Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 podvodné jednání při prodeji obytného auta: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

podvodné jednání při prodeji obytného auta

Poslední aktualizace před 7 let
RobertRobertČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Lasice napsal:

Nikto na svete nie je tak bohatý aby predával hlboko pod bežnú cenu.

Ne vždy. Já bohatý nejsem, ale karavan mi překážel a zde v okolí (v pohraničí) je karavanink Popelkou. Tak jsem podal inzerát, nasadil nízkou cenu a druhý den byl pryč (to mě ještě okecal o 1tis). Další den jsem ho našel na Annonci o 20tis. dražší. :|
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let
Cokoli prodávám vždy pod cenou - rychlý prachy dobrý prachy.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

MichalJ napsal:

Cokoli prodávám vždy pod cenou - rychlý prachy dobrý prachy.



Hmmm, to jseš borec, :^, taky jsi toho už tady prodal, "pod tou cenou"
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

Citovat

MichalJ napsal:

Cokoli prodávám vždy pod cenou - rychlý prachy dobrý prachy.



Hmmm, to jseš borec, :^, taky jsi toho už tady prodal, "pod tou cenou"


A říkal někdo , že tady ? Tady nemám co prodávat :_
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

MichalJ napsal:

Citovat

jarda77 napsal:

Citovat

MichalJ napsal:

Cokoli prodávám vždy pod cenou - rychlý prachy dobrý prachy.



Hmmm, to jseš borec, :^, taky jsi toho už tady prodal, "pod tou cenou"


A říkal někdo , že tady ? Tady nemám co prodávat :_


Pro změnu nějaký osobní kecy co ? :P
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Ne, vůbec, naopak, až budeš zase něco prodávat pod cenou tak dej vědět,,,,,,,,,:^!M
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

Ne, vůbec, naopak, až budeš zase něco prodávat pod cenou tak dej vědět,,,,,,,,,:^!M


Mám na prodej Hotel v centru Prahy ve Spálené ulici , 3 x činžovní dům (Žitomírská,Vlkova,Veverkova ul) , chalupu v Českým středohoří , chceš poslat portfolio ? Pak můžeš posoudit dobré ceny. Nejsem realitka.
S
SeamanČlen
Přidáno před 12 let
Tak koukám, jak tady zase debata sklouzává až k napadání a vůbec nechápu proč. Osobně si myslím, že je hrozně obtížné při prodeji nastavit dobrou cenu, tedy cenu takovou, aby bylo zboží rychle pryč a moc jsem zrovna neprodělal. Každý si svého zboží jinak cení, pro někoho je lepší trochu prodělat a mít to rychle z chalupy, pro jiného je to srdcovka a nasadí cenu podle toho a pak diví se, že to nikdo nechce. Pak jsou ti "lumpové", kteří se vyznají a snaží se vyloženě kohokoli odřít. Jasno bývá jen u nového zboží, dál je to něco jako sázka na koně.
J
jjohnisNováček
Přidáno před 12 let
Díky za všechny odpovědi a názory. Dělám v obchodě a samozřejmě ne ,, super cenu" neslyším. Sjíždím inzeráty a prostě hledám. Nejdříve jsem chtěl nové auto, ale to by trvalo trochu déle. Tady by případný podvod asi nehrozil. na druhou stranu víme, že na nás někde čeká třeba ojetý dobrý auto.
takže díky honza
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem si myslel že se na mě směje štěstí. Takový krásný sprinter s alkovnou. Taková supr cena.

Honem jsem napsal. Tak třeba si toho nikdo nevšimne, první fotka byla truma ve skříni. Píšu ahoj prosím více fotek a je poškozeno?

Hallo Herr Pavel,
Mein Name ist Gaby Gee.
Ich bin Englisch und mein Deutsch ist schlecht!
Ich bin privat (nicht handler).
Ich habe in Deutschland für das letzte Jahr gearbeitet und ich habe das Fahrzeug von dort bezogen. Ich habe gerade mein Projekt und ich kam wieder zu Hause in Großbritannien. Das Fahrzeug ist jetzt in Großbritannien.
Ich habe versucht, das Fahrzeug hier zu verkaufen, scheint aber niemand interessiert ist, es zu kaufen (Lenkrad auf der linken Seite und es ist sehr schwierig für alle, um es in Großbritannien fahren, auch die Register Steuer ist sehr hoch hier in Großbritannien).
Kein Unfall und Kein Technische Problem! Mein letzter Preis ist 7.000 EUR mit Transportkosten inkl.!
Das Fahrzeug ist angemeldet und hat neue TÜV. Das Fahrzeug hat Deutsch Papiere. Noch Nie in Unfälle verwickelt, und es hat keine Schäden. Dies ist eine Garage gehalten Fahrzeug, sehr gut gepflegt. Die Lieferzeit beträgt ca. 3-4 Tage (abhängig von Ihrem Standort).
Wenn Sie dieses Fahrzeug 100 % wollen, bitte E-Mail mich.
Bitte schreiben ihre Name und platz wo Sie steht!
Ich warte Ihre antworten.
Wenn Sie alle Bilder wollen, lassen Sie es mich wissen.
Ich werde versuchen, in Deutsch antworten, die ganze Zeit.

Liebe grüße
Fam. Gee


Dobrý den, Pavel,
Mé jméno je Gaby Gee.
Jsem anglicky a moje němčina je špatné!
Jsem soukromě (nikoliv handler).
Pracoval jsem v Německu za poslední rok a mám vozidlo zakoupené odtamtud. Právě jsem dokončil svůj projekt a já se vrátil domů ve Velké Británii. Vozidlo je nyní ve Velké Británii.
Snažil jsem se zde vozidlo prodat, ale zdá se, nikdo není zájem o koupi (volant na levé straně a je velmi obtížné pro každého, kdo ji řídit ve Spojeném království, registrační daň je velmi vysoká tady ve Velké Británii) ,
Žádné nehody a žádný technický problém! Moje poslední cena je 7000 EUR s dopravou hotelu.!
Vozidlo se zaregistruje a má novou TÜV. Vozidlo má německé papíry. Přesto nikdy zapojen do nehod, a to má žádnou škodu. Jedná se o garáž udržuje vozidlo, velmi dobře udržované. Dodací lhůta je 3-4 dny (v závislosti na lokalitě).
Pokud toto vozidlo 100% si přeje, prosím napište mi.
Prosím, napište své jméno a místo, kde je!
Čekám Vaši odpověď.
Chcete-li všechny obrázky, dejte mi prosím vědět.
Pokusím se odpovědět v německém jazyce, po celou dobu.

láska pozdravy
Fam. Gee

Tak pěkný víkend nechám to někomu ,, odvážnějšímu,, email je expedition737@gmail.com
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Pokud vím, tyto inzeráty kolují na netu už přes patnáct let. Zřejmě mají pořád úspěch. Pokud budeš mít zájem dál, bude chtít zálohu, kterou ti určitě vrátí:-) Pak o něm už nikdy neuslyšíš a o záloze taky ne.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Pořád dokola.......
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
patapataČlen
Přidáno před 7 let
Tak mi prisel email, ze jsem vyhral 1mil EUR :)
Neni to stejne ? Proste zadarmo vam nikdo nic neda ani neproda.
Tyto inzeraty jsou i na ceskem internetu viz. podvody na Aukro atd.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Jak rika Adolf. Kdyby byl v Osvetimi plyn se slevou, tak tam jdou Cesi dobrovolne.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 7 let
Staci dodrzet pri koupi auta nekolik dulezitych zasad a da se auto koupit kdekoliv na svete.Na inzerat na zaklade ktereho bylo zalozeno vlakno muze dnes naletet jiz je slabomyslny jedinec.Kopirovat sem falesne inzeraty tak uz by se sem jina diskuze nevesla jen na Sauto.cz je jich kazdy den nekolik.Problem je,ze se plno lidem se pri precteni nizke ceny tzv. vypne mozek a to znam i ze sve davne zkusenosti nepasuji se tu tedy za nejakeho nadcloveka jen mne uz tahne na 50 a lety je clovek zkusenejsi a bere plno veci s nadhledem oje...at mne by tedy dokazal dnes uz jen fakt megafrajer. Tak ma rada zni nepadnout na zadek pred nizkou cenou a vlastne nepadnout na zadek pred nicim co se nabizi a co treba tak moc chceme a po cem moc touzime.Je dnes nespocet moznosti jak predejit vyhozenim penez za podvod.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Z vlastní zkušenosti vím, že nejlepší kup je, když je vám to jedno.
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Tito podvodnici mnohdy nejsou nejak valne znali internetu a tak se moc nenamahaji maily maskovat.
Pokud se podivate na detail podezrele zpravy najdete tam ip adresu odkud je to zaslane. Pak je na netu server neco v tom smyslu odkud je ip adresa a tam ji vlozite. Lokalizuje to stat i mesto odkud by to mohlo byt poslano.
Nemusi to tak byt vzdy protoze jsou zpusoby jak to obejit. Jak jsem ale zminil vetsinou se to moc maskovat nesnazi.
Miloš
bambulabambulaČlen
Přidáno před 7 let
Rok jsme sháněli obytný auto, starší polointegru.
Koukali jsme na inzeráty doma i ve světě. Na mobile.de i jinde jen na ty s reálnou cenou a přesto jsme naráželi na podvodníky.
V Čechách se snaží prodat auta z půjčoven, stočený tachometry, zničený vnitřek, nebo po bouračce, kdy do auta zatíká,nebo má prohnilý podlahy...
Na mobile.de chtěli dvakrát peníze jen předem, a to vypadal inzerát solidně, a že auto zašlou na naší adresu, kdyby se nám nelíbilo, pošlem ho prý zpět...
Když jsme volali ověřeným prodejcům do Německa, Rakouska nechtěli auta rezervovat, jaký je o ně obrovský zájem.
Viděli jsme desítky aut, najeli tisíce km.
Nakonec jsme koupili autíčko u nás v Čechách od pána, kterýmu stálo dva roky na dvoře a on neměl čas cestovat, jen ho udržoval v bezvadným stavu :-).
Katka a Vlasta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,620 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25102 sekund | Průměrně za: 0.25102 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB