Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Atypičtí bydlíci: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Atypičtí bydlíci

Poslední aktualizace před 6 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Dovolil jsem si založit tuto rubriku, kam se můžou vkládat obrázky, videa nebo odkazy na ty nejzajímavější bydlíky. Ať už vypadají jako ufo nebo se jedná o nějakou studii či o pochybnou (nebo naopak velmi chytře vyřešenou) domácí výrobu. !u!y!i
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
www.instablogsimages.com/images/2010/05/13/concept-caravan_01_b7KHb_17621.jpg

www.instablogsimages.com/images/2010/05/13/concept-caravan_02_6m6u8_17621.jpg

www.instablogsimages.com/images/2010/05/13/concept-caravan_03_wc4dY_17621.jpg

www.instablogsimages.com/images/2010/05/13/concept-caravan_04_YsAc3_17621.jpg

www.instablogsimages.com/images/2010/05/13/concept-caravan_05_QZZy3_17621.jpg

www.instablogsimages.com/images/2010/05/13/concept-caravan_06_QlSa3_17621.jpg

www.instablogsimages.com/images/2010/05/13/concept-caravan_07_mZEoL_17621.jpg
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, já přidám vlastnoručně vyrobeného Kapra, (KAravanový PŘívěs, název jsem nevymyslel já, ale konstruktéři p. Tůma a p. Cafourek z Prahy) i přesto, že jej zde už všichni viděli (a hrozí, že už si odplivnou fuj tajbl). Byl postaven v r. 1984, takže není obdařen superavantgarním a futuristickým designem, konstrukce byla přísně účelová, lze říct - z nouze ctnost. Délka rozloženého přívěsu (nástavby) 5 m, šířka 1,75 m, váha 380 kg. Protože je to zde na stránkách, tak jen adresa:
http://www.carava...um_id=5808
Čáo, Pepa
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 12 let
Oprava: supervagantním
Proč se písmenka zamíchala a některá zbytečná přibyla, nevím.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Doskocil napsal:

Oprava: supervagantním
Proč se písmenka zamíchala a některá zbytečná přibyla, nevím.


Bydlíček je nááádherný! :^Každopádně - jazykolam byl asi v původním příspěvku líp napsaný než v tomhle! Bylo asi myšleno superavantgardním, ne?

Já tohle znám! Radši se dlouhým složeným slovům vyhýbám- písmenka se zamotají jedna dvě! :|
Ale o ty písmena přece nejde- jde o vymazleného bydlíka. nebo se pletu?!)
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
škoda že nerealizovatelné (škoda ?)
podle auta tipuji délku nad 8 m - většina váhy leží autu na střeše - když pominu klasickou konstrukci střechy auta - tedy toto bude dost vyložené železem - o pérování ani nemluvě
také nevím, zda by to pustili na silnici bez majáčku - v nejužším místě mají předpokládám dvoumetrovou postel navíc s mezerami okolo - pak namalovaná šířka bude přes 260 cm :-(
... ale malůvka je to hezká
daluksdaluksČlen
Přidáno před 12 let
Tak přidávám taky jeden aktuální odkaz:
http://auto.idnes...tomoto_hig
C
Charon73Nováček
Přidáno před 12 let
Není to nic nového, ale mě by se líbilo tohle : http://allegro.pl...79498.html
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Mne manzelka kupila Futuriu.

http://acidcow.co...-pics.html

Ked zistila ze to prislo aj s tou Furiou vo virivke, tak to vratila.
Milan!y a ShockIvana
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Aj ostatne su zaujimave:

http://www.trendh...ia-caravan




.
Milan!y a ShockIvana
campercamperČlen
Přidáno před 12 let
Taky přidám pár kousků ze sítě!g

www.blogcdn.com/www.gadling.com/media/2007/06/trainrv.jpg


cache.jalopnik.com/assets/images/12/2008/12/Transforming-Camper.jpg


nemůže chybět legendární winnebago:g
www.perfectduluthday.com/wp-content/uploads/2011/04/rv-winnebago-vintage-car-museum-by-Marcin-Wichary.jpg


