Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zdravení kolegů: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zdravení kolegů

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: (Pro obytňáky) Zdravíte kolegy na silnici?

    Ano, zásadně. [83/107]78 %
    Jen pokud mě zdraví protijedoucí kolega. [16/107]15 %
    Ne. [8/107]7 %
RolandRolandČlen
Přidáno před 13 let
My standardne zdravime :_, aj ked je pravda ze asi 1/2 ludi neodzdravi.. ale to su povacsinou F alebo IT. Ale nevadi...mne to naladu nezhorsi :-)
A uplne najviac mavam a blikam ked vidim na ceste "muzickov v zelenom co maju trojnozku pri ceste a nechystaju sa varit gulas ale zavarit soferom". !n
Roland + Stanka + 13r:a + 2xvelky :i +1mala :i (kefa)

i558.photobucket.com/albums/ss26/CSBDan/Smilies/ae216911c39fb9735adae7e1ac00a4841ef.gif
VasuVasuČlen
Přidáno před 13 let
Také zdravím všechny obytné auta, karavany ne. Když jsem ve Skandinávii, tak všichni řidiči obytných aut se zdraví, včetně spolujezdců.
V česku zdraví, tak 50 % , někteří řidiči novějších obytných aut zdravení ignorují a dělají, že nevidí. Když jsem na jihu, tak například v Itálii málem nikdo na pozdrav neodpoví, většinou odpoví cizinci v Itálii.
Zdravení se mně líbí, člověku je hned líp, když druhý na pozdrav odpoví a přidá k tomu úsměv.
A ti zamračení, zatuření, co se jím nic nelíbí, neodpoví na pozdrav a myslí si, že jsou nejlepší, tak ať si to myslí.
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
To vypadá jako kdyby byla nějaká řevnivost mezi obytnými auty a karavany. Já myslel že jsme všichni na jedné lodi. Ale to je asi na jiné téma .!e
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Vasu napsal:

Také zdravím všechny obytné auta, karavany ne. Když jsem ve Skandinávii, tak všichni řidiči obytných aut se zdraví, včetně spolujezdců.
V česku zdraví, tak 50 % , někteří řidiči novějších obytných aut zdravení ignorují a dělají, že nevidí. Když jsem na jihu, tak například v Itálii málem nikdo na pozdrav neodpoví, většinou odpoví cizinci v Itálii.
Zdravení se mně líbí, člověku je hned líp, když druhý na pozdrav odpoví a přidá k tomu úsměv.
A ti zamračení, zatuření, co se jím nic nelíbí, neodpoví na pozdrav a myslí si, že jsou nejlepší, tak ať si to myslí.


Já si nemyslím, že by byli třeba nafoukaní nebo že se jim nechce zdravit. Podle mě jde spíš o to, že to neznají. Obzvláště ta nová auta bývají často (možná většinou) z půjčoven a spousta řidičů jedou třeba s bydlíkama prvně. Je pravda, že jsme se moc nesetkali se zdravícími kolegy v obrovských luxusních obytňácích. Tam bych té nafoukanosti i věřil...
L
LubanČlen
Přidáno před 13 let
Taky zdravíme každyho akorát nás vždy pobavěj brutální pohledy některych řidičů obytňáků:D:D
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 13 let
Taky si myslím, že ty brutální pohledy nepatří skutečným karavanistům, ale těm, co mají auto z půjčovny a o karavaninku nevědí nic.
Fun
Smile
dasadasaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

ajfelaci napsal:

To vypadá jako kdyby byla nějaká řevnivost mezi obytnými auty a karavany. Já myslel že jsme všichni na jedné lodi. Ale to je asi na jiné téma .!e



Ajfeláci souhlasím s vámi, také to tak někdy cítím :|


Odpovídáme na pozdrav každému, neděláme rozdíl mezi obytným autem a karavanem. Do budoucna neuvažujeme, že bychom se chovali jinak :_ , protože každé zamávání či bliknutí nás potěší :)
!yZdeněk a Dáša + Octavie combi II a karavan Knaus
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 13 let
Já teda zdravím asi tak, že koukám jestli ten člověk na mě kouká a když ano, pokynu, ale automat v ruce nemám. Kde mám automat, tak to je v očích, bože co já teď v létě prošmejdil placů, odpočívadel a kolemjedoucích..esli jako nezahlídnu naše logo :D Jenom v Sarváru se mi poštěstilo..ale tam se to dalo spíš čekat než že by to bývala byla náhoda :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
LadousLadousČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

ajfelaci napsal:

To vypadá jako kdyby byla nějaká řevnivost mezi obytnými auty a karavany. Já myslel že jsme všichni na jedné lodi. Ale to je asi na jiné téma .!e


Mně zase přijde, jestli vůbec smím zvednout ruku, jedu-li někam obytným autem, i když nemám nálepku C24:x, ale snad mi to bude odpuštěno. Zdravím, kdykoliv je příležitost a čas.
Vladi
gutinogutinoNováček
Přidáno před 12 let
Keď som mal 30 ročný Ford obytňák, tak sam mi zdravili snáď všetci, karavanisti, veteránisti, forďáci, malé deti ... dokonca si ma za jazdy aj fotili. Od kedy som vsadil na wild camping a nenápadnosť - môjho Medveďa už viac nikto nepozdravi.
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 12 let
Ja sem maskovanej a nevypadam jako obytka, takze bych vypadal divne kdybych zdravil :-)
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 12 let
My zdravíme :_:_všechny karavanisty - obytky i karavany a na značky nekoukáme, takže i cizince:_A jsme rádi když odpoví :_máváním.
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

gutino napsal:

Keď som mal 30 ročný Ford obytňák, tak sam mi zdravili snáď všetci, karavanisti, veteránisti, forďáci, malé deti ... dokonca si ma za jazdy aj fotili. Od kedy som vsadil na wild camping a nenápadnosť - môjho Medveďa už viac nikto nepozdravi.


Je fakt, že se snažím takovéhle nenápadné obytky také zdravit a kolikrát pozdravím jen obyčejnou dodávku nebo náklaďák.
Pepino66Pepino66Člen
Přidáno před 12 let
Zdravíme jak obytky, tak i karavany. Občas bez odezvy, ale to nám nevadí, zdravit budeme
dál!):^
Pepíno!y+ Jana!i + :i Max
BedynkaBedynkaČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, zdravím (mávám, neblikám) obytky. Karavanisti mají dost práce s maringotkou, tak je zbytečně netrápím. Bohužel mi připadá, že se u nás (na území ČR) tento nápad moc nerozvíjí. Venku je to podstantně lepší, i když hlavně u starších bydlíků. Většinou čím dražší auto, tím koženější xicht. Ale nechtěl bych se tady na fóru dotknout žádného zdravícího zdravícího piloťáka či lajkaře..... !)
L
LelibČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, zdravím všechny . Potěší, když člověk potká na cestě obytku v protisměru, ale ještě více ve stejném směru, a přemýšlíš kam jede a jestli náhodou nejede tam co my. No a jasně , že koukám co má za typ, a jak mu to jede....:^
anickaanickaČlen
Přidáno před 12 let
Zdravíme všechny zde přítomné :_ . Taky zdravíme všechny !y karavaningem postižené. Máme radost, že jsme šťastní, spokojení a přemýšlýme kam asi jede ten co jsme ho zdravili. Zda domů nebo někam na cesty. Máme z toho dobrý pocit a povzbudí nás,že jsme potkali stejně "postiženého" karavaningem jako my. !M karavanisté by se měli zdravit :_ navzájem už pro ten bezva pocit když se potkají :_:_:_ i když se většinou neznají:x:_
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 12 let
Mi zdravíme skoro vždy,někteří odpoví,někteří ne.Když někam frčíme,mám z toho radost a dvojnásobnou když potkáváme na cestách lidi se stejným zájmem.:_
C
cyrmaČlen
Přidáno před 12 let
Ja zdravím každého karavanistu, obytňak alebo prives,aj keď idem v osobnom aute.Občas sa to stane aj mne že ma pozdravia keď idem obytňakom,tak si viem domyslieť že to bude tiež karavanista.
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím, vrátím se k tématu zdravení.
Vždy při cestách krajinou s naším šnekem (obytným autíčkem) zdravíme šnečky i tahouny. Bohužel se setkáváme, s tím že odpovědi od tahounů se nedočkáme vůbec a někdy ani od šnečků.
Myslela jsem , že v jsme všichni lidé kteří mají rádi cestování a s tím spojené byť banální , ale příjemné pozdravení.
Iveta a Rosťa:^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,821,253 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25206 sekund | Průměrně za: 0.25206 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB