Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

možnost vybudování stellplatzu v Brně

Poslední aktualizace před 6 let
R
reginČlen
Přidáno před 7 let
Vážení vášniví (a jiní) karavanisté, :)

v Brně spouštějí první ročník návrhů projektů od občanů (více zde: http://damenavas.brno.cz/), které mohou být realizované, pokud celková částka nepřekročí dva miliony korun a projekt dostane dostatečné množství hlasů (v prvním kole stačí 150 hlasů, aby se jím na podzim v užším výběru zabývalo město).

Dnes jsem na diskuzi městské části nadnesl projekt vybudování stání pro karavany někde na pozemcích města Brna.

Postup pro zveřejnění projektu je následující: 1. výběr místa, 2. nacenění výdajů, 3. vložení projektu na výše zmíněné stránky.

Abych se mohl pohnout dál z místa, rád bych vás tímto poprosil o tipy na zajímavá místa v rámci města Brna, kde by mohl být stellplatz vybudovaný.

Věřím, že tato možnost je dost zajímavá pro všechny, protože oficiálních míst na stání zadarmo přímo určených karavanům je (alespoň) v Jihomoravském kraji jako šafránu.

Pokud se mi projekt podaří publikovat, zveřejnil bych tu i link na hlasování, abychom jej společně mohli posunout blíž k relizaci.

Díky předem za zajímavé tipy.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj,

předpokládá to znalost míst, která patří městu. Taky jsem se zamýšlel nad nějakým místem. Vyšly mi z toho 3 lokality.

1) Kraví hora - je tam velké parkoviště pro koupaliště a nějaká odstavná plocha, centrum města v dobrou dostupností MHD, krásný výhled na Špilberk atd

2) U Anthroposu - velký plac, napojení na cyklostezku, blízko významného uzlu MHD

3) Přehrada Rakovec - rekreační oblast.

Nešel jsem ale nikdy dál, abych prověřoval vlastnictví pozemků. Spíše jako námět na zamyšlenou.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Výstaviště a okolní parkovací plochy, vše je města
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
Silnice z Lesné směr Soběšice. Hned za el. rozvodnou, vpravo.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
Sany_62Sany_62Člen
Přidáno před 7 let
Super "Štelplac" by mohl být na (Klajdovce) Hádech v lomu. Nikomu tam nezavazíš, místa "Hafo", výhled na Brno je "bomba" a dokonce se dá koupat v jezírku. Akorát se servisem by to bylo horší, a to samý s obchodem. !)
Sany (1962) , Lenča (1963),McLOUIS 535g, Yamaha Majesty 250 :q
A
adamBČlen
Přidáno před 7 let
Přikláněl bych se k okolí výstaviště, nebo Kraví Hora. Podmínky pro připojení asi jsou, dostupnost dobrá. Je potřeba se podle mě podívat, i kromě vlastníků pozemků (aby to bylo města), na územní plán (aby tam něco takového mohlo vůbec vzniknout - zkusím zjistit přesně).
P
Petr79Člen
Přidáno před 7 let
Taky bych se přikláněl k okolí výstaviště,hlavně kvuli MHD
R
reginČlen
Přidáno před 7 let
Trvalo to sice chvíli, ale umístil jsem zmiňovaný projekt navrhovaného stání pro karavany u Výstaviště na stránky participativních rozpočtů. Popis projektu a detaily (rozpočet, umístění atd.) v tomto linku:

http://damenavas.brno.cz/projekt/?id=559.

Připomínám, že projekt musí v první fázi (do 31.5.!!! ) dostat minimálně 150 hlasů, aby byl schválen a posunut do dalšího procesování, takže pokud máte o možnou realizaci zájem, klikejte, hlasujte a hlavně šiřte prosím dál. :)
Upravil regin dne 19.05.2017 21:01, před 7 let
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
I když je mi z aktuálního vedení města Brna trochu nevolno a v podobné ankety moc nevěřím, proč to nezkusit. Pokud projekt získá hodně hlasů, třeba nezapadne. 150 hlasů a třeba i víc snad dáme. Jako místní asi nevyužiju, přesto jsem pro. Chtělo by to STPL do každého města! Regine, díky za aktivitu.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Upravil 1jgs - Milan dne 19.05.2017 22:00, před 7 let
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Náš hlas už tam máš, držíme palce a děkujeme. Ovšem do teď měl příspěvek 1229 zhlédnutí a jen 30 hlasů??? Nestačí jen sedět na zadku a remcat, že není kde zaparkovat, tady je potřeba aspoň odkliknout pár obrázků, nejsme roboti a dát hlas, ale i to je asi moc práce..... :x
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let
Také připojujeme náš hlas, je to dobrý nápad a Brno by si jeho realizaci zasloužilo.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
chce to trochu trpělivosti než se člověk prokliká až na požadovaný projekt.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
taky jsem přidal hlas, ale pořád to je nějak málo....
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let
zde primej odkaz na projekt

http://damenavas.brno.cz/projekt/?id=559
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
KarciKarciČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím tak jsem taky podpořil tento dobrý nápad a doufám že. To dopadne, protože podpora karavaningu v brně je zoufale špatná. Držím pěsti a hodně štěstí
radistaradistaČlen
Přidáno před 7 let
Náš hlas jsme připojili ač jsme z druhého konce republiky, ale právě o tom to je. Ale ještě chybí přes 50 hlasů !!!
Snad se zadaří- a děkujeme za dobrou snahu...!o klikejte
FIAT doblo 2,0 MJET 99 Kw-Peugeot Traveller 2,0 TDI 110Kw +Weinsberg CaraOne 480QDK
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
zahlasované
ErvinErvinČlen
Přidáno před 7 let
Bylo by skvělé kdyby se podařilo, snad není tak velký problém klik na líbí se mi. Není už mnoho času do konce.Brno by velice potřebovalo
Manželka Hana , vnuk Daneček 3r.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let
Je to výborný nápad, hlas jsem samozřejmě dal taky. Škoda, že hlasů není dost a do 150-ti pořád chybí.
Stálo by za zvážení, pokusit se o podobné projekty i v dalších městech.
Co Vy na to, aktivní důchodci?
Nezkusíme to taky?
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 7 let
Je nás zde na webu zaregistrovaných 10 tisíc členů, předpokládám že karavanistů, kteří každý STPL velmi rádi uvítají a hlavně v Brně, kde už se pomalu nedá zaparkovat ani s osobákem..... A tak bych předpokládala, že takovýto projekt dostane nejen 150, ale tolik hlasů, že se "město Brno" bude divit !! Takže díky za každý hlas.... klikejme, času už moc nezbývá..... http://damenavas....kt/?id=559 :^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 10
Členové online 0

Celkem členů: 15,959
Nejnovější člen: Radek23
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,730,878 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19479 sekund | Průměrně za: 0.19479 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB