže kdyby měl někdo zájem, tak to může taky zkusit. Vyšla mě i s poštovným na 536 Kč. Jenom v blisteru nebyla baterie 9V.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
Možnost, jak zjistit stav plynu v lahvi mi docela chybí. Nyní raději vozím náhradní lahev plynu v garáži. Dlouho uvažuji podobný měřák koupit, ale odrazovala mě cena i špatné reference.
Cena cca 499 Kč už není tak divoká, tak jsem se také rozhodl do toho jít.
Fun
Smile
Carlos-zrxCarlos-zrxČlen
Přidáno před 4 roky
Taky o tom přemýšlím...pošli sem pak pls výsledky testů...díky Smile
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
Lahve, které jsem měřil ve videu a detektor je označil jako prázdné, byly skutečně prázdné. Pustil jsem topení a po pát minutách skončilo. Lahev jsem vyndal, a byla prázdná, můžu říct až suchá. Žádný zbytek butanu, spotřebovala se celá. Dal jsem novou lahev a sleduji, jak ubývá plyn.
Protože přebudováváme koupelnu, spíme v karavanu. Měřák stále funguje spolehlivě. Budu průběžně informovat.
Fun
Smile
Ruda1970Ruda1970Člen
Přidáno před 2 roky
Bohužel EM2210 v nabídce nikde již není a pravděpodobně ukončili výrobu. Používáte někdo Level Check od Trumy, popř. od jiného výrobce (mimo DOMETIC GC100, který je poměrně poruchový)? Já bohužel váhu pod láhev nevložím a MOPEKO senzor by byl do roka K.O. (odvětráváním jde k láhvi dost nečistot z vozovky).
Život není jen o práci Wink, ale bez ní to stojí "za prd".
montegomontegoČlen
Přidáno před 2 roky
Používám druhou sezónu Truma Level Check k plné spokojenosti. Je sice dražší, ale přesný a spolehlivý, u mě dobrý Like.
Ruda1970Ruda1970Člen
Přidáno před 2 roky
Díky moc za info. Hledal jsem nějakou levnější ( a funkční) variantu, ale bohužel jsem na nic nenarazil.
Život není jen o práci Wink, ale bez ní to stojí "za prd".
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 2 roky
Ten Truma level check je samozřejmě dobrý, ale pekelně drahý - oproti EM2210 cca 4x. Všechny ostatní levnější varianty (kromě EM22210) se ukázaly nespolehlivé. Takže buď někde najít nástupce EM2210 nebo holt zatnout zuby a jít do Trumy. Poslední možnost je řešit to jako doteď - ta je nejlevnější Wink
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 2 roky
https://www.amazon.de/-/cs/gp/product...&psc=1

Nemáte někdo tohle ? na Amazonu i s dopravou cca. 900,-
Upravil Zdenek a Alena dne 17.02.2022 10:34, před 2 roky
koko0925koko0925Člen
Přidáno před 2 roky
Tady mají EM2210 za 8,24 dolarů, ale musí se jich vzít alespoň 200 kusů :-)
https://e-sun.en....Meter.html
Ruda1970Ruda1970Člen
Přidáno před 2 roky

Zdenek a Alena napsal:

@Zdenek a Alena -
Nemáte někdo tohle ? na Amazonu i s dopravou cca. 900,-

Díky za "pošťouchnutí"Wink. Není potřeba ani Amazon, dá se pořídit i tady, např. https://www.zbozi.cz/vyrobek/rothenbe...4625521946.
A pokud je to opravdu Rothenberger, tak bych kvalitě a funkčnosti i věřil Like.
Život není jen o práci Wink, ale bez ní to stojí "za prd".
Upravil Ruda1970 dne 17.02.2022 13:07, před 2 roky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 23
Členové online 2
Habruni, Tomik Kralu

Celkem členů: 15,965
Nejnovější člen: ProdejIveta
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,099,477 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23747 sekund | Průměrně za: 0.23747 (0) sekund | Dotazy: 129 | Použitá paměť: 2.2MB/4MB