Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kemp MERKUR, Pasohlávky, u jezera Nové Mlýny – Pálava - NÁZOR: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kemp MERKUR, Pasohlávky, u jezera Nové Mlýny – Pálava - NÁZOR

Poslední aktualizace před 6 let
LadaJanaLadaJanaČlen
Přidáno před 13 let
V minulosti jsme několikrát navštívili kemp MERKUR u Pasohlávek, který leží na břehu jezera Nové Mlýny na Pálavě.
http://www.kemp-m...

V kempu je mnoho možností využití jak sportovního tak i společenského a má výhodnou polohu hned u vody.
Proto jsme tam posledních několik let rádi jezdili s koly a užívali si trasy kolem jezera.

Letos jsme zde byli na pár dní v srpnu a byli jsme zklamáni hned z několika důvodů:
1) předražené ceny za ubytování (srovnatelné s Bavorskem)
2) předražené ceny piva (30 Kč téměř ve všech stáncích v kempu) i jídla (100+ Kč); to je na Jižní Moravu příliš
3) hluk v kempu od různých diskoték apod. a zejména od mladších návštěvníků, kteří si pouští nahlas hudbu ve svých autech (a k tomu otevřou dveře...)
4) namísto, aby kemp zajistil pořádek a dodržování klidu v noci i přes den, nesmyslně kontrolují průkazky ubytovaných nejen při vstupu do kempu, ale i při východu ven
5) pomalá obsluha na recepci – dvě neschopné dívčiny a pouze jediné okénko (čekali jsme v horku přes 25 minut a to jsme byli 3. na řadě)
6) teče studená voda ve sprchách i po vhození 20 Kč mince a to pouze slabý proud
7) počet toalet a sprch je nedostatečný na kapacitu kempu; stav toalet po řádění některých mladistvých byl katastrofální a chyběl toaletní papír
8) nad kempem po celý den přelétává helikoptéra, kterou si najímali návštěvníci k vyhlídkovým letům a která způsobovala nepříjemný hluk
9) stanovená doba odjezdu do 10. hodiny, jinak hrozí sankce ve výši ceny další noci (ověřili jsme si dotazem na recepci)

... a proto NEVER MORE – KEMP MERKUR! :(
Láďa + Jana, karavan Hobby 440SB, Octavia Combi 2.0 TDi III,
www.fotoatelier-hanzal.cz
LadaJana Připojili následující soubor:
merkur_cenik-2011.pdf [Nejsou k dispozici žádné informace / 618 stažení]
LadaJana Připojili následující obrazek:
merkur_palava-planek-campu_1.jpg
librilibriČlen
Přidáno před 13 let
My jsme byli letos 5km od tohoto kempu, v kempu Erika Brod nad Dyjí a byli jsme spokojeni jak s čistotou, tak s cenou. Jediná připomínka byla ke sprše, kde tekla namixovaná teplá voda celý den, ale po celou dobu sprchování bylo nutné docela velkou silou tlačit na tlačítko. Ale bylo to v ceně. Toaletní papír jsme museli mít svůj. Stravování bohužel nebylo, Jinak v sezoně nutná rezervace nebo dotaz - kemp byl neustále plný. Také bylo nutné opustit do 10 hod, ale dalo se domluvit. Jinak perfektní posezení za únosné ceny - pivo 24Kč, víno 20 ... Majitel se vším poradil, krom toho měl informační tabuli s fotkama kam na výlet. Wifi fungovala pouze u bufetu. Přes Merkur jsme pouze projižděli na kole (8 min jsme jeli -omezeno časem15 min) a svorně jsme prohlasili NIKDY - bludiště, nepořádek a kravál. V Pasohlávkach mají vybudovanu pěší kolonádu kolem vody, ale není tam ani občerstvéní. Celkově jsme z Pasohlávek zklamaní. Jinak kemp Erika doporučuji nejen pro svou pohodovou atmosféru.
Libor + Šárka + pes
Jira 48Jira 48Člen
Přidáno před 13 let
Mohu potvrdit slova Lady a Romany o kempu Merkur Pasohlávky. Byly jsme tam na 3 dny od 27.7 a snad nikdy více. Rámus od diskotéky někdy až do 1.hod. ráno, další pokračování při rozchodu lidí. Parcely pro stany a obyt.přívěsy neupravené,tráva neposekaná,o křoví ohraničující parcely ani nemluvím. Tyto připomínky jsem jim napsal do dotazníku,který jsme obdrželi při příjezdu,ale myslým že to bylo na nic. Kemp je dobře vybaven ale to je asi tak všechno.
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 13 let
mimo sezonu je tam super klid (byl jsem 5.6.2011),ale v sezoně ani náhodou.Hluk,bordel..neupraveno atd (byl jsem 14.7.2010)
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 13 let
Kemp Merkur mám kousek od domova. Trávíme tam spoustu víkendů. Na záčátku nebo konci sezony se stává, že v karavanovém stání nás parkuje jen pár, někdy jsme i sami.

Naše pobyty v kempu mají jednu podmínku. Do merkuru jen do druhé poloviny června a potom až od září. Mimo sezonu je v kempu klid a příjemně, během prázdnin tak jak se popisuje výš. I ceny v tuto dobu rostou. Dát za dva psy 120,- Kč za den odmítám. Ani pytlík na lejno za to nedostanete.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
P
plamineklČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
souhlasím s výše uvedeným. My jsme tam byli minulý rok a taky jsme říkali, už nikdy více. Nejhorší byl ten hluk celou noc, celý kemp pomočený, smradlavý ...
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
V
VajglČlen
Přidáno před 10 let
Přesně tak, není co dodat, kemp Merkur pouze mimo sezónu, máme to taky blízko a mimo sezónu je to parádní v sezóně KATASTROFA. :-(, dřív to bylo ok, ale od otevření aqualandie se to fakt nedá...
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
On to byl václavák i před otevřením těch vodních radovánek.:_
R
RickČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Kemp Merkur mám kousek od domova. Trávíme tam spoustu víkendů. Na záčátku nebo konci sezony se stává, že v karavanovém stání nás parkuje jen pár, někdy jsme i sami.

Naše pobyty v kempu mají jednu podmínku. Do merkuru jen do druhé poloviny června a potom až od září. Mimo sezonu je v kempu klid a příjemně, během prázdnin tak jak se popisuje výš. I ceny v tuto dobu rostou. Dát za dva psy 120,- Kč za den odmítám. Ani pytlík na lejno za to nedostanete.


Souhlas, jezdíme tam taky tak a spokojenost.v sezoně bych tam nejel
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Navštívil jsem jednou vloni mimo sezonu. I tak dávám za mě palec dolů. Nejsem stavěný na velké kempy s atrakcemi. Na vyžití dětí a dorostu asi dobrý. Klid tam nehledejte.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
ShebaShebaČlen
Přidáno před 8 let
Byli jsme tam s ženou loni na konci léta a za mně naopak palec nahoru.byli jsme utábořeni vedle v tábořišti Mušov,který je s Merkurem spojený,pravda ale je,že to bylo naše první karavanokempování vůbec.:)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let
Vrátím se k obnovené diskuzi o kempu Merkur. Moje zkušenost, kterou jsem psal a byla nyní citována je z roku 2011. Od té doby se toho hodně změnilo. Vedle kempu vyrostl aquapark, kemp se "dle vedení" modernizoval. My přesedláním z přívěsu do auta, přestali kempy zcela využívat. A taky jsme přešli z bytu do domu se zahradou. Víkendové útěky z paneláku za kouskem trávy se změnily v méně časté výlety za poznáním. Abych tady někoho neuvedl svým názorem v omyl. To co jsem psal platilo v roce 2011. Jak to vypadá v Merkuru teď po 5 letech prostě NEVÍM.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
S
SeberapČlen
Přidáno před 8 let
My jsme přijeli ke kempu v pondělí večer respektive v noci ...před kempem parkoviště kde se platí pouze přes den večer ne..kemp obrovský, hluk, čistota taky nic moc a cena srovnatelná s kempem u moře takže nevím no
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Seberap napsal:

My jsme přijeli ke kempu v pondělí večer respektive v noci ...před kempem parkoviště kde se platí pouze přes den večer ne..kemp obrovský, hluk, čistota taky nic moc a cena srovnatelná s kempem u moře takže nevím no



No vidíš. A to bych při tvé věkové kategorii řekl, že ti ten babylon bude imponovat.:_
P
PaulBNováček
Přidáno před 7 let
Moje zkušenost je, že se tam krade.
Když jsem byl v Pasohlávkách poprvé, asi v roce 2010, tak kamarádovi ukradli z pod karavanu nové boty, říkal jsem si, jeho blbost, nechávat boty přes noc venku.
Když jsem tam byl asi před dvěma roky, tak jsem měl u šňůr od přístřešku solární světýlka a samozřejmě jedno v noci zmizelo, no 30Kč a moje blbost je tam dávat, bylo tam celkem dost světla.
Letos jsem byl teď na Zahájení sezony a během jednoho koncertu, kdy jsem nebyl u karavanu, někdo ukradl redukci z CEE na českou.
Byl jsem tam na Zahájení sezony už potřetí, ty první 2. návštěvy byly bez problému a líbilo se nám. Další návštěvy si asi rozmyslím.
Píšu to pro informaci ostatních ať vědí co se dá očekávat a jen doufám, že to nebyl někdo z nás karavanistů. Zloději přeji ať mu ta redukce vždy minimálně vyhodí jistič.
P
PupČlen
Přidáno před 7 let
Díky všem za potvrzení domněnky. Byli jsme tam v loňském září a jak tady píšete úplně v pohodě a klid. To prostředí a velikost kempu ale naznačovalo, že tam jsou určitě rušné letní měsíce. V létě raději zatočím volantem směr Rakousko a nebo někam dle typů na fóru. Zdravím
Honza 58 !y !@, Hanka 48 :k !u, Ondra 6 :z
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
No jo, tak žádná hitparáda to není, ale evidentně zájemců je dost, takže proč něco měnit. S rodinou bych tam nejel v žádném případě, opít se s kámošema na motorkách klidně :D
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
B
belcantoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pup napsal:

Díky všem za potvrzení domněnky. Byli jsme tam v loňském září a jak tady píšete úplně v pohodě a klid. To prostředí a velikost kempu ale naznačovalo, že tam jsou určitě rušné letní měsíce. V létě raději zatočím volantem směr Rakousko a nebo někam dle typů na fóru. Zdravím


zkus si najít na internetu ten letní díl ze série Ano, šéfe s Polreichem. Tam je celkem dobře vidět, jak to tam vypadá v létě ve dne a pak taky hlavně večer a v noci. Kultura stravování je tam taky zajímavá a jak potom asi vypadají sociálky, si lze snadno domyslet ...
P
PupČlen
Přidáno před 7 let
No jasně ....... Jak píšu, v září jsme tam byli skoro sami a bylo to o něčem jiném. Léto bych samozřejmě nedal. I prázdnej kemp vypadal, že je tam v létě rušno ........ nehostino. měj se
Honza 58 !y !@, Hanka 48 :k !u, Ondra 6 :z
R
Roman OTRČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Kemp Merkur mám kousek od domova. Trávíme tam spoustu víkendů. Na záčátku nebo konci sezony se stává, že v karavanovém stání nás parkuje jen pár, někdy jsme i sami.

Naše pobyty v kempu mají jednu podmínku. Do merkuru jen do druhé poloviny června a potom až od září. Mimo sezonu je v kempu klid a příjemně, během prázdnin tak jak se popisuje výš. I ceny v tuto dobu rostou. Dát za dva psy 120,- Kč za den odmítám. Ani pytlík na lejno za to nedostanete.




Plný souhlas Milanem. My jezdíme do Merkuru možná už více než 20 let. Dříve do stanu, to jsme jezdili i na týdenní dovolenou s dětmi a bylo to pohodové. V posledních letech už jen mimo sezónu, stáváme vzadu u Malé laguny a často se nám stane, že jsme tam sami (duben, květen, září). Ideální spojení na jarní nenáročnou cyklistiku na rozježdění v kombinaci s koupáním, večer případně saunový svět podle počasí. Tato kombinace nám vyhovuje. V Merkuru si držíme rekord z loňska - první koupání 1.4. ;)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,651,922 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30146 sekund | Průměrně za: 0.30146 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB