Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

WC Popelka Cinderella

Poslední aktualizace před 5 let
S
SaVČlen
Přidáno před 5 let
Dobry den,
ma nekdo zkusenosti s WC Popelkou?
https://www.cinde...la-motion/
Nenasel jsem tady na foru zadne ohlasy tak zjistuji jestli toto WC nekdo pouziva. Pouziva?
Za nas musim rict, ze je to super. Po dvou letech provozu co ho pouzivame bychom nemenili.
Upravil Fun dne 09.03.2021 11:24, před 3 roky
E
edahermanČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj.Nepoužívám jej,ale mám dotaz.Cena 4 100 euro je jako fakt???
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 5 let
Muzes sem dat foto, pripadne video tveho obytnaku nebo karavanu s tim tvym WC ktere jak pises mas uz 2 roky a super? Trochu zvlastni se tu ptat na to jak se komu libi kdyz ty nenapises nic konkretniho ale nezapomenes dat odkaz kde ho koupit..........
S
SaVČlen
Přidáno před 5 let
Mrzi me, ze te muj zajem popudil. Nevim, proc sdilet fotky ze sveho bydliku, pro mě je to me soukromí a nejde mi ani o to, se chlubit. Odkaz jsem umistil, kdyby se nekdo zajímal a vubec to neznal, nechce se mi opisovat neco, co je uz napsane profiky. Mne zajímalo jestli je to normální jen pro Holanďany, Nemce, Skandinávce to používat. Se mi tak trochu zda, ze mas paranoiu a vidíš za vším reklamu. No nic, i tak dik za tvuj zajem.Pfft

Sloučené 14.10.2019 12:54:
Jj, cena souhlasi, ale stale se snizuje.
Vse neni jen o cene, pokud chces i komfort.
Odpada Nerudovske "Kam s nim!" a neustale jezdeni k vylevkam, prace s čistěním a obcasnym smradkem a je bezne, ze vyprázdnění kufříku je za poplatek €2.
Kdyz je nekdo, jako my skoro stale na cestach, je to opravdu vytazeni trnu z paty.
Jen si jednou za cas dokoupime plyn a vysypeme zasobnik s popelem. Ten muzeme vysypat skoro vsude. Kvetina, ker ci stromek jen podekuje za ziviny k rustu *zijeme velmi zdrave, takze od nas je ten popel opravdu hnojivo a ne Round up😊.
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 5 let
Tak ja nemam taktiez ziadnu osobnu skusenost, ale zda sa mi to ako velmi pragmaticke. Viem o tzv. "plynovom" zachode uz davno, len som nevedel, ze je uz volne k dostaniu. Ano, nadobudacia cena nie je najnizsia, ale pragmatickost to asi vyvazi. Urcite by som to chcel v dalsom novom karavane. V stavajucom uz to nebudem prerabat. Prepokladam, ze sa da pripojit k existujucemu 30bar. rozvodu plynu? Za mna palec hore. Je to dalsi stupen vybavy k absolutne nezavislemu karavaningu.
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 5 let
Tak opravdu nevím,ale 106 000 Kč za WC bych nedal.A trofám si říci že nevydělávám zrovna málo peněz.To raději budu vozit dvě odpadní nádrže.Je to pouze můj názor,tak mě hlavně neukamenujte.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
Je to pěkný, ovšem cenově zatím nedostupné. Kolik plynu by bylo potřeba na ty moje "nálože" ani nechci domyslet. V létě, když jede lednička na plný výkon mi vydrží jedna lahev 3 neděle. Kromě toho vaříme a grilujeme. Asi bych musel ještě přejít na plnící lahve. Ještě nutnost používat sáčky, to se mi zdá nepraktické. Nějaké teplo z toho také musí unikat, což v létě není ideální. Jinak je to pěkný, ale asi do aut jiné kategorie.

Možná by v tom šlo spalovat i bioodpad. Wink
Fun
Smile
S
SaVČlen
Přidáno před 5 let
Urcite se to da připojit na stavajici plyn. rozvod nebo se připojí extra lahev jen pro to. Souhlasim, ze cena je trochu jak za zlaty hajzlik. My si rekli, nekdo kouri, pije jak duha a musi obrážet dortiky a kafíčka po kavarnach, takze ty penize nekam neviditelne rozpousti. My ničemu z toho neholdujeme a vlastne jezdime s restauraci na kolech, takze popelka za ten komfort stoji.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let

STARFISHaVOYAGER napsal:

@STARFISHaVOYAGER - Dobry den,
ma nekdo zkusenosti s WC Popelkou?
https://www.cinde...la-motion/
Nenasel jsem tady na foru zadne ohlasy tak zjistuji jestli toto WC nekdo pouziva. Pouziva?
Za nas musim rict, ze je to super. Po dvou letech provozu co ho pouzivame bychom nemenili.


Ahoj.Jen tak ze zvědavosti jsem teď dokončil pár hovorů ze známými ze severu(skandinávie)a strašně se divili že to tady ve středu Evropy někdo má?Podle nich je prodej tak minimální,že to ani za řeč nestojí.I tam stále vede chemie.Údajně to výrobce Scanií zkoušel instalovat do větších nástaveb kamiónů,ale vzhledem ke spotřebě plynu a výskytu nepříjemného tepla od toho opět upustil a vrátil se zpět k chemickým WC.Toť mé info ze severu našeho kontinentu.
J
Jirka WČlen
Přidáno před 5 let
Pro nás je velký komfort v OA bidetová sprcha. A to by ta popelka neskousla. A minimální investice.
S
SaVČlen
Přidáno před 5 let
To zni zajímavě. My si to koupili prave proto, že jsme ve Skandinávii žili a lide to tam používají hodně v jejich víkendových sidlech tzv. kabinach, mala chatka kdesi na samotě, kde ani lišky nedávají dobrou noc. Pote, co jsme začali potkavat lidi, z Holandska a Německa, co to maji přímo v bydliku jsme do toho taky šli.

Sloučené 14.10.2019 22:48:
Smile a my nemame český značky, jen jsme se v ČR narodili a nedavno objevili tenhle web a forum, tak jsme se připojili..
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 5 let

STARFISHaVOYAGER napsal:

@STARFISHaVOYAGER - To zni zajímavě. My si to koupili prave proto, že jsme ve Skandinávii žili a lide to tam používají hodně v jejich víkendových sidlech tzv. kabinach, mala chatka kdesi na samotě, kde ani lišky nedávají dobrou noc. Pote, co jsme začali potkavat lidi, z Holandska a Německa, co to maji přímo v bydliku jsme do toho taky šli.

Sloučené 14.10.2019 22:48:
Smile a my nemame český značky, jen jsme se v ČR narodili a nedavno objevili tenhle web a forum, tak jsme se připojili..


Zareaguji z vlastní zkušenosti ze severu.Před čtyřmi lety jsme se čtrnáct měsíců "flákali" po severu Norska,Finska a Ruska.Spali jsme po pronajatých samotách a dačách a to od Tromso po Murmansk.Na to že to byla pustina,vybavení bylo celkem obstojné.Ale WC bylo buď klasika suché nebo chemické.Suché zůstávalo(jinak to nejde)a chemické(náplň)jsi musel sebou odvézt v pevném igelitovém pytli.To co ty popisuješ jsem za čtrnáct měsíců neviděl ani jednou.Nyní jsme se skoro dva měsíce "flákali"po severu Švédska a to samé.Káždý kterého jsme viděli,vyléval chemickou toaletu.Jsem člověk zvídavý,tak jsem prohlédl vybavení od výrobců OA a caravanů a : opět Chemické WC.Tímto nechci znevažovat to,že tento systém je špatný nebo nefunkční.Jen reaguji na tvoje písmenka že Scandinávie to používá.
D
DDTČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

...Se mi tak trochu zda, ze mas paranoiu a vidíš za vším reklamu...

Taky ji mam, kdyz ctu, ze to s temi skandinavci neni tak horke a ze sis nasel tento web jen abys nam sdelil to, od ceho vyrobci kamionu upousteji... Pritom nam nechces ukazat fotku s odvolanim na soukromi... znam jen malo karavanistu, kteri se radi nepochlubi...Jelikoz jsi ze zahranici, nemusis se o soukromi bat, leda, ze bys mel taky paranoiu. Takze vitej v klubu.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 5 let
A co toto ?
JiPe Highlanders Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let

JiPe Highlanders napsal:

@JiPe Highlanders - A co toto ?


Tak to je dobrý.Jen musím vymyslet jak to přidělám na karavan.
B
BeryČlen
Přidáno před 5 let

hasky napsal:

@hasky -

JiPe Highlanders napsal:

@JiPe Highlanders - A co toto ?


Tak to je dobrý.Jen musím vymyslet jak to přidělám na karavan.


Přece normálně dozadu jako nosič na kola :-)
A nebo to zabudovat dovnitř a vysouvat to ven po vzoru vysouvacích boků u amerických návěsů :-) A dala by se i ušetřit hmotnost odstraněním odpadní nádrže, pak by to fungovalo jako na starejch hradech :-)
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let

Bery napsal:

@Bery -

hasky napsal:

@hasky - [quote name=JiPe Highlanders post=2GrinGrin79148]@JiPe Highlanders - A co toto ?


Tak to je dobrý.Jen musím vymyslet jak to přidělám na karavan.


Přece normálně dozadu jako nosič na kola :-)
A nebo to zabudovat dovnitř a vysouvat to ven po vzoru vysouvacích boků u amerických návěsů :-) A dala by se i ušetřit hmotnost odstraněním odpadní nádrže, pak by to fungovalo jako na starejch hradech :-)[/quote]

Na vysouvací kašlu.Půjde to do zadu Grin
mbmbČlen
Přidáno před 5 let
Já nevím, co řešíte. Mně se skandinávský způsob likvidace moc líbí. Dodnes jsem nevěděl co s nahromaděným plynem na WC Shock, teď už vím...díky ! Grin Budu spalovat...Smile
B
BeryČlen
Přidáno před 5 let

hasky napsal:

@hasky -

Bery napsal:

@Bery -

hasky napsal:

@hasky - [quote name=JiPe Highlanders post=2GrinGrin79148]@JiPe Highlanders - A co toto ?


Tak to je dobrý.Jen musím vymyslet jak to přidělám na karavan.


Přece normálně dozadu jako nosič na kola :-)
A nebo to zabudovat dovnitř a vysouvat to ven po vzoru vysouvacích boků u amerických návěsů :-) A dala by se i ušetřit hmotnost odstraněním odpadní nádrže, pak by to fungovalo jako na starejch hradech :-)


Na vysouvací kašlu.Půjde to do zadu Grin[/quote]

To nebudeš první, s tímhle už přišli v Top Gearu, čas 7:25 v
Upravil Fun dne 16.10.2019 16:33, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zdenecekpraha, Jirka W, SaV, hasky, Fun, Slawczo, floridan79, edaherman, Bery, mb, JiPe Highlanders, DDT
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,302,682 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.57951 sekund | Průměrně za: 0.57951 (0) sekund | Dotazy: 153 | Použitá paměť: 2.38MB/2MB