Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak vybírat starý obytňák ?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak vybírat starý obytňák ?

Poslední aktualizace před 6 let
smartass1smartass1Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

Radekter napsal:

při prohlížení inzerátů narážím na různé nástavby (Hymer, Frankia, Dethleffs atd.) dá se říct že je něco lepší a něco horší? nebo to vyjde na stejno a nemám vůbec řešit značku? má význam toto zvažovat třeba s ohledem na servis? nebo všichni opravují všechno?
R


Němci nám dávali za náš starý ale dobrý Eura Mobil palec nahoru, teď máme novějšího "Itala" a rozdíl v použitých materiálech a zpracování je markantní.... dávám také palec pro Eura Mobil...
Upravil smartass1 dne 20.01.2012 10:57, před 12 let
R
RadekterNováček
Přidáno před 12 let

Citovat

smartass1 napsal:

Citovat

Radekter napsal:

při prohlížení inzerátů narážím na různé nástavby (Hymer, Frankia, Dethleffs atd.) dá se říct že je něco lepší a něco horší? nebo to vyjde na stejno a nemám vůbec řešit značku? má význam toto zvažovat třeba s ohledem na servis? nebo všichni opravují všechno?
R


Němci nám dávali za náš starý ale dobrý Eura Mobil palec nahoru, teď máme novějšího "Itala" a rozdíl v použitých materiálech a zpracování je markantní.... dávám také palec pro Eura Mobil...


aahaa takže Eura Mobil jsou Němci? a ti ostatní? má tedy význam koukat jen na EuraMobil? Dethleffs jsou take Němci? co byste kdo doporučili?

R.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Hymer, Detleffs, Burstner, Eura mobil, LMC, s těchto bych vybíral. Frankii nebrat, neni snad jediná do který by neteklo. Vybírej od roku 1992, a motor 2.5TD.
hakishakisČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj kolegové.Jen bych upřesnil jeden příspěvek-mám Ducato Dethleffs 2,5td rv90(již novější model) a plní EURO1-takže EKOPOPLATEK 5tis kč.Vždy záleží na tom,co je napsáno ve velkém TP a nebo jak to technik na STK ztotožní.A vystavení TP u takto starého auta nestojí 1500kč,ale 2tis.Ale u ceny auta je 500kč stejně zanedbatelný rozdíl.Jinak se dělá jen dovozová STK+EMISE,dohromady cca 2300kč,pak už jen to vystavení TP(2000kč)vystavení značek+malého TP(800kč) a ten ekopoplatek. Jinak mé Ducato je na prodej,již vystaven čistopis TP.
hákis
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Ještě když náhodou pojedeš na druhý konec německa, no tak si v okolí cca 50km najdeš dalších několik bydlíků abys nejel jen na jeden , Němci pokud to nejsou Bulhaři nebo Turci ti po mailu vše většinou napíší a pošlou i detailní foto chybiček. Ale ne vždy tu jsou jen zatuchliny, stačí hledat, hlavně si velmi dobře promyslete interier, ten co preferuješ, myslím není úplně nejšťastnější, je pohodlný, ale nesmíte se moc hýbat :-) více klidně po SZ.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
O
Osmnactka18Nováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, pokud by tu ještě někdo sháněl obytňák, zkuste mrknout na https://www.truck... :) My jsme tam cca před měsícem koupili ten náš a je fakt peckovní, a to hlavně asi proto, že je dovezený ze zahraničí, takže má na tu cenu poměrně nadstandardní výbavu. :)
H
Honza11Člen
Přidáno před 6 let
Dnes jsem narazil na tenhle kousek, není podezřele levný?

https://www.sauto...oFrom=list
Kuchař , 3 stany, 2 děti, 1 manželka a Roller team Zefiro.
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Honza11 napsal:

Dnes jsem narazil na tenhle kousek, není podezřele levný?

https://www.sauto...oFrom=list
ahoj,ta cena asi odpovídá,ale ty Km,zdá se,že to x -roků nejezdilo..:_
H
Honza11Člen
Přidáno před 6 let
Těm km moc nevěřím, ale na těch tolik nezáleží i kdyby měl 150 tis. tak motor s podvozkem by mohli být v pohodě. Na mobile.de zas tolik podobných aut není, za tu cenu.
Kuchař , 3 stany, 2 děti, 1 manželka a Roller team Zefiro.
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
ahoj, mě se cena nezdá, dovoz, šmelinář ,když odečtu zisk a režii min 100 000
a km lepší nekomentovat, přece nebude charita
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 6 let
Podle me taky podezrele levny, ale na druhou stranu jsem v tomhle bazaru kupoval pred par lety a auto a zadny zakopany pes v nem nakonec nebyl :)
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

....... Němci nám dávali za náš starý ale dobrý Eura Mobil palec nahoru, teď máme novějšího "Itala" a rozdíl v použitých materiálech a zpracování je markantní.... dávám také palec pro Eura Mobil...


Naprosto souhlasím :) .... nechci porovnávat atd, jen můj poznatek s EuraMobilem 1996, kterého mám ..... jsem za něj opravdu rád a dávám oba palce nahoru. Jezdím celoročně a dvojitá podlaha je super, vše důležité je v teple .... i nohy :D Zpracování masívní a kvalitní. Srovnání s jinými značkami mám velké. Určitě můžu jen doporučit.

..... tvrdit ale že vše německé nebo EuraMobil je nejlepší bych si ale nedovolil.
Yetti
H
Honza11Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, máte někdo zkušenost s alkovnou Hymer 682 cl ? Vyhovuje nám rozložením,
jediná malá vada je malá lednice a obyč. okna , nástavba je pual technologie - může být zateklá?
Díky......
Kuchař , 3 stany, 2 děti, 1 manželka a Roller team Zefiro.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,967 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17997 sekund | Průměrně za: 0.17997 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.05MB/2MB