Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 satelit TV Maxview semitronic: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

satelit TV Maxview semitronic

Poslední aktualizace před 6 let
pedapedaČlen
Přidáno před 13 let
Nechci kazit aktuální vlákno na podobné téma, proto zakládám nové.
Nemá někdo zkušenosti, nainstalovanou SAT anténu Maxview Omnisat semitronic MKII?
http://www.kobras.cz/katalog/group-28...403300026/

Děkuji předem za postřehy, rady, názory !
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Tato anténa mně nepřide moc dobrá, ani manuál ani automat, navíc je potřeba hledat vhodné místo na tyč. Lepší mě přijde omnisat twister. Co jsem mluvil s lidma co jí mají tak jsou spokojený, a koupit se dá kolem 13 500,-Kč
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:

Tato anténa mně nepřide moc dobrá, ani manuál ani automat, navíc je potřeba hledat vhodné místo na tyč. Lepší mě přijde omnisat twister. Co jsem mluvil s lidma co jí mají tak jsou spokojený, a koupit se dá kolem 13 500,-Kč

Domnívám se, že žádnou tyč k této anténě nepotřebuješ. Je to v podstatě omnisat twister ale místo ručního pohonu má elektrický. Souhlasím, že ten ruční stačí. Může se ale stát, že pro něj nenajdeš na střeše vhodné místo, respektive umístění ovládacího kolečka v interieu překáží. Pak je motorizovaná varianta vhodnou volbou. Také mně si z majitelů Twistru nikdo nestěžoval.
Zdenek BrabecZdenek BrabecČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, Maxview Omnisat semitronic není úplně ideální zařízení, není to v žádné případě automat elektronicky nastavuješ jen elevaci, směr hledáš otáčením tyče viz. foto. Tohle zařízení se již nevyrábí jedná se o doprodej. Pokud mohu doporučit tak MAXVIEW Twister, který najdeš na našem webu http://www.centru...-manualni/ pořípadě některý z automatů. Pokud budeš chtít přesnější informace volej 602720090 nebo napiš SZ.
www.conrad-anderson.co.uk/Images/mstv/maxview/semitronic/b2555.jpg
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Rudy napsal:

Citovat

jarda77 napsal:

Tato anténa mně nepřide moc dobrá, ani manuál ani automat, navíc je potřeba hledat vhodné místo na tyč. Lepší mě přijde omnisat twister. Co jsem mluvil s lidma co jí mají tak jsou spokojený, a koupit se dá kolem 13 500,-Kč

Domnívám se, že žádnou tyč k této anténě nepotřebuješ. Je to v podstatě omnisat twister ale místo ručního pohonu má elektrický. Souhlasím, že ten ruční stačí. Může se ale stát, že pro něj nenajdeš na střeše vhodné místo, respektive umístění ovládacího kolečka v interieu překáží. Pak je motorizovaná varianta vhodnou volbou. Také mně si z majitelů Twistru nikdo nestěžoval.

Tak tu tyč skutečně potřebuješ :@ Nějak jsem měl zafixováno, že tento model natáčí elektricky jak směr tak elevaci. Omlouvám se za dezinformaci :_
M
marfusa21Nováček
Přidáno před 6 let
Dobrý den, neposkytl by prosím někdo český manuál k satelitu Maxviw Omnisat Semitronic?
Koupili jsme před pár dny ojetý obytňák a všechny manuály jsou v němčině. Předem děkuji!l
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: peda, jarda77, Rudy, Zdenek Brabec, marfusa21

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,354,219 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18703 sekund | Průměrně za: 0.18703 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB