Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko/Mosonmagyaróvár: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko/Mosonmagyaróvár

Poslední aktualizace před 12 měsíců
D
dagbartosČlen
Přidáno před 6 let
Ahojda, jsme v Sarvaru, prosím o info jak vypadají bazény v Mosoni. Díky Luboš a Dáša.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Teď jsme se vrátili, bazény O.K.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
MisiP68MisiP68Nováček
Přidáno před 6 let
Jaká byla čistota kempu, je to opravdu tak špatné jak se píše výše
Petr a Macek
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 6 let
Kemp byl v pohodě, ale lázně se podle mě pohoršily.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,tak jestli jsou bazeny o.k. tak uz vubec nic nechapu...za mě už opravdu nikdy,je to humus...!!!!!!!!!
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Bazény opravdu hnus :( , ale každý má asi na to jiný pohled.
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Skúste Bogacs je tam suprovo
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, dnes jsme se vrátili po třech dnech z Mošonu, kde stále převládá špína a smrad. Už zde chybí pouze svrab a neštovice.:(
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Laciga napsal:

Zdravím, dnes jsme se vrátili po třech dnech z Mošonu, kde stále převládá špína a smrad. Už zde chybí pouze svrab a neštovice.:(



Zas to nepřeháněj , pravda je jen to že tam ten nový kotelník neumí ohlídat teplotu vody v horních bazénech a to je důležité . V pátek to bylo slabé potom se to spravilo ,no nějaké opravy by se už mohli provést - sprchy dole už pamatují své - ale zas na ten obrat lidí co tam je bys to doma nestíhal také .

ALE jinak to propaguj směle dál at je tam více místa v kempu
Žijeme jen jednou.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Přesně moje řeč, alespoň nebude na silvestra kemp plný čechů
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,myslim ze Laciga vubec neprehani,...Je to hnus
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Docela se divím že když je to tam taková hrůza že tam někdo vydrží tři dny!)
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Noo,to ja se taky divim,ja jsem prijel ve 12.50 a v 16.00 uz jsem zvedl kotvy...protoze davat asi 32 euro za takovy hnus to opravdu nechci..Vladimir
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Jezdili jsme do Mošoně celkem pravidelně. Už nejezdíme. Úroveň těchto lázní (služeb, komfortu a především čistoty) se bohužel stále snižuje. Před měsícem tam byli naši kamarádi a konstatovali, že se jedná o nejhorší lázně v Maďarsku. A že jich projeli spoustu. Fajn je město, pravidelný sobotní trh. Jde samozřejmě o můj čistě subjektivní názor, někomu se tam naopak líbit může.

P.S. A taky se tam opakovaně ztrácejí boty, teda ty značkové. Z toho bych však nevinil Uhry ale podezřívám naše spoluobčany, které tam navážejí cestovky.
Odposlechnuto v bazénu:
Ty Maruš, vzali jste si na hotelu baterky z dálkového ovladače TV? Pepa říkal, že to jsou alkaliny a je škoda je tam nechat.
Nevzali, ještě se tam ale vracím pro kufr. On ten Karel je fakt k ničemu...
M
MichalČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Rudy napsal:

Jezdili jsme do Mošoně celkem pravidelně. Už nejezdíme. Úroveň těchto lázní (služeb, komfortu a především čistoty) se bohužel stále snižuje. Před měsícem tam byli naši kamarádi a konstatovali, že se jedná o nejhorší lázně v Maďarsku. A že jich projeli spoustu. Fajn je město, pravidelný sobotní trh. Jde samozřejmě o můj čistě subjektivní názor, někomu se tam naopak líbit může.

P.S. A taky se tam opakovaně ztrácejí boty, teda ty značkové. Z toho bych však nevinil Uhry ale podezřívám naše spoluobčany, které tam navážejí cestovky.
Odposlechnuto v bazénu:
Ty Maruš, vzali jste si na hotelu baterky z dálkového ovladače TV? Pepa říkal, že to jsou alkaliny a je škoda je tam nechat.
Nevzali, ještě se tam ale vracím pro kufr. On ten Karel je fakt k ničemu...


Pekné... "Karel je k ničemu"... vrchol. Potom sa môžeme čudovať :-( Takých je bohužiaľ veľa... aj u nás...
MC Louis Tandy 673
Upravil Michal dne 21.11.2017 15:02, před 6 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
A kdyby jenom to, taky jsem zaslechl naše " karavanysty" v bazénu jak je jeden druhýmu chlubí jak vydrbali s maďarama. Nekoupili si připojení na elektriku ale večer jak se setmí vytáhnou prodlužky, připojí se a ráno za svítání se opět odpojí. Schválně jsem se byl mrknout po kempu večer, připojeny všechny obytky a ráno jich bylo několik odpojeno a večer nanovo. Tož tak.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
V Sarváru zhruba o půlnoci byl rámus u vedlejšího karavanu ohledně připojení na elektriku. Pán z Deutschlandu s Q7 a 7 metrovým Hobbíkem se připojoval taky jenom přes noc aby něco ušetřil. Přišli dva maďaři (nejspíš zaměstnanci kempu) nejdřív nafotili připojení i s karavanem a pak ho šli vzbudit. Rámus trval do chvíle, kdy odcházeli s tím, že přijede městská. V tu chvíli Němec otočil a že to tedy uhradí. Ano i zpětně od data příjezdu. Ráno už vedle nestál, asi změnil kemp. Tož nejenom češi jsou...... :_

Omlouvám se zakladateli vlákna za plevelení ale musel jsem. :)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Bohužel mi dnes kolega potvrdil, že v Mosoni je to skutečně velký humus.
/stav k září 2017 /

To Majli: ušetřením se to nazvat nedá. Je to prach sprostá zlodějina .......
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
Ok, souhlas, ale největší zlodějinu jsem zažil v Třeboni u Jirky Neubauera když jsem přijel po dni na kole k autu a na mém kabelovém bubnu byl připojen sousední karavan. Pán ze "Splzňa" povídá, že si nestačil dojít do recepce to vyřídit......:v
Nemám nic proti krátkodobé výpomoci ale ten důvod mne dojal.
Upravil Majli dne 23.11.2017 16:46, před 6 let
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Vzdyt to tvrdim celou dobu ze je to fakt humus,horsi jsem fakt nevidel,vsechno je zanedbane,spinave,nemyte,toalety u thermalu smrdi jak prase no proste humus..fakt jsme se vytocili na podpatku a zmizeli...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,866 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23791 sekund | Průměrně za: 0.23791 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB