Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Termály Slovinsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Termály Slovinsko

Poslední aktualizace před 6 let
V
vitosČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj všem. Mám dotaz k Moravským Toplicím. Na květen je tam výjezd, to nepojedeme, ale zaujala mne tam věta "není problém se zaparkováním a přespáním přímo před kempem". Chystáme se tam na Velikonoce, dojedeme v noci a na google maps jsem viděla, že přespat bude možné asi na "lázeňském" parkovišti a ráno teprve přejet do kempu. Nebo je dost místa na tý příjezdový cestě do kempu? Někde až projedeme kolem těch bungalovů? (karavan + auto cca 12m)
Eva
mbmbČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, musíš kolem bungalovů ke golfovému hřišti. Tam je vjezd do kempu a před tím je takový plácek na noční parkování. Od vstupu do lázní se s karavanem nebo OA na parkoviště nesmí. Když pojedeš od Murské Soboty, tak za cedulí Moravské Toplice odboč hned doprava a jeď až na konec.
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
V
vitosČlen
Přidáno před 8 let
Díky moc. Tak nějak jsem v to doufala.
Eva
mbmbČlen
Přidáno před 8 let
Nemáš zač, pozdravuj na recepci Simona, France a Irenku od Miloše z Prahy...Jedeme tam v květnu. Domluvíš se s nimi česky. Tak dej vědět, třeba na SZ, jak se vám tam líbilo!
Přeji hezký pobyt!
Miloš:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
V
vitosČlen
Přidáno před 8 let
Na Velikonoce jsme byli v Moravských Toplicích. Musím říct, že super. Máme už termálů projetých hodně moc (včetně nějaké Itálie a Švýcarska) a M. Toplice rozhodně řadím mezi TOP. Vyžití pro všechny věkové kategorie. V létě jezdíváme s vnoučaty do Buku a uvažuji o změně na M. Toplice, jen mám obavy, že pro ty malé děti je toho nejvíc vevnitř a pokud bude venku 30, vevnitř se udusíme.
Kemp je taky příjemný, máme ACSI kartu, takže i nějaká sleva.
První noc v pohodě na příjezdové cestě do kempu, bylo nás tam asi 8 pěkně v řadě, všichni se na tu rozšířenou část na konci nevešli a ta je fakt spíš pro obytňáky, naše auto s karavanem by se tam neotočilo, museli bychom couvat (i když taky umíme !).
Užijte si to tam v květnu, kdo jede.
Eva
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte, chceli by sme za mesiac v marci ist do terme 3000 a chcel by som poprosit o radu. Na stranke maju ze camping allinclusive za 26,50€ na dospelu osobu a deti o 30%menej. Je v tom miesto, elektrika, polpenzia? Stoji za to objednat si aj polpenziu? Alebo lepsie sa oplati ist na kartu ACSI a doplatit si polpenziu? Treba rezervovat miesto, alebo byva volne.
Dakujem
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 6 let
Poslal jsem Ti SZ.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte. Tiez plánujeme cez veľkú noc výjazd do Terme 3000. Tiez by som poprosil nejake info, ci je nutne robit rezerváciu, atd. Dakujem.

Automatické sloučení 22.03.2018 19:39:
Mam otázku ohladne kempu. Ako ďaleko je to do vnútorných bazénov? Su v blízkosti nejake reštaurácie? Dik. Roman
Upravil Roman Marsala dne 22.03.2018 20:39, před 6 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

Ahojte. Tiez plánujeme cez veľkú noc výjazd do Terme 3000. Tiez by som poprosil nejake info, ci je nutne robit rezerváciu, atd. Dakujem.

Automatické sloučení 22.03.2018 19:39:
Mam otázku ohladne kempu. Ako ďaleko je to do vnútorných bazénov? Su v blízkosti nejake reštaurácie? Dik. Roman
Ahoj k bazénům je to asi 300m,tak jako v Sarváru,nebo v Pápě,byl jsem tam jednou ,docela dobrá restaurace je uvnitř areálu,venku je jich několik ,jaké nevím..:_
P
Pavel SČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

Ahojte. Tiez plánujeme cez veľkú noc výjazd do Terme 3000. Tiez by som poprosil nejake info, ci je nutne robit rezerváciu, atd. Dakujem.

Automatické sloučení 22.03.2018 19:39:
Mam otázku ohladne kempu. Ako ďaleko je to do vnútorných bazénov? Su v blízkosti nejake reštaurácie? Dik. Roman


Než se vydáš na cestu, tak bych si raději ověřil obsazenost.
Já tam také jedu, ale mám rezervaci. Dostala se ke mě informace, že jsou už plný. Třeba budeš mít štěstí a někdo to zrušil.
Čágo Pavel
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Dakujem Vam za rady. Písal som tam a spravil rezervaciu. Bolo este volne. Našťastie, lebo potom fakt neviem kam by sme šli.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,172,623 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18544 sekund | Průměrně za: 0.18544 (0) sekund | Dotazy: 102 | Použitá paměť: 2.02MB/4MB