Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 N126... polský fenomén: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

N126... polský fenomén

Poslední aktualizace před 2 roky
V
vksirNováček
Přidáno před 12 let
Ahoj, v nejbližší době musím obnovit technickou na karavanu N126 a potřebuji poradit kde sehnat levou krytku na zadní světlo, neboť oranžová barva je již vybledlá a předpokládám na technické problém (viz.foto - jestli se připojí) Je to obdélník odhadem 20x8cm kde 1/3 je oranžová a 2/3 červené.
Dále musím na boky přidat dvě kulaté oranžové odrazky, neboť ta jedna uprostřed prý dnes nevyhovuje. Nevíte jak daleko ze předu a ze zadu se dávají?
A poslední dotaz - příležitostně bych si chtěl opatřit rezervu, neválí se někde nějaká?
Díky za odpovědi (snad to do této rubryky patří?).
VK
vksir Připojili následující obrazek:
n126_svetlog.gif
MTSMTSČlen
Přidáno před 12 let
dej tam oranžovou žárovku a je vyřešeno, prodávají se i s normální paticí

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
V
vksirNováček
Přidáno před 12 let
s tou žárovkou mě taky napadlo, ale druhé světlo je v pořádku (oranžové) a tak nevím jestli by ta nesymetrie nevadila.
MTSMTSČlen
Přidáno před 12 let
nerozhoduje jak vypadá, ale jak svítí, pokud vyměníš obě, budou svítit stejně

!n
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 12 let
ahoj, tak polák už je doma :) . Bohužel při přezouvání pneu jsem zjistil, že ráfky jsou napadené kutilem :@ . Nejsou na tom zřejmě originál ráfky. U jednoho je jedna díra na šroub zvětšená nějakou frézkou. Zjistil jsem, že díry na bubnu totiž nejsou do čtverce, ale lehce lichoběžníkové. Někdo se tam zřejmě snažil nabastlit ráfek s dírama do čtverce. Netušíte někdo z čeho by šly použít ráfky?
Folcik 2,4D bez turba, Beduín N126N + někdy ještě 2 motorky Smile
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
hoď fotku, ráfky by měli být jako z malucha, ale máš N126N větší a tam si nejsem jist.
VKSIR žárovky dej klidně oranžové obě, jinak se dají ty kryty objednat na netu z polska, já mám kulaté jednotlivé.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 12 let
mám toho úplně největšího a obrovskýho N :D Tam z malucha nepasujou páč to má třináctky :)
Folcik 2,4D bez turba, Beduín N126N + někdy ještě 2 motorky Smile
F
ferdasanČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím.Dnes jsem se přihlásil ,protože jsem objevil fandy pro n126stky.Vzhledem k tomu,že se vyrábí od roku 1973 tak bych řekl,že vlastním jednoho z těch nejstarších ,má rok narození 1974.Je stále ve skvělé kondici a je zatím uschopněn do r.2016.Je sice zařízen dost sparťansky-spaní pro 3,dvouvařič plyn,malý dřez a lednice 22OV/40 l.Rozvod 12 a 220V.Je zateplený,otvírací střecha,rezervní komplet kolo,předstan.Já ho mám sice pouze 3 roky,ale zatím spokojenost.Co mě na něm vadí je pouze to,že jet s ním po D1,tak to je zážitek,vzhledem k absenci tlumičů.Po jiných silnicích bez problémů.Ale to asi ostatní majitelé těchto bydlíků znají.Pro 2-3 skvělá budka,kterou lze kdykoliv zapřáhnout skoro za jakékoliv auto
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj tak te pekne vitam mezi polakysty. Nejake fotecky. Cim mas zatepleno. Cim jsi to lepil. Atd kohkej se nam malinko rozepsat.:he
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Prusa94 napsal:

ahoj, tak polák už je doma :) . Bohužel při přezouvání pneu jsem zjistil, že ráfky jsou napadené kutilem :@ . Nejsou na tom zřejmě originál ráfky. U jednoho je jedna díra na šroub zvětšená nějakou frézkou. Zjistil jsem, že díry na bubnu totiž nejsou do čtverce, ale lehce lichoběžníkové. Někdo se tam zřejmě snažil nabastlit ráfek s dírama do čtverce. Netušíte někdo z čeho by šly použít ráfky?



Zkus tady : http://caravan24....d_id=11268
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
M
MRČlen
Přidáno před 11 let
Poslal jsem mu osobní zprávu na e-mail, zatím nereaguje:

Daruji za odvoz zánovní, zcela nepoškozené disky na kola ke karavanu poláku s větší boudou, např. pro rezervu.
Celkem k mání 3kusy, rozměr 13x5j, rozteč 98mm!!!
Vhodné snad ještě na Fiat a nebo první Favorit.
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Případně zkus www.allegro.pl a zadej niewiadow N126n
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 11 let
tímto se omlouvám všem, co mě kontaktovali pomocí SZ. Já blbec se vždycky podíval co je tady novýho, ale bohužel jsem se nikdy nepřihlásil. :v:v:v
Pro MR na email bohužel nic nepřišlo.... :c
Folcik 2,4D bez turba, Beduín N126N + někdy ještě 2 motorky Smile
M
MRČlen
Přidáno před 11 let
Pro Prusa 94

Nabídka 3kusů disků stále platí, jsou k mání na Šumpersku. Je možné jejich zaslání některou zásilkovou službou, případně pomocí někoho z ochotných řidičů z řad karavanistů.

Automatické sloučení 31.10.2012 21:05:
Nabízím možnost dopravit disky do Prahy, 24.11.2012 tam budu mít pracovní cestu s tím, že budu mít dopoledne prostor asi 3hodin kdy budu pobývat na jednom určitém místě s možností parkování. Toto místo a přesný čas bych upřesnil, jakmile ho budu znát, nejpozději alespoň týden před tímto datumem. Musím však vědět s určitostí, zda si budete mít možnost disky v tu dobu odebrat, aby mi při zpáteční cestě nezabíraly místo v autě. :_
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Upravil MR dne 31.10.2012 22:05, před 11 let
L
L2CNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj, získal jsem N126 v ubohém stavu. Je tu někdo, kdo předá své zkušenosti s opravou?
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Jako komplet rozebrat udělat složit, nebo něco konkrétnějšího?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
pandapandaČlen
Přidáno před 11 let
Me2de co udělat příští rok sraz poláčků !t ,aby bylo vidět co kdo jak a předat si zkušenosti p)
Mirek !)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
To není blbej nápad a po vzoru Harlejáků budeme všechny ostatní tlačit za závoru:r
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Petr1Petr1Člen
Přidáno před 11 let
dobrej nápad, rád se zúčastním!
M
MRČlen
Přidáno před 11 let
Pro L2C

Hodně inspirací jsem hledal na tomto vlákně Poláků, jsou tam i popisy jednotlivých úprav a fotografie:
http://www.fanklu...dowek.com/

Tady jsou moje fotky: http://1mr.rajce....z/Karavan/
Případné konkrétní dotazy bubu-li vědět zodpovím.

Pro Panda a Me2d

Taky se rád zúčastním.

Pro Prusa 94, eventuelně pokud nebude mít zájem i pro ostatní:

Nabídka 3kusů disků stále platí! DARUJI! Potřebuji místo v garáži.
Nabízím možnost dopravit disky do Prahy, 24.11.2012 tam budu mít pracovní cestu s tím, že budu mít dopoledne prostor asi 3hodin kdy budu pobývat na jednom určitém místě s možností parkování. Toto místo a přesný čas bych upřesnil, jakmile ho budu znát, nejpozději alespoň týden před tímto datumem. Musím však vědět s určitostí, zda si budete mít možnost disky v tu dobu odebrat, aby mi při zpáteční cestě nezabíraly místo v autě.
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,048,969 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28611 sekund | Průměrně za: 0.28611 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB