Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

LPG Řecko

Poslední aktualizace před 7 let
P
paragČlen
Přidáno před 7 let
Nevíte někdo,jestli mají Řekové stejné pistole na LPG a zdali je je plnění bezproblémové?
Dík Jarda
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

parag napsal:

Nevíte někdo,jestli mají Řekové stejné pistole na LPG a zdali je je plnění bezproblémové?
Dík Jarda
Ahoj,v řecku není problém,pistole je stejné a navíc jsem v Soluni na čerpačce viděl i všechny redukce.Tankoval jsem plyn několikrát,v Soluni-Thesalonika blízko letiště,potom v Larise ,dále po cestě do Athen,už nevím místo.S plněním není problém,problém jsem měl kdysi na Poloponesu,kde nebyl tehdy ještě plyn povolen.:_
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

parag napsal:

Nevíte někdo,jestli mají Řekové stejné pistole na LPG a zdali je je plnění bezproblémové?
Dík Jarda
Ahoj,v řecku není problém,pistole je stejné a navíc jsem v Soluni na čerpačce viděl i všechny redukce.Tankoval jsem plyn několikrát,v Soluni-

Thesalonika blízko letiště,potom v Larise ,dále po cestě do Athen,už nevím místo.S plněním není problém,problém jsem měl kdysi na Poloponesu,kde nebyl tehdy ještě plyn povolen.:_

Pepi diky,Jarda
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Ahojky, byli jsme v Řecku celou zimu a jaro 2016 a absolutně bez problémů. Přesně jak píše Pepi, někde měli i zásobu redukcí, ale na to stejně spoléhat nebudeš. Jen je trošku problém s Krétou. Tam je pump s plynem málo.... tuším 2 nebo tři. Ale hned v Heraklionu je jedna. Tady je docela aktualizovaná mapa s plynovými stanicemi... http://www.mylpg.... - kdyby to nefungovalo, tak u nás na stránkách je odkaz v RPC - LPG stanice Evropa. Peloponéz už funguje normálně. Aspoň, my jsme nezaznamenali žádný problém.
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: parag, Pepi, bydlikemevropou
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,959
Nejnovější člen: Radek23
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,714,899 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10027 sekund | Průměrně za: 0.10027 (0) sekund | Dotazy: 56 | Použitá paměť: 1.68MB/2MB