Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Reflexní pásky - ano či ne?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Reflexní pásky - ano či ne?

Poslední aktualizace před 7 let
pedapedaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

tomasbok napsal:

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

peda napsal:

Citovat

tomasbok napsal:

Mi se pásky vždy líbily a i pro bezpečnost je to také plus, tak jsem si je pořídil, ale musím upozornit na dvě věci:
1. při lepení si sežeňte pomocníky, kterým se netřesou ruce, hlavně u lepení větších délek, protože při křivém nalepení není cesty zpět, tedy je, ale páska se poškodí
2. páska sice drží fest, ale pozor na mytí VAPkou, ta pásku odtrhává

Foto nalepení zde:


..a můžeš prosím Tě ještě zveřejnit jak samolepky vypadají na tvé Laice ve dne? tvoje noční řešení je super!Ahoj Tome taky bych rád viděl foto denní,:_
díky


Tak tady jsou:


díky moc za uveřejnění, přesně takhle si to já představuju ! :g
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Habasek napsal:

tak tedy,za mě máš tomasbok vééélikou 1 (slovy ,,jedničku,,)Velice vkusně umístěny reflexní pásky a hlavně účelně.Díky za inspiraci.
Zvládl jsi to sám nebo jsi měl pomocníky?


Děkuji za pochvalu. Nastříhání jsem dělal sám, ale lepení s manželkou a to byly nervy. Jak jsem psal výše je určitě dobré na delší plochy více lidí, nebo jak psal SingBoss s tou vodou a jarem (ano toto jsem viděl když se lepí fólie na auta, ale u pásky jsem měl strach aby ji to nepoškodilo, možná by se stačilo zeptat u výrobce).

Jo a aby nebyl někdo překvapen na pásce je černým písmem natištěno 3M a číslo nějaké homologace, ale s tím se nedá nic dělat.
LAIKA X710R
PeropPeropČlen
Přidáno před 12 let
Dobrý večer,chtěl bych se zeptat kde se dají tyto pásky koupit. Nikde v prodejně jsem je neviděl. Ono je dnes dost problém sehnat i jen samolepící pásky na dekor. předem děkuji . Per.
cestovatel ze Šumavy;y
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Perop napsal:

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat kde se dají tyto pásky koupit. Nikde v prodejně jsem je neviděl. Ono je dnes dost problém sehnat i jen samolepící pásky na dekor. předem děkuji . Per.


Tady je odkaz http://www.expres...
To tomasbok - ode mě také pochvala - opravdu je to moc pěkné:^
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
PepiPepiČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Perop napsal:

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat kde se dají tyto pásky koupit. Nikde v prodejně jsem je neviděl. Ono je dnes dost problém sehnat i jen samolepící pásky na dekor. předem děkuji . Per.
Je tady mnoho odkazů,kde se dá páska koupit např.:)http://www.profitruck-shop.cz/shop/reflexni-pasky-c-17.html,myslím,že i děda lebeda to prodává aj.!o:_
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Perop napsal:

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat kde se dají tyto pásky koupit. Nikde v prodejně jsem je neviděl. Ono je dnes dost problém sehnat i jen samolepící pásky na dekor. předem děkuji . Per.

nebo tady,ochotně pošlou na dobírku, mají i kostečky na plachtovinu
http://www.fastin...reflex.pdf
PeropPeropČlen
Přidáno před 12 let
Děkuji za rady,já jsem ale spíše myslel nákup někde v kamenném obchodě a možnost výběru. Určitě nepotřebuji kupovat po 50 m.
cestovatel ze Šumavy;y
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Perop napsal:

Děkuji za rady,já jsem ale spíše myslel nákup někde v kamenném obchodě a možnost výběru. Určitě nepotřebuji kupovat po 50 m.



Reflexní pásky se většinou prodávají v Truck shopech, protože na jiných vozidlech se nesmějí používat. I z tohoto důvodu se neprodávají v "metráži"
zynazynaNováček
Přidáno před 12 let

Citovat

Perop napsal:

Děkuji za rady,já jsem ale spíše myslel nákup někde v kamenném obchodě a možnost výběru. Určitě nepotřebuji kupovat po 50 m.


Ahoj, u nás na Jihu to zkus u firmy JECH reklama v Lišově. Tam Ti prodají některé barvy a "kostičky" i v kouskách co budeš potřebovat.
www.jech.net
Zbyněk+Anička a hodně občas Vítek+Terezka
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 12 let
no já nevím, ale podle všeho je na této adrese
http://www.g3.cz/...zka-983-71
možno koupit balení po metru. o 50 m. balení tu nevidím ani čárku. Nebo se špatně dívám?
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Perop napsal:

Děkuji za rady,já jsem ale spíše myslel nákup někde v kamenném obchodě a možnost výběru. Určitě nepotřebuji kupovat po 50 m.


Na této adrese - http://www.profit...-c-17.html - prodávají i v metráži a firma sídlí v Brně.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Pásky jsou pěkný, pěkně svítěj, ale neni lepší když se jezdí na volno aby byl člověk co nejméně nápadnej, Takhle bude svítit na dálku jak vánoční stromeček.
PeropPeropČlen
Přidáno před 12 let
díky Petr V - paráda to je ono a ještě další potřebné produkty. Per.:g
cestovatel ze Šumavy;y
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 12 let
Další foto
!y !@ !r !d :z
Jiri Majki Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 12 let
no ale neměla by být podle vyhlášky použita na zádi vozidla červená a na bocích a v předu žlutá nebo bílá? To na té adrii není dodrženo, že?
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 12 let
Když to pořád budeš řešit tak si je nikdy nenalepiš .
!y !@ !r !d :z
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Noooo, ta bílá na zadku auta,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:x
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

Noooo, ta bílá na zadku auta,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:x


To potom nebudeš vědět zda jsi na srazu karavanistů nebo někde v cirkuse. Ještě nápis Humberto a je to komplet :D
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,
zbytečná žabomyší válka. Stále platí vidět a být viděn. Mám zadní část oblepenu bílou páskou a zatím mě nikdo k cirkusákům nepřiřadil. Ba naopak, byl jsem pochválen, jak jsem vidět. Pár znamým jsem pásku dal. Doufám, že se na mě nebudou zlobit.
Jirka
P.S. Přidám ještě červenou pásku.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
zbytečná žabomyší válka. Stále platí vidět a být viděn. Mám zadní část oblepenu bílou páskou a zatím mě nikdo k cirkusákům nepřiřadil. Ba naopak, byl jsem pochválen, jak jsem vidět. Pár znamým jsem pásku dal. Doufám, že se na mě nebudou zlobit.
Jirka
P.S. Přidám ještě červenou pásku.


To není o žabomyší válce, to je o pravidlech silničního provozu, máme sice demokracii, ale bílá odrazka na zádi,,,,,,,,to je docela síla,,,
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,865,699 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20512 sekund | Průměrně za: 0.20512 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.37MB/2MB