Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Policejní vážení auta na cestách: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Policejní vážení auta na cestách

Poslední aktualizace před 6 let
RIVARIVAČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, někdy slýchávám morbidní historky o tom, jak policie v Rakousku a Německu zjišťuje skutečnou hmotnost obytných aut. Informace se liší. Zažil už někdo na vlastní kůži tento úkon? Jistě se týká nás všech, kteří máme velkou garáž a vozíme navíc skútry. Já mám např.maximální povoenou hmotnost 3.300 kg. Je překročení při vážení tolerováno až do 3,5 tuny?
Z Nového Jičína zdraví Milan
R
RudyČlen
Přidáno před 12 let
Milane tobě už jsem to říkal ale osobní zkušenost pro ostatní. Na rakouské dálnici mezi St. Polten a Linz je stabilní vážní místo. Když jse tudy jel naposledy (osobním autem), proměnným značením odklonili všechny auta nad 2 tuny na vážnici. Vážení se tehdy dotýkalo i dodávek a obytných aut. Ve Tvém případě si myslím, že tady nebezpečí nehrozí, protože vážnice pracuje automaticky a auta do 3,5t semaforem propustí dále.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Asi před deseti lety nás vážili Rakušáci, tak 30 km za hranicemi. Po tom, co nás půl hodiny zdržovali na hranicích, tak pak doslova buzerovali s tímto.
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Rudy napsal:

Na rakouské dálnici mezi St. Polten a Linz je stabilní vážní místo. Když jse tudy jel naposledy (osobním autem), proměnným značením odklonili všechny auta nad 2 tuny na vážnici. Vážení se tehdy dotýkalo i dodávek a obytných aut. Ve Tvém případě si myslím, že tady nebezpečí nehrozí, protože vážnice pracuje automaticky a auta do 3,5t semaforem propustí dále.


před čtrnácti dny v sobotu v poledne odkláněli vše nad 3,5 t - cedulí, tedy papírově nad 3,5t.
J
jurobaČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, tuto nedelu sme sa vracali domov a vsetky auta adklanali na dialnici na Grazo-m. Bolo to neprijemne, ale nastastie sme len presli. Na ceste domov by to bolo asi v pohode. Osobaky prechadzali tak isto bez problemov. Sustredili sa na LKW.
juroba
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

MaxQ69 napsal:

Asi před deseti lety nás vážili Rakušáci, tak 30 km za hranicemi. Po tom, co nás půl hodiny zdržovali na hranicích, tak pak doslova buzerovali s tímto.


Maxi nic ve zlém, ale dle tvých údajů v nicku ti před deseti lety bylo asi něco kolem 12 roků.... :he
A
alfonsakNováček
Přidáno před 12 let
ahoj, taky pridam "zazitek"...
Letos jsme jeli uz asi 3x do Italie a jezdime pres Rakousko usek Kufstein - Innsbruck. Maji tam stabilni vazici misto. 2x jsem tam videl vazeni v protismeru - odklon vsech aut na vahu, vsichni museli projet vahou. Tykalo se to smeru z Italie.

Na posledni ceste zpatky (kveten 2012) nas taky nasmerovali pres vahu (opet vsechny auta) - na hodinách bylo 23:50 - místo bylo osvetlene snad vic, nez ve dne. Vsude okolo sami policajti, odhadem 40 - 50 lidi v policejnich uniformach. Byl vytvorenej koridor, kterej byl nasmerovanej na prejezdovou vahu. Projeli jsme ji, nikdo nas nezastavil a mohli jsme jet dal. Vetsinou meli "odchycene" ruzne dodavky, co by mohly prevazet zbozi.

Nase auto vazi 3510 kg - bez osob v aute, bez vody atd - to jsem se dozvedel az dneska.

Tedy na te vaze jsme meli minimalne odhadem 3800 kg (4 osoby, motorka v kufru, voda atd) a nechali nas v pohode projet.

PS: Na te vaze je pry videt vaha vozidla pri prujezdu vahou vpravo nahore (velka cisla), ja ale koukal pred sebe tak, ze jsem to prehledl.
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím,
na dálnici A2 z Itálie směr Graz u města Volkermarkt je stabilní vážící místo 46.684629 N 14.660001 E, v pondělí 4.6.2012 mě zvážili (3400/3750 kg) a měl jsem 10 % více. Pokuta 210 € !!!, Po smlouvání a nabídce že vyložím manželku (naštěstí policajt byl rozumný) jsem odjel s minimální pokutou v Rakousku 35 €. Toto místo se dá lehce objet přes Volkermarkt. Příště tak učiním.
Ještě je jedno stabilní vážící místo směrem do Itálie, bohužel bližší info nemám, pouze jsem si ho všimnul, ale nevážili.
PepiPepiČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

rimidavl napsal:

Zdravím,
na dálnici A2 z Itálie směr Graz u města Volkermarkt je stabilní vážící místo 46.684629 N 14.660001 E, v pondělí 4.6.2012 mě zvážili (3400/3750 kg) a měl jsem 10 % více. Pokuta 210 € !!!, Po smlouvání a nabídce že vyložím manželku (naštěstí policajt byl rozumný) jsem odjel s minimální pokutou v Rakousku 35 €. Toto místo se dá lehce objet přes Volkermarkt. Příště tak učiním.
Ještě je jedno stabilní vážící místo směrem do Itálie, bohužel bližší info nemám, pouze jsem si ho všimnul, ale nevážili.
Ahoj ,já tam měl před 3 rokama 3990kg 70e a jel jsem dál.Už jsem to tady psal.:_
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

MaxQ69 napsal:

Asi před deseti lety nás vážili Rakušáci, tak 30 km za hranicemi. Po tom, co nás půl hodiny zdržovali na hranicích, tak pak doslova buzerovali s tímto.


Maxi nic ve zlém, ale dle tvých údajů v nicku ti před deseti lety bylo asi něco kolem 12 roků.... :he


Však taky ano, ale stejně je to od toho vážení neodradilo :D
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
To můžete být rádi že jste zaplatili jen pokutu , před pár lety jsem platil u nás-- i za zvážení soukromé firmě 1200.kč . Byl jsem rád že jsem odjel ,jinak bych musel vyložit nejen manželku v Havířově kousek od baráku tak to nechali být. :D
Žijeme jen jednou.
T
tom74Člen
Přidáno před 11 let
pevné vážící místo je směrem na Villach i na Brenner, zažil jsem tam, že odklánění nad 2,8t a taky jsem zažil úplnou uzávěru a brali úplně všechno,
projíždět v noci pod osvětlenou dlouhou střechou a kolem kordony čumících poldů....no nic moc
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 11 let
Podle sdělení kolegy je čerstvě zřízeno stabilní vážící místo na prvním odpočívadle dálnice A9 na rakouské straně ve směru ze Slovinska od Mariboru přes hraniční přechod Šentilj/Spielfeld.
R
romanCZNováček
Přidáno před 11 let
Mohu potvrdit, neni to sice nijak cerstve, myslim ze od r. 2011, ale podle mych zkusenosti /jezdim tudy minimalne jednou tydne po cely rok/ je to nejaktivnejsi nacestne stanoviste v Rakousku. Snad jsem nezazil den, kdy by nebylo v provozu. Zalezi jen na rezimu, na koho maji zrovna chut: vse, nad 2,8t, nad 7,5t. A pozor, kousek dal stava neoznaceny policejni vuz, ktery odchytava ty co delaji, ze si nevsimli.
Ve vystabe je take nove stanoviste na A2 par km pred Grazem ve smeru od Vidne. Predpokladam doprovozu na sezonu.

Roman
Roman
99lojza99lojzaČlen
Přidáno před 11 let
pokud berou všechny a průjezd kordonem tak většinou kontrolují dálniční známky
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 11 let
Věděl byste někdo, kde se dá obytňák zvážit? Teda nemyslím policejně:-)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Sapuki napsal:

Věděl byste někdo, kde se dá obytňák zvážit? Teda nemyslím policejně:-)

většinou někde na silu (bývalé ZNZ) nebo sběrny kovů :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 11 let
většinou někde na silu (bývalé ZNZ) nebo sběrny kovů


Díky. Zkusím tu sběrnu, snad si nebudou myslet, že to tam chci nechat.:D
bumlbumlČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Sapuki napsal:

většinou někde na silu (bývalé ZNZ) nebo sběrny kovů


Díky. Zkusím tu sběrnu, snad si nebudou myslet, že to tam chci nechat.:D


pokud jsi z prahy tak na spalovne na prumyslove..zdarma...jen poprosis...:-)
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

99lojza napsal:

pokud berou všechny a průjezd kordonem tak většinou kontrolují dálniční známky


Ba ne, zažil jsem u Kufsteinu, že "brali" vše, kontrolovali a vážili všechny a dokonce tam bylo asi 20 dorostenek v důchodovém věku od Rote Kreuz a ty kontrolovaly lékárničky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,807,845 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18234 sekund | Průměrně za: 0.18234 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.38MB/4MB