www.reminisce.com/wp-content/uploads/2011/06/GalleyCamper.jpg


1.bp.blogspot.com/-Yf7Ai1skhxc/TlCHMTivn7I/AAAAAAABpq4/6fmYH-S47Q0/s1600/Home-Sweet-model-T.jpg


www.oldwoodies.com/img/rv/redneck-rv.jpg


bamph.com/images/uploads/nice_wood_RV.jpg


airstreamcamperss.com/wp-content/uploads/2011/08/Camper-Airstream.jpg
MONIKA & TOM
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 12 let
a co tohle:
a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/396137_10150496119651752_92823766751_9022815_286367120_n.jpg
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Doskocil napsal:

Oprava: supervagantním
Proč se písmenka zamíchala a některá zbytečná přibyla, nevím.


Znovu oprava: superavantgardním, teď snad nechybí a ani nepřebývá nic. Ať je vždy srandy kopec. Čáo, Pepa
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
photos.autoexpress.co.uk/images/front_picture_library_UK/dir_427/car_photo_213610_5.jpg


Něco podobného sice existuje už dlouhou dobu, ale myslím, že není běžné zvětšení až o několik desítek procent.

Je vítězným karavanem Caravan klubu v soutěži o obytný přívěs budoucnosti. Byl navržen dvojicí Paul Bristol Burchill a Herve Delaby. Nese název Cargo-S. Po vysunutí zadní části vzniká veranda, zatímco uvnitř velkoprostorové uspořádání odhalí palandy a lehké plovoucí podlahy. Tato dvojice za svůj nápad vyhrála 20 tis. liber. Na kolik takový kousek přijde, se však zatím neví.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Vita napsal:

škoda že nerealizovatelné (škoda ?)
podle auta tipuji délku nad 8 m - většina váhy leží autu na střeše - když pominu klasickou konstrukci střechy auta - tedy toto bude dost vyložené železem - o pérování ani nemluvě
také nevím, zda by to pustili na silnici bez majáčku - v nejužším místě mají předpokládám dvoumetrovou postel navíc s mezerami okolo - pak namalovaná šířka bude přes 260 cm :-(
... ale malůvka je to hezká


Třeba se časem najde někdo, kdo konstruktérovi (dizajnérovi) poradí, že kdyby nápravu obytné části posunul dopředu ve směru jízdy, tak by se dosáhlo daleko příznivějších rozložení hmotností jak na tažné vozidlo, tak na samotný návěs. Ale zas by to nebyl ten správný dessign. Já tvrdím, že dizajnéři zdrbou všechno, na co šáhnou, je to pak krásné, ale není možné, aby to fungovalo. Čáo, Pepa.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
i578.photobucket.com/albums/ss228/T4chippy/caravan-by-bob-villa_anNCJ_17621.jpg

i578.photobucket.com/albums/ss228/T4chippy/caravan-by-bob-villa-_3_urw7x_17621.jpg
VasuVasuČlen
Přidáno před 12 let
Když jsem byl v Julských Alpách v Itálii, tak jsem tam viděl toto auto.
Vasu Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Vasu, ten vypadá jak od NASA :D
L
LakyČlen
Přidáno před 12 let
Dbré ale DOSKOČIL to dělal sám a proto je :^
Žijeme jen jednou.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Herman napsal:

Dobré ale DOSKOČIL to dělal sám a proto je :^


Omyl, pomáhala také moje žena a starší dcera, které tenkrát bylo 13.
K dispozici jsem měl vypůjčenou ruční vrtačku, svoji pilku na železo, pilníky, vrtáky a stejnosměrnou svářečku, kterou jsem si udělal z autobusového vyřazeného dynama. Autogen na svaření plechového (tl 1,3 mm) samonosného podvozku jsem měl vypůjčený z JZD Troubky (měl jsem tam +++, neboť jsem jim opravoval chlazení mléka, chlad. výkon 35 kW). Čáo, Pepa
Víte, že nezkazím žádnou srandu, doslova je vyhledávám.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,240 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24508 sekund | Průměrně za: 0.24508 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB