Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zdravení kolegů: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zdravení kolegů

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: (Pro obytňáky) Zdravíte kolegy na silnici?

    Ano, zásadně. [83/107]78 %
    Jen pokud mě zdraví protijedoucí kolega. [16/107]15 %
    Ne. [8/107]7 %
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let
Stejně tak jako se na silnici zdraví motorkáři, kamioňáci, autobusáci, tak se zdraví i řidiči obytných vozů.!y:_ Vždycky mě zajímalo, jestli se tak mezi sebou zdraví i řidiči osobních aut, kteří za sebou táhnou karavan. Jak je to, zdravíte se?:_
Upravil Mikey dne 31.08.2011 20:49, před 13 let
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
Já můžu za nás říct že zdravíme stejně postižený lidi. Lidi co jedou za poznáním. !e
ChippChippČlen
Přidáno před 13 let
Snažim se zdravit všechny(i obytná auta),ale ne všichni odpoví.:@:_ Mirek
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Jsem na tom stejně jako Chipp.
Hlavně cizinci nezdraví.
J
POSÁDKA Adria Matrix
tronictronicČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím a pak zkoumám ve zpětném zrcátku zda je to kolega z C24.Dokonce zkouším rádiem navázat spojení.
Párkrát se mně ale stalo,že jsem měl plné ruce práce abych pak ubrzdil.
Nebude to dlouho trvat a i na našich silnicích bude taková spousta karavanů a obytných vozů ,jako je tomu na italských cestách.Tamní řidiči se nezdraví vůbec. ( Teda aspoň mě né )
Naučil jsem se tedy zdravit jen tehdy,je li to bezpečné.
Omlouvám se proto všem,kteří mne minuli,nebo budou míjet a já jim neodpovím na pozdrav.
PRÁVĚ TO NEBYLO BEZPEČNÉ.
:_ :_ :_
Upravil tronic dne 31.08.2011 21:07, před 13 let
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 13 let
ANO,

ale pouze auta s karavanem. Obytná auta, pouze občas.

traktorista2.
BrevlaBrevlaČlen
Přidáno před 13 let
Já zdravím už z dálky, zablikám, zamávám a tak čtvrtina mi odpoví. :(
.
Vlastik, Ivana, miničivavák Calvin
Auto Jeep Cherokee - grafit
Karavan Hobby 495 UL Excellent
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj. Zdravím všechny karavanisty i když jedu jen solo (netáhnu karavan). Že mi někteří neodpoví mi nevadí, třeba nestihli, když pozdravím (kdykoliv a kdekoliv), tak mám dobrý pocit především já sám. Čáo, Pepa:r
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Taky bych zdravil. Ale my nenápadní, to máme těžší. Tak zdravím jen ty se samolepkou C24.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 13 let
My zdravíme všechny bez rozdílu jestli je to obytka nebo karavan:_ a odpoví tak 50% ale přesto zdravíme dál je to fajn potkávat cestou stejně nadšené kolegy. :g Ahoj M.:_:_
Mirek a Lenka + Carado T334
M
AnonymČlen
Přidáno před 13 let
Na poslední cestě po z jihu se zdravit nedalo, odešlo by mě relé u dálkových nebo spínač a nebo bych musel mít jednu ruku nahoře furt :_ . Zdravím většinou, když vím, že ten pozdrav bude registrován. S rozmachem karavaningu to postrádá to kouzlo soudržnosti, stejně tak na motorce , člověk pomalu nemá kdy držet řídítka. Jen těch Landoroverů furt není tolik a pozdravíme se vždycky i s odezvou.
liborvoliborvoČlen
Přidáno před 13 let
Vždycky ne ...aspoň 3 a 4 + RR...ty moc nemávaj, ale 1 a 2 bych tipnul 90% a defíci...ti mávaj nejvíc :^
nozkanozkaČlen
Přidáno před 13 let
Já zdravím všechny. Ten, kdo má radost, že je na cestě v pohodě a všechno funguje tak, jak má, ten určitě pozdraví. A na ty další to snad časem přijde taky.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
M
milanoldaČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím a je mně jedno jestli odpoví.Mně to dělá dobře a mám dobrou náladu , když jedu za pohodičkou. Dobré ráno z Českého Ráje.
Milan,Iva
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 13 let
milanolda napsal:[/url]

Zdravím a je mně jedno jestli odpoví.Mně to dělá dobře a mám dobrou náladu , když jedu za pohodičkou. Dobré ráno z Českého Ráje.[/quote]

Přesně tak my zdravíme rádi a je jedno jestli je to obytka nebo caravan:_:_ máváme všem karavanistům:_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Taky máváme a na všechno:he:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
milan59milan59Člen
Přidáno před 13 let
Pokud mě to dopravní situace dovolí, tak mávám na všechny. Blikám jen zřídka. Mnohdy ale koukám po vejrech a kolegy si všimnu, až když se mihne vedle mě :@ proto se předem omlouvám, pokud neodpovím.
Často navíc za volantem halekám "nazdáár karavanistííí" - moje polovina si už zvykla a už mi neříká, že jsem cvok. Ahoj Milan :_:_:_
Zdenek BrabecZdenek BrabecČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, vrátil jsem se z Norska tam je zdravení samozřejmostí zdraví všichni krom Francouzů, po třech dnech jsem uvažoval o instalaci třetí ruky jelikož na cestách je většina aut obytek.
Zdobik 88Zdobik 88Člen
Přidáno před 13 let
Ahoj, zdravíme všechny, protože máme dobrou náladu, jsme spokojeni, že můžeme cestovat:_. Zdravíme i když jedeme osobákem, to je většinou bez odezvy, ale nám to nevadí!M.
Necestujeme abychom utekli od našeho života, cestujeme aby nám neutekl život.
Karel a Marcela
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let
Tak to jsem ani nečekal, že je nás tolik, co zdraví vždy, každého a všechno. Popravdě jsem netušil, že karavany zdraví obytky a naopak (nebo jsem to nepostřehl). Zkoušeli jsme karavany zprvu zdravit (tak první tři roky), ale na zpětnou vazbu jsme vždy čekali marně. Proto tomu od té doby nevěnuji obzvlášť velkou pozornost. Jsem rád, že se tento zvyk stále zachovává a doufám, že nikdy nevymizí.!y:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,208,986 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30053 sekund | Průměrně za: 0.30053 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB