Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký satelit?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký satelit?

Poslední aktualizace před 7 let
B
bizon1111Nováček
Přidáno před 16 let
ahoj chci si pořídit satelit hlavně teda na kamion ale zajímalo by mě jestli někdo neví jestli nato budu chytat český programy i v zahraničí nemam stim žádnou skušenost
Upravil Fun dne 29.07.2008 19:49, před 16 let
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 16 let
Pokud si koupíš celý komplet i s českou kartou - tu musíš tady v Česku aktivovat tak budeš chytat v cizině i české programy. Pokud o tom nic nevíš tak si to nech nekde naladit:D
BranoBranoČlen
Přidáno před 16 let
Dobrý,
pri výbere sat.prijímača treba vyberať taký,v ktorom sa dá použiť karta na príjem českých a slovenských programov (musí mať slot na kartu).Bez karty funguje len slovenská JOJ (a ešte nejaké spravodajské a náboženské stanice)Tie lacné sat.komplety v Lidli a pod. sú vhodné len na príjem voľných staníc (väčšinou nemeckých) prípadne horespomínanej JOJ.
Ďalej je dôležité,aby bol na 12 resp. 24 voltov.(prípadne treba menič napätia)
Viac na http://www.t-t.cz/web/structure/2.html
sú tam aj komplety,za kartu sa platí len raz (žiadne mesačné poplatky)prípadne sa dajú platiť aj predplatené stanice.;n
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 15 let
Také bych chtěl pořídit sat na obytné auto, ale abych pravdu řekl, nechci jít do vysokých částek za pořízení a montáž. Můžete mi někdo poradit, kolik stojí tato záležitost, co vše a z jakých komponentů se skládá a kde se dá pořídit ( třeba i starší ), včetně montáže? Jaký komplet zvolit a jaké máte zkušenosti z příjmem na cestách. Chtěl bych sat na střechu ( mám alkovnu Ducato ), i když jsem prvně uvažoval o trojnožce, ale to jsem už zamítl.

Díky za info Pavel ( Liberďáci )
Každá chvíle je ta pravá
T
tom-bČlen
Přidáno před 15 let
přijímač Digitsim 2 od Technisatu okolo 2000 a anténa použitá Bas 60 okolo 3000, montáž cca. 1hod. +karta 2000
Tomáš+Monika+Samík+Vendulka+ Citroën Jumper 2,8HDI+Hobby Prestige600
PepiPepiČlen
Přidáno před 15 let
ahoj,je třeba trochu pohledat v těchto stránkach o satelitech a montáží,cenách se už psalo.Jinak ruční tyč ladění cca4000,perabola sapoŇ 8O 1500,četlink karta s příjmačem 3000,hraje celá evropa.B):_
O
oldaČlen
Přidáno před 15 let
Celý komplet pro příjem ze satelitu českých a slovenských programů(asi 16) včetně dekodovací karty stojí okolo 4500,Kč,doporučuji dávat parabolu na trojnožku.,problém bývá u míst zastíněných stromy,... www.omko.cz ... www.parabola.cz ..atd, sestavení a naladění zvládne každý .
Upravil Fun dne 04.03.2009 09:56, před 15 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Používám,satelitní přijímač,který běží zbytek roku doma.proč kupovat další,když jsem na cestách tak se doma nedívám:| . Jinak parabolu jsem si koupil Technisat 45 x45 cm.Jedná se sice o dražší kousek /OMKO/, ale je kvalitní a přijmově s LNB 0,1 dB na úrovni běžné ofset 80 cm. Pro parabolu používám trojnožku zakoupena na karavan shopu.Výhoda je tak jak píče olda,možnost umístění mimo stromy.Ve většině kempů nelze parabolu na střeše vůbec použít.Navíc cena je poměrně vysoká,ale to nechám na uváženou.Doporučuji i delší koaxiální kabel.Je to stejné jako u přípoje sítě 230V,ne vždy je po ruce.K nastavování používám jednoduchý měřič velikosti signálu také OMKO.Jen tak bez ničeho je také problém,pokud tam někdo poblíž nestojí.Investice pár stovek Kč se určitě vyplatí.:t
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
M
merfanČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

olda napsal:
Celý komplet pro příjem ze satelitu českých a slovenských programů(asi 16) včetně dekodovací karty stojí okolo 4500,Kč,doporučuji dávat parabolu na trojnožku.,problém bývá u míst zastíněných stromy,...www.omko.cz...www.parabola.cz ..atd, sestavení a naladění zvládne každý .


Právě satelit a vše kolem pořizuji a dávám Oldovi plně za pravdu. Loňský rok jsem pilně sledoval jak a co kdo má a tohle řešení se mi zdá to nejideálnější.;t Alespoň pro lidi, kteří mají rádi bydlíky někde ve stínu :_
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 15 let
Děkuji všem za názory a užitečné informace.Zvážím možnosti, jestli na střechu nebo na trojnožku.

Přeji příjemný den

s pozdravem Pavel
Každá chvíle je ta pravá
G
gorgNováček
Přidáno před 15 let
Příjem SAT na kartu od čeklinku končí v polovině Francie a nejde vše na jihu. Podívejte se třeba na Parabola.cz kde jsou dosahy. Jde to ale jinak. Nelze na foru. Ať nejste zklamaní.
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

gorg napsal:
Příjem SAT na kartu od čeklinku končí v polovině Francie a nejde vše na jihu. Podívejte se třeba na Parabola.cz kde jsou dosahy. Jde to ale jinak. Nelze na foru. Ať nejste zklamaní.


Pošli mi prosím podrobnosti na mail, díky ;)
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
.
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 13.09.2010 21:04, před 14 let
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 15 let
Já mám jednu parabolu doma se čtyřma konvetorama a jednu v autě když někam jedu beru jen bedýnku kdo by to doma porád ladil.Mám 80 a fungovala i ve Skotsku uplně na severu .Ladím to ůplně jednoduše juknu kde je jih a chvilku s ní vrtím bedýnka když má signál tak na mě houká.Mám ji složenou na střeše a když jí potřebuju vstytyčit tak ji zasunu na trubku kerou mám přidělanou na držáku na střeše.Je to levný promě rychlí a zatím to všude fungovalo.
PeropPeropČlen
Přidáno před 15 let
Také jsem mněl dříve ručně nastavovací parabolu a to bylo stálě běhání ven a koukání kam to mají nastavené ostatní. Nyní mám automatickou samonastavovací,nebo jak se to řekne. Je to ale pohoda,kdekoliv se zastaví,tak při zapnutí určitého kanálu a programu si satelit sám najde. Takže člověk nemusí hledat světové strany a úhly nastavení. Per.
cestovatel ze Šumavy;y
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 14 let
Poraďte prosím jaký satelit používáte na cestách, já bych chtěl nějaký na 12V, ale žádný jsem nenašel. Zde zmiňovaný Technisat Digitsim 2 se již nevyrábí.
T
TomČlen
Přidáno před 14 let
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Tom napsal:
http://www.karava...pro-ci.htm
Ahoj Tom


Tento je ale asi bez dekodéru pro kartu s českými stanicemi?
Upravil tomasbok dne 09.03.2010 20:05, před 14 let
artoartoČlen
Přidáno před 14 let
A co například toto. a česky:
http://www.omko.c...&lg=cz
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

arto napsal:
A co například toto. a česky:
http://www.omko.c...&lg=cz


Ten by byl taky super, jenže má jen zabudovaný dekodér CONAX a CS LINK nebo SKYLINK používají CryptoWorks.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,320 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28243 sekund | Průměrně za: 0.28243 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB