Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Modrava/Kvilda - Šumava SP?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Modrava/Kvilda - Šumava SP?

Poslední aktualizace před 5 let
VitaVitaČlen
Přidáno před 13 let
dá se někde okolo volně stát jednu víkendovou noc ? nejste někdo odtamtud ?
Díky předem
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,
na Modravě je obecní parkoviště 50 kč/den, spali jsme tam před 2 týdny.49.023848,13.496811. Antýgl je tábořiště 49.057206,13.512325. Mezi Antýglem a Modravou u hradbového mostu parkoviště 49.039535,13.504193 se zákazem přes noc, ale myslím,že to taky jde.
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 13 let
U toho mostu není dobré stát. Dříve tam ten zákaz nebyl, bohužel díky karavanistům, kteří se neumí chovat, tam už je. Mluvil jsem o tom s ochránci, bohužel to také v sezoně dost kontrolují.....my jsme tam stávali opakovaně a moc rádi :-( bohužel už asi nebudeme.
Jinak info v SZ.
Iveta+Jarda
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Jarda a Iveta napsal:

U toho mostu není dobré stát. Dříve tam ten zákaz nebyl, bohužel díky karavanistům, kteří se neumí chovat, tam už je. Mluvil jsem o tom s ochránci, bohužel to také v sezoně dost kontrolují.....my jsme tam stávali opakovaně a moc rádi :-( bohužel už asi nebudeme.
Jinak info v SZ.


Ahoj, já myslel, že jste někde fuč.

My to teda nezkoušeli, ale místo je to nádherné. A Šumava jedna velká nádhera.
VitaVitaČlen
Přidáno před 13 let
dík za SZ - využiji (pokud tam dojedeme)
těch zákazů stále přibývá.
Čerstvě nám přibyla cedule u oblíbených termálů v "NDR" Něco ve smyslu "zákaz stavění stanů, přívěsů a bydlíků" - skoro jsme měli obavu tam parkovat po dobu návštěvy sauny.

Proč to nejde jako na severu (NSR) - pokud je tam někde cedule se zákazem, je tam hned šipka, kde je to jen pro bydlíky.
pedapedaČlen
Přidáno před 13 let
My běžně stojíme na centrálním parkovišti na Modravě, jak už se zde píše. To stání u hradbového mostu je opravdu moc pěkné, bohužel to tam opravdu v sezoně kontrolují, dokonce policie.
Pěkně se dá stát kousek za Prášilama, pěkné výchozí místo směrem na Poledník.
Jmenuje se to tam tuším Slunečná 49°6'16.170"N, 13°23'31.879"E
A
alexandrČlen
Přidáno před 13 let
Ano Slunečná - bývala tam tanková strelnica - som tam vojančil....Asi najlepšie východisko ku Prášilskému jazeru.....
campercamperČlen
Přidáno před 13 let
Většina neplacených parkovišť je se zákazem stání v noci. Mimo sezónu jsme stáli nad Modravou, kousek nad příjezdovou cestou k domku pana Bakaly. Je tam zpevněná plocha.http://www.caravan24.cz/userphotogall...o_id=67077 V zimě pak asi tři noci u Hradlového mostu a bez problémů. http://www.caravan24.cz/userphotogall...o_id=68429http://www.caravan24.cz/userphotogall...o_id=68409Opravdu krásné místo a tak jsme se tam i chovali. Zůstali po nás jen stopy ve sněhu!snod kol:) Jinak jsme mimo sezónu stali i na Antýglu, žádná závora, nikde nikdo, nikdo nás nepřišel zkasírovat!)http://www.caravan24.cz/userphotogall...o_id=67079 Naproti Antýglu je parkoviště na automat, tuším za 60Kč na den. http://www.caravan24.cz/userphotogall...o_id=68425 Šumava je úžasná ve všech ročních obdobích:^
MONIKA & TOM
Upravil camper dne 29.06.2011 18:51, před 13 let
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
A když už jsme na Šumavě, dá se někde stát poblíž Kusova tak na dvě noci? Naši kamarádi tam jsou v penzionu
a máme naplánovány společné výlety. Děkuji za odpovědi.
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
P
PluharČlen
Přidáno před 13 let
8 km od Kůsova je kemp Úbislav,Adova chatová osada a Debiland City http://kemp-ubislav.unas.cz/
Fiat Drncáto Knaus [bGril Cramer Toscana tříplotýnkáč.[/b] Skůtr Piaggio Sfera 80 Suzuki Burgman 400
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
A co parkoviště na Zadově pod sjezdovkou, tam se nedá stát?
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Vitek a Alena napsal:

A co parkoviště na Zadově pod sjezdovkou, tam se nedá stát?


Dá se tam tam stát bez problémů. Také nahoře u běžeckých tratí u staré sedačky.
Iveta+Jarda
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
Děkuji za odpovědi,:^ zítra vyrážíme na pět dní kochat se Šumavou:_
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
P
PluharČlen
Přidáno před 13 let
V pohodě se dá taky stát pod lanovkou v Kašperských Horách na parkovišti,je v létě nepoužívané, v odlehlé části města :_
Fiat Drncáto Knaus [bGril Cramer Toscana tříplotýnkáč.[/b] Skůtr Piaggio Sfera 80 Suzuki Burgman 400
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Já bych zaparkoval v Úbislavi.Super kemp.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 7 let
Můžete prosím někdo napsat aktuální informace ohledně stání na divoko na Šumavě?
LAIKA X710R
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

tomasbok napsal:

Můžete prosím někdo napsat aktuální informace ohledně stání na divoko na Šumavě?


Byl jsem tam minulý rok. Je tam hodně parkovišť nově vybudovaných, ale je na nich uvedeno, že plochy slouží jako parkoviště tuším od 6:00 do cca 22:00 hod. a často i s parkovacím automatem.to znamená, že je to směřováno přesně proti spaní na divoko. v noci jsem viděl projíždět policejní hlídku, takže asi i opravdu monitorují kde kdo stojí. takže jsem podlehl a skončil na noc v kempu.
Musím přiznat, že tenhle přístum šumavy ke karavanistům mě tak nasral, že už tam pěkně dlouho nepojedu.
Doporučuji raději taky pokorně využít na šumavě kempu. přeji krásnou dovolenou. :_
Martin
Facebook- Martin Havelka
bousovacibousovaciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:

Citovat

tomasbok napsal:

Můžete prosím někdo napsat aktuální informace ohledně stání na divoko na Šumavě?


Byl jsem tam minulý rok. Je tam hodně parkovišť nově vybudovaných, ale je na nich uvedeno, že plochy slouží jako parkoviště tuším od 6:00 do cca 22:00 hod. a často i s parkovacím automatem.to znamená, že je to směřováno přesně proti spaní na divoko. v noci jsem viděl projíždět policejní hlídku, takže asi i opravdu monitorují kde kdo stojí. takže jsem podlehl a skončil na noc v kempu.
Musím přiznat, že tenhle přístum šumavy ke karavanistům mě tak nasral, že už tam pěkně dlouho nepojedu.
Doporučuji raději taky pokorně využít na šumavě kempu. přeji krásnou dovolenou. :_



Na Šumavě můžeš na parkovištích stát s obytkou všude a od 22,00 do 6,00 stojíš zdarma, takže ses naštval zbytečně !!!
Jirka, Martina a Fido
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bousovaci napsal:

Citovat

Martin Mrak napsal:

Citovat

tomasbok napsal:

Můžete prosím někdo napsat aktuální informace ohledně stání na divoko na Šumavě?


Byl jsem tam minulý rok. Je tam hodně parkovišť nově vybudovaných, ale je na nich uvedeno, že plochy slouží jako parkoviště tuším od 6:00 do cca 22:00 hod. a často i s parkovacím automatem.to znamená, že je to směřováno přesně proti spaní na divoko. v noci jsem viděl projíždět policejní hlídku, takže asi i opravdu monitorují kde kdo stojí. takže jsem podlehl a skončil na noc v kempu.
Musím přiznat, že tenhle přístum šumavy ke karavanistům mě tak nasral, že už tam pěkně dlouho nepojedu.
Doporučuji raději taky pokorně využít na šumavě kempu. přeji krásnou dovolenou. :_



Na Šumavě můžeš na parkovištích stát s obytkou všude a od 22,00 do 6,00 stojíš zdarma, takže ses naštval zbytečně !!!


Nene, pod dopravní značkou parkoviště byla dodatková tabulka, která právě upravovala její platnost od 6 do 22 hod. i na neplaceném parkovišti. takže ve 23 hod ten štěrkovej plácek nebyl parkovištěm a v CH.K.O. na místě k tomu určeném nesmí parkovat nikdo. Po celé šumavě na různých informačních cedulích je nějakými vysvětlujícími obrázky znázorněno, že obytky mají jezdit do kempu.
Píšu to zde pro ty, kteří to tam neznají a kteří by se neradi dostali do zbytečných problémů.

Ovšem parkujte každý kde se vám líbí. :he
Martin
Facebook- Martin Havelka
L
LubosČlen
Přidáno před 7 let
Martine, máš pravdu. Luboš
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,135 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19199 sekund | Průměrně za: 0.19199 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB