!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 26

· Členové on-line: 5
MichAle, md, kajman111, janvas, misus

· Registrovaní členové: 11,546
· Nejnovější člen: idefix9

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Feromont
16.07.2018 14:44
Děkuji.Doufám,že se brzy potkáme a dáme frťánka.Luboš

Jira 48
16.07.2018 13:16
Lubošovi/Feromont/
přejeme k dnešnímu svátku hodně zdraví,spokojenost
i v životě a mnoho pěkných výjezdů. Jirka a Ala

Karel Prokop
16.07.2018 12:43
SERVIS karavanů Česká Lípa DOVOLENÁ od 20.07.2018 - 13.08.2018 Jedu tanec

erikakrejci
15.07.2018 19:39
Prosím info parkování v Oslo. Díky Wink

duck9
13.07.2018 09:50
Prosím o informaci o kempech v Bulharsku u moře .Dekuji

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Termální lázně
 Vytisknout diskuzi
Maďarsko/Mosonmagyaróvár
Ahojda, jsme v Sarvaru, prosím o info jak vypadají bazény v Mosoni. Díky Luboš a Dáša.

Upravit
Teď jsme se vrátili, bazény O.K.
JeduZdeněk 53,pc Milada 52,pes Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2

Upravit
Jaká byla čistota kempu, je to opravdu tak špatné jak se píše výše
Petr a Macek

Upravit
Kemp byl v pohodě, ale lázně se podle mě pohoršily.
J.
POSÁDKA TOYOTA AVENSIS T27 2,2 130KW +KNAUS EIFELLAND 465 TF

Upravit
Ahoj,tak jestli jsou bazeny o.k. tak uz vubec nic nechapu...za mě už opravdu nikdy,je to humus...!!!!!!!!!

Upravit
Bazény opravdu hnus Sad , ale každý má asi na to jiný pohled.

Upravit
Skúste Bogacs je tam suprovo
M a M Mercedes GLS Weinsberg 550 QDK

Upravit
Zdravím, dnes jsme se vrátili po třech dnech z Mošonu, kde stále převládá špína a smrad. Už zde chybí pouze svrab a neštovice.Sad

Upravit
Laciga napsal:

Zdravím, dnes jsme se vrátili po třech dnech z Mošonu, kde stále převládá špína a smrad. Už zde chybí pouze svrab a neštovice.Sad

Zas to nepřeháněj , pravda je jen to že tam ten nový kotelník neumí ohlídat teplotu vody v horních bazénech a to je důležité . V pátek to bylo slabé potom se to spravilo ,no nějaké opravy by se už mohli provést - sprchy dole už pamatují své - ale zas na ten obrat lidí co tam je bys to doma nestíhal také .

ALE jinak to propaguj směle dál at je tam více místa v kempu
pes Žijem jen jednou.

Upravit 2
Přesně moje řeč, alespoň nebude na silvestra kemp plný čechů
JeduZdeněk 53,pc Milada 52,pes Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2

Upravit
Ahoj,myslim ze Laciga vubec neprehani,...Je to hnus

Upravit
Docela se divím že když je to tam taková hrůza že tam někdo vydrží tři dny!)

Upravit
Noo,to ja se taky divim,ja jsem prijel ve 12.50 a v 16.00 uz jsem zvedl kotvy...protoze davat asi 32 euro za takovy hnus to opravdu nechci..Vladimir

Upravit 1
Jezdili jsme do Mošoně celkem pravidelně. Už nejezdíme. Úroveň těchto lázní (služeb, komfortu a především čistoty) se bohužel stále snižuje. Před měsícem tam byli naši kamarádi a konstatovali, že se jedná o nejhorší lázně v Maďarsku. A že jich projeli spoustu. Fajn je město, pravidelný sobotní trh. Jde samozřejmě o můj čistě subjektivní názor, někomu se tam naopak líbit může.

P.S. A taky se tam opakovaně ztrácejí boty, teda ty značkové. Z toho bych však nevinil Uhry ale podezřívám naše spoluobčany, které tam navážejí cestovky.
Odposlechnuto v bazénu:
Ty Maruš, vzali jste si na hotelu baterky z dálkového ovladače TV? Pepa říkal, že to jsou alkaliny a je škoda je tam nechat.
Nevzali, ještě se tam ale vracím pro kufr. On ten Karel je fakt k ničemu...

Upravit 3
Rudy napsal:

Jezdili jsme do Mošoně celkem pravidelně. Už nejezdíme. Úroveň těchto lázní (služeb, komfortu a především čistoty) se bohužel stále snižuje. Před měsícem tam byli naši kamarádi a konstatovali, že se jedná o nejhorší lázně v Maďarsku. A že jich projeli spoustu. Fajn je město, pravidelný sobotní trh. Jde samozřejmě o můj čistě subjektivní názor, někomu se tam naopak líbit může.

P.S. A taky se tam opakovaně ztrácejí boty, teda ty značkové. Z toho bych však nevinil Uhry ale podezřívám naše spoluobčany, které tam navážejí cestovky.
Odposlechnuto v bazénu:
Ty Maruš, vzali jste si na hotelu baterky z dálkového ovladače TV? Pepa říkal, že to jsou alkaliny a je škoda je tam nechat.
Nevzali, ještě se tam ale vracím pro kufr. On ten Karel je fakt k ničemu...

Pekné... "Karel je k ničemu"... vrchol. Potom sa môžeme čudovať :-( Takých je bohužiaľ veľa... aj u nás...
Upravil/a Michal dne 21.11.2017 15:02
Adria 660 DP
Michal 44, Milada 42, Miška 22, Marianka 18, Tadeáš 15, Katka 13...

http://mamreality.sk Upravit
A kdyby jenom to, taky jsem zaslechl naše " karavanysty" v bazénu jak je jeden druhýmu chlubí jak vydrbali s maďarama. Nekoupili si připojení na elektriku ale večer jak se setmí vytáhnou prodlužky, připojí se a ráno za svítání se opět odpojí. Schválně jsem se byl mrknout po kempu večer, připojeny všechny obytky a ráno jich bylo několik odpojeno a večer nanovo. Tož tak.

Upravit
V Sarváru zhruba o půlnoci byl rámus u vedlejšího karavanu ohledně připojení na elektriku. Pán z Deutschlandu s Q7 a 7 metrovým Hobbíkem se připojoval taky jenom přes noc aby něco ušetřil. Přišli dva maďaři (nejspíš zaměstnanci kempu) nejdřív nafotili připojení i s karavanem a pak ho šli vzbudit. Rámus trval do chvíle, kdy odcházeli s tím, že přijede městská. V tu chvíli Němec otočil a že to tedy uhradí. Ano i zpětně od data příjezdu. Ráno už vedle nestál, asi změnil kemp. Tož nejenom češi jsou...... mavam

Omlouvám se zakladateli vlákna za plevelení ale musel jsem. Smile

Upravit 1
Bohužel mi dnes kolega potvrdil, že v Mosoni je to skutečně velký humus.
/stav k září 2017 /

To Majli: ušetřením se to nazvat nedá. Je to prach sprostá zlodějina .......
Jitka a Pepa, vestavba MLB 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)

Upravit
Ok, souhlas, ale největší zlodějinu jsem zažil v Třeboni u Jirky Neubauera když jsem přijel po dni na kole k autu a na mém kabelovém bubnu byl připojen sousední karavan. Pán ze "Splzňa" povídá, že si nestačil dojít do recepce to vyřídit......oh
Nemám nic proti krátkodobé výpomoci ale ten důvod mne dojal.
Upravil/a Majli dne 23.11.2017 16:46

Upravit
Vzdyt to tvrdim celou dobu ze je to fakt humus,horsi jsem fakt nevidel,vsechno je zanedbane,spinave,nemyte,toalety u thermalu smrdi jak prase no proste humus..fakt jsme se vytocili na podpatku a zmizeli...

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.53 sekund
170,373,874 návštěv