Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Policejní vážení auta na cestách: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Policejní vážení auta na cestách

Poslední aktualizace před 6 let
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
28.10.2013 kolem 13 hodiny vážili všechna auta nad 2,5 t na dálnici mezi Klagenfurtem a Grazem. U nás váha ukázala 3300 kg, takže jsme jen projeli, ale definitivně jsme vyloučili skůtr a nosič na něj. Kdybychom měli skutr, nosič a ještě pár dalších věcí, byl by problém...
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Onehdy tu někdo doporučoval Spalovnu Malešice jako možnost vážení. Tak dnes vrcholně nepříjemná ženská, buď 180 korun nebo odchod. Tak jsem si dal odchod...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Onehdy tu někdo doporučoval Spalovnu Malešice jako možnost vážení. Tak dnes vrcholně nepříjemná ženská, buď 180 korun nebo odchod. Tak jsem si dal odchod...


Od kdy čarodějnice váží? :D:_
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
To už se dostáváme do jiného tématu, ale v Holandsku, ve vesnici Oudewater, je tzv. Heksenwaag, což je historická váha na čarodějnice. Ale tam čarodejnice nevážily, ale byly váženy... :P
Podrobnosti zde: http://www.heksenwaag.nl/web/nl/home/
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
loni se tu intenzivně řešilo vážení bydlíků v Rakousku. Nemáte někdo aktuální info, zda ještě tyhle dopravně-bezpečnostní hrátky probíhají? Chystáme se o víkendu do Itálie Linz-Salzburg-Villach.

Díky
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 9 let
Chtěl jsem ti poradit a špatně jsem si přečetl zadání (chtěl jsem zadat vážnice na trase Wien, Graz), ty jedeš přes Linz, tuto trasu aktuálně neznám. Omlouvám se.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Martin75 napsal:

Ahoj,
loni se tu intenzivně řešilo vážení bydlíků v Rakousku. Nemáte někdo aktuální info, zda ještě tyhle dopravně-bezpečnostní hrátky probíhají? Chystáme se o víkendu do Itálie Linz-Salzburg-Villach.

Díky


To nejsou hrátky. Váží se stále a již mnoho let
https://www.googl...dg=feature
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Martin75 napsal:

Ahoj,
loni se tu intenzivně řešilo vážení bydlíků v Rakousku. Nemáte někdo aktuální info, zda ještě tyhle dopravně-bezpečnostní hrátky probíhají? Chystáme se o víkendu do Itálie Linz-Salzburg-Villach.

Díky


To nejsou hrátky. Váží se stále a již mnoho let
https://www.googl...dg=feature


Jojo - ptám se jen jestli něco nového - např. nějaká nová místa. Mapa na odkazu není podle všeho úplná, chybí tam např. 46.653552, 13.741153 (cca 10 km severne nad Villachem)
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
No kromě těch stacionárních vážnic mají i mobilní váhy. Pravdou je, že na ty ženou nejvíce kamióny. Viděl jsem je ale přímo za hranicí vážit i dodávky. My projeli, jednak jsme malí a druhak měli váhu obsazenu polskou dodávkou. Takže váhu můžeš v Rakousku potkat kdekoli a kdykoli.
smustasmustaČlen
Přidáno před 9 let
Můžu potvrdit, že každý policejní Sharan a Transporter v Rakousku má ve výbavě přenosné váhy. Že by je tedy vyndavali na každou dodávku to ne, ale jakmile bude nějaký spor tak je mají venku jedna dvě. :-)
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Lipicani napsal:

28.10.2013 kolem 13 hodiny vážili všechna auta nad 2,5 t na dálnici mezi Klagenfurtem a Grazem. U nás váha ukázala 3300 kg, takže jsme jen projeli, ale definitivně jsme vyloučili skůtr a nosič na něj. Kdybychom měli skutr, nosič a ještě pár dalších věcí, byl by problém...


Jaky problem? Si manzelka rychle vystoupi, vezne skutr a odjede :-))
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Onehdy tu někdo doporučoval Spalovnu Malešice jako možnost vážení. Tak dnes vrcholně nepříjemná ženská, buď 180 korun nebo odchod. Tak jsem si dal odchod...


Vahu (vhodnou na autaky) maji v kazdem (vetsim?) kovosrotu, nebo ne? V nejhorsim nekde posbiras stary zelezny bordel a nechas se zvazit i s nim a pak po vylozeni a mas to zadarmo a jeste ti par korun (4,50 za kilo) poslou na ucet :-)

Ja tam teda chodim spis nakupovat, zelezne prvky...
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
MobajjiMobajjiČlen
Přidáno před 9 let
Tento pátek 24.7. 2015 jsme se vraceli ze Slovinska. Před vážnicí cca 10 km za Villachem byla všechna auta nad 2,5 t naváděna na průjezd vážnicí.
Koukal jsem na to jak zjara a jel pořád rovně po dálnici:)

Pak jsem měl až na hranice stažený zadek, kdy mě drapnou za porušení příkazu :|
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 9 let
Cestou do Chorvátska pred Grazom stacionarna vaznica a prikazova znacka na odbocenie nad 2,7t. Pod tým našťastie dodatkova tabule len pre autobusy a nakladiaky.
54!y+45!f+24!u+17!l
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 9 let
Cestou do Chorvátska pred Grazom stacionarna vaznica a prikazova znacka na odbocenie nad 2,7t. Pod tým našťastie dodatkova tabule len pre autobusy a nakladiaky.
54!y+45!f+24!u+17!l
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Jen informace:
V úterý cestou do Itálie svedeny všechny vozidla nad 2,8t na vážnici u Ilz, to stejné o kus dál před Klagenfurtem v protisměru. Včera v noci při zpáteční cestě svedeny u Klagenfurtu všechny auta, kamióny na váhu, u osobáku jen kontrola dálniční známky. V prostoru vážnice nebyla zrovna žádná dodávka ani obytka, takže nemohu potvrdit, zda vážili i je.
TominoTominoČlen
Přidáno před 8 let
váží se i v ČR.. Váží se všude.. http://www.cspsd.cz/mobilni-expertni-...i-jednotky a váží i obytná auta..
Tomino
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 8 let
4.8.2016 těsně za Villachem směr Salzburg stacionární vážnice 22:00 podle značení odkláněny pouze "nákladní" auta nad 2,8t na vážnici. Všechna ostatní vozidla bez omezení projížděla.
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Pevna vaznice dalnice Bratislava - Viden cca na polovicni ceste. 14.7. brali vse nad 2,7 t. Videl jsem ale vetsiho Sprintera co tam nezajizdel.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Hranice - Bystřice pod Hostýnem.

Tak to vypadá zápis , přetížení o 20 kg.. Bez pokuty.

Druhá lepší fotka nejde vložit .

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,881,039 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23343 sekund | Průměrně za: 0.23343 (0) sekund | Dotazy: 148 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB