Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zdravení kolegů: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zdravení kolegů

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: (Pro obytňáky) Zdravíte kolegy na silnici?

    Ano, zásadně. [83/107]78 %
    Jen pokud mě zdraví protijedoucí kolega. [16/107]15 %
    Ne. [8/107]7 %
VasuVasuČlen
Přidáno před 5 let
No, já to zdravení beru tak, že majitelé obytných aut většinou zdraví ! Ti, co si ho půjčili z půjčovny, ani neví, že se zdraví. A pak jsou ti, co je to zdržuje. Pak jsou karavanisté, když je pozdravím, tak 10% odpoví.
Já jsem v první skupině, majitel obytného auta a zdravím vždy.
Myslím si, že v civilizovaném zahraničí se zdraví podstatně více.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Vasu napsal:

Myslím si, že v civilizovaném zahraničí se zdraví podstatně více.


Jo, zdravme se v kempu - zdravení za jízdy je dle mého kravina. Věnuji se řízení, pokud situace dovoluje tak si povídám se spolujezdcem, ale abych se soustředil na každou dodávku, jestli to náhodou není bydlík, mě přijde kravina. A co teprve vestavby s otevírací střechou ? To jsou také bydlíkáři, budeme se soustředit na každého Transportéra, aby jsme ho pozdravili ?

Nemyslím, že se v " civilizovaném zahraničí " zdraví za jízdy podstatně více ( možná tak za polárním kruhem ) - jezdímě převážně v civilizovaném zahraničí, tak mluvím ze zkušenosti. Je to tak trochu po našem, řešíme kraviny ....
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
1
AnonymČlen
Přidáno před 5 let
Si tak nějak pamatuju z dětství, kdy mám zdravit, koho a kde. Přijde mi divný zdravit někoho jen proto, že jede něčím podobným, jako já. Představa, že zdravím třeba pedofila, násilníka nebo vraha jen proto, že jede obytkou, mi přijde fakt strašná. Takže sorry vy, které nepozdravím, není to tím, že bych si myslel, že jste pedofilové, násilníci nebo vrazi. ;-)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

1779 napsal:

Si tak nějak pamatuju z dětství, kdy mám zdravit, koho a kde. Přijde mi divný zdravit někoho jen proto, že jede něčím podobným, jako já. Představa, že zdravím třeba pedofila, násilníka nebo vraha jen proto, že jede obytkou, mi přijde fakt strašná. Takže sorry vy, které nepozdravím, není to tím, že bych si myslel, že jste pedofilové, násilníci nebo vrazi. ;-)


Nekdo vidi zpuli vypitou sklenici poloplnou jiny poloprazdnou.

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
Já kolikrát nepoznám obytku a nestihnu pozdravit. Kamarádi vestavbáři neberte to ve zlém, když vás nepoznám. Jinak zdravím a pozdrav opětuje skoro každý. ;)
Fun
Smile
Upravil Fun dne 31.10.2018 20:46, před 5 let
1
AnonymČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Si tak nějak pamatuju z dětství, kdy mám zdravit, koho a kde. Přijde mi divný zdravit někoho jen proto, že jede něčím podobným, jako já. Představa, že zdravím třeba pedofila, násilníka nebo vraha jen proto, že jede obytkou, mi přijde fakt strašná. Takže sorry vy, které nepozdravím, není to tím, že bych si myslel, že jste pedofilové, násilníci nebo vrazi. ;-)


Nekdo vidi zpuli vypitou sklenici poloplnou jiny poloprazdnou.

.


Nebudu zdravit ani polopedofily ani pedopolofily. :-D
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

1779 napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Si tak nějak pamatuju z dětství, kdy mám zdravit, koho a kde. Přijde mi divný zdravit někoho jen proto, že jede něčím podobným, jako já. Představa, že zdravím třeba pedofila, násilníka nebo vraha jen proto, že jede obytkou, mi přijde fakt strašná. Takže sorry vy, které nepozdravím, není to tím, že bych si myslel, že jste pedofilové, násilníci nebo vrazi. ;-)


Nekdo vidi zpuli vypitou sklenici poloplnou jiny poloprazdnou.

.


Nebudu zdravit ani polopedofily ani pedopolofily. :-D


Ze by strach z konkurence ? Nevim, neznam :D

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
1
AnonymČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Si tak nějak pamatuju z dětství, kdy mám zdravit, koho a kde. Přijde mi divný zdravit někoho jen proto, že jede něčím podobným, jako já. Představa, že zdravím třeba pedofila, násilníka nebo vraha jen proto, že jede obytkou, mi přijde fakt strašná. Takže sorry vy, které nepozdravím, není to tím, že bych si myslel, že jste pedofilové, násilníci nebo vrazi. ;-)


Nekdo vidi zpuli vypitou sklenici poloplnou jiny poloprazdnou.

.


Nebudu zdravit ani polopedofily ani pedopolofily. :-D


Ze by strach z konkurence ? Nevim, neznam :D

.


Jen bych poprosil, abyste to nezaváděl do osobní roviny. Vyjádřil jsem svůj názor, jakkoliv se Vám nemusí líbit. Zamyslete se nad tím, co jste napsal.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Si tak nějak pamatuju z dětství, kdy mám zdravit, koho a kde. Přijde mi divný zdravit někoho jen proto, že jede něčím podobným, jako já. Představa, že zdravím třeba pedofila, násilníka nebo vraha jen proto, že jede obytkou, mi přijde fakt strašná. Takže sorry vy, které nepozdravím, není to tím, že bych si myslel, že jste pedofilové, násilníci nebo vrazi. ;-)


Nekdo vidi zpuli vypitou sklenici poloplnou jiny poloprazdnou.

.



No, je vidět že je po sezóně a jsou tady dlouhé podzimní večery.....

a bude hůř, nasněží bude mrznout, bydlíky několik měsíců odstavené ...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

1779 napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Si tak nějak pamatuju z dětství, kdy mám zdravit, koho a kde. Přijde mi divný zdravit někoho jen proto, že jede něčím podobným, jako já. Představa, že zdravím třeba pedofila, násilníka nebo vraha jen proto, že jede obytkou, mi přijde fakt strašná. Takže sorry vy, které nepozdravím, není to tím, že bych si myslel, že jste pedofilové, násilníci nebo vrazi. ;-)


Nekdo vidi zpuli vypitou sklenici poloplnou jiny poloprazdnou.

.


Nebudu zdravit ani polopedofily ani pedopolofily. :-D


Ze by strach z konkurence ? Nevim, neznam :D

.


Jen bych poprosil, abyste to nezaváděl do osobní roviny. Vyjádřil jsem svůj názor, jakkoliv se Vám nemusí líbit. Zamyslete se nad tím, co jste napsal.


A zase spatne pochopeno ......
No nic. O holy zivot nejde.

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

1779 napsal:

Si tak nějak pamatuju z dětství, kdy mám zdravit, koho a kde. Přijde mi divný zdravit někoho jen proto, že jede něčím podobným, jako já. Představa, že zdravím třeba pedofila, násilníka nebo vraha jen proto, že jede obytkou, mi přijde fakt strašná. Takže sorry vy, které nepozdravím, není to tím, že bych si myslel, že jste pedofilové, násilníci nebo vrazi. ;-)


Nekdo vidi zpuli vypitou sklenici poloplnou jiny poloprazdnou.

.


Nebudu zdravit ani polopedofily ani pedopolofily. :-D


Ze by strach z konkurence ? Nevim, neznam :D

.


Jen bych poprosil, abyste to nezaváděl do osobní roviny. Vyjádřil jsem svůj názor, jakkoliv se Vám nemusí líbit. Zamyslete se nad tím, co jste napsal.


A zase spatne pochopeno ......
No nic. O holy zivot nejde.

.


Co to hulíte za matroš ???
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Vasu napsal:

Myslím si, že v civilizovaném zahraničí se zdraví podstatně více.


Jo, zdravme se v kempu - zdravení za jízdy je dle mého kravina. Věnuji se řízení, pokud situace dovoluje tak si povídám se spolujezdcem, ale abych se soustředil na každou dodávku, jestli to náhodou není bydlík, mě přijde kravina. A co teprve vestavby s otevírací střechou ? To jsou také bydlíkáři, budeme se soustředit na každého Transportéra, aby jsme ho pozdravili ?

Nemyslím, že se v " civilizovaném zahraničí " zdraví za jízdy podstatně více ( možná tak za polárním kruhem ) - jezdímě převážně v civilizovaném zahraničí, tak mluvím ze zkušenosti. Je to tak trochu po našem, řešíme kraviny ....


Tak nějak to vidím taky.......
A uvědomte si, že blikáním jen strašíte ostatní řidiče. A mávání v kabinách není kolikrát vidět.
Podobný názor jsem napsal v jedné FB skupině. A ty mi nandaly. A potom vyndaly ze skupiny. :)
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
JozaJozaČlen
Přidáno před 5 let
já myslím, že na zimní večery je to výborný téma ... otázka jestli zdravit levou nebo pravou rukou, jestli to nebude vypadat, že dělám na někoho paroháče a jestli nemám pravou zdravit a levou blikat - zatím by žena mohla podržet volant ........ a nebo zastavit a podat si ruce ??

Franto nebuď smutnej, že tě vyhodili já sice nemám FB ale klidně tě vezmu do skupiny ...... a budeme se zdravit

řešíme fakt ptákoviny
Q
AnonymČlen
Přidáno před 5 let
poněkud ubohá konverzace
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let

Citovat

SignBoss napsal:
A uvědomte si, že blikáním jen strašíte ostatní řidiče.

No právě, buďme trochu více nad věcí a užívejme si života. Nehruďme se hned. Když jsme na cestě, je to ten nejlepší čas. Já také neblikám, ale ta spontánnost je fain. :D
Fun
Smile
KarciKarciČlen
Přidáno před 5 let
Zdraví se autobusáci, motorkáři...a co já vím kdo ještě. Prostě nějací lidi se společným zájmem, známí, kamarádi. Dnes je zdravení mezi karavanisty stalo častým oblíbeným témetem. Ok taky to mám rád. Ale bohužel, často se třeba naštveme, že ten proti nám nezdraví.Holt v době půjčoven a bohatých firem se často potkáváme i s lidma, kteří najednou mají příležitost se svézt, vyrazit na dovolenou a zdravit nějakého cizího týpka na cestě jim nedává smysl. Tak proč si kazit ty nejhezčí okamžiky kdy konečně vyrazíme s heslem "I cesta je cíl" a užívat si to bez ohledu na zdravení nebo nezdravení. Kdo chce zdravit ať zdraví, kdo nechce, nikdo ho nedonutí. A to mě přece nebude stresovat, když neznám důvod, který může být jakýkoliv.
Co nejvíce šťastných kilometrů a návratů všem
D
danstr74Člen
Přidáno před 5 let
Naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem,kdo chce ať zdraví a kdo nechce,tak ho nikdo nenutí.Mě to přijde jako příjemná věc,pozdravit protijedoucího kolegu(když si ho stačím všimnout),ale pokud mi pozdrav někdo neopětuje tak se hroutit nebudu:)
janvasjanvasČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

danstr74 napsal:

Naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem,kdo chce ať zdraví a kdo nechce,tak ho nikdo nenutí.Mě to přijde jako příjemná věc,pozdravit protijedoucího kolegu(když si ho stačím všimnout),ale pokud mi pozdrav někdo neopětuje tak se hroutit nebudu:)


Přesně.!.!.!(y)(y)(y)
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 5 let
Tohle téma je docela staré a dneska mi to nedalo nereagovat. Zkusím to, abych nevypadal jako "netykavý".
Dokud to dáváme, tak jezdíme do lokalit/vzdáleností, kde jakýkoliv "zádrhel" je skoro průser. Proto prostě takové věci, jako je hlídání příležitosti k pozdravu, jakékoliv úkony související se snahou upoutat pozornost protijedoucích řidičů a pak ještě zkoumání, zda zabrali a dokázali zareagovat - tak takové věci prostě vypouštím. Už i bez toho jsem měl blízko k situacím, kdy jsem mohl Mikeše někam "opřít".
Myslím, že na to, abych se pozdravil s kolegy, mi stačí toto fórum, či případný slet.
A popravdě řečeno - nerozumím tomu, proč některé příspěvky spojují nereagování na pozdrav s nějakou natvrdlostí nebo dokonce finanční "dostatečností" kohokoliv, kdo na pozdrav nereagoval. Tak jak píšou nade mnou - kdo chce, zdraví. A kdo nechce, tak prostě nezdraví úplně přesně tak, jako zdraví ten, kdo chce. Oba jsou na tom stejně.
Takže se omlouvám všem, které za jízdy nezdravím a zdravím je nyní tímto.

Automatické sloučení 04.11.2018 12:44:
Chtěl jsem napsat "zkusím to tak, abych nevypadal jako netykavý" , ale nějak mi to vypadlo a už to nedokážu opravit.....
Radek
Upravil Radek Sladky dne 04.11.2018 12:44, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,051,398 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20884 sekund | Průměrně za: 0.20884 (0) sekund | Dotazy: 156 | Použitá paměť: 2.51MB/4MB