Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Povinné ručení: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Povinné ručení

Poslední aktualizace před 6 let
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
Auto mám pojištěno u Allianz a karavan i moto mně udělali gratis takže tyto starosti nemusím řešit.:_
msnamsnaNováček
Přidáno před 10 let
Ahoj. Karavan 1100 kg kat. O2 zatím bez bonusů u Podnikatelské 480,- (zápočet bonusů na 3 roky dopředu - nesmím ale nic provést :-) )!u
H
HlasČlen
Přidáno před 10 let
Hezký den,
nemáte někdo aktuální přehled, kde nejlevněji pojistit obytné auto. Mám povinné ručení u Slávie, doteď jsme platil cca 2500, nyní to zvedli na 3200 Kč (z důvodů podstatných změn v právní úpravě náhrady újmy... a povinnosti odvodu do fondu Zábrany škody...)

Díky Honza
Honza, Dethleffs 5881 HG r.v. 2002
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let
Doporucuji vyuzit sluzeb pojistovaciho maklere ... Umeji divy
4.114683,118.628756
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 10 let
Skús cez ZFP - stačí kliknúť a oni Ťa už usmernia, ale je to len typ smerom odo mňa žiadna reklama.......
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let
jen ne ZFP :-)

http://podvodnefi...kademie-2/

zajdi do pojistoven co mas blizko bydliste a nech si udelat nabidku a pokazde rekni ze mas nejakou lepsi o par stovek a uvidis ze ti ji jeste snizi puvodni nabidku
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
máte někdo povinné ručení na karavan (přívěs) s pojištěním živelné události ? co jsem se ptal tak všude doporučují havarijní poj. s cenou nad 4500/rok
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
I
imro900Člen
Přidáno před 10 let
ja mam v kooperative povinne na karavan prives aj s zivelnou pohromou v cene tusim 24 eur.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Hlavne ne CPP . !k
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

imro900 napsal:

ja mam v kooperative povinne na karavan prives aj s zivelnou pohromou v cene tusim 24 eur.


toto poj. už dnes nenabízejí :(
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 10 let
U Koperativy je myslím živel za příplatek.
J
POSÁDKA Adria Matrix
I
imro900Člen
Přidáno před 10 let
poistenie som uzatvaral cca 6 tyzdnov dozadu
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 10 let
[quote]PetrK napsal:

jen ne ZFP :-)

http://podvodnefi...kademie-2/

zajdi do pojistoven co mas blizko bydliste a nech si udelat nabidku a pokazde rekni ze mas nejakou lepsi o par stovek a uvidis ze ti ji jeste snizi puvodni nabidku[/quote

Urobili mi vždy solidnú poistku a vždy lacnejšiu ako okolie,ale ako som napísal je to na rozhodnutí každého. Ovšem ak mám zaplatiť za ročné ručenie / felda combi/ 135 E a oni mi za to isté ponúknu 95 E tak asi budem premýšlať. Reči ktoré sú na tom čo si poslal ako "podvodné firmy" sú aj neprajúce aj prajúce. Každý sa snaží likvidovať konkurenciu hociakým spôsobom, ale to už je o niečom inom. KAŽDÝ MÁ PRÁVO SLOBODNE SA ROZHODNÚŤ ........ To je všetko...
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let
jasne chapu, kazdy ma jiny zkusenosti, kazdpoadne je lepsi si projit vice konkurencnich firem a zjistit si nabidku. Ona cena neni vzdy rozhodujici, zalezi i jake tam jsou limity atd...
M
matusČlen
Přidáno před 10 let
Ja ročne platím 1 /slovom jedno/ euro za povinné poistenie obytného prívesu. Je to preto, lebo mám u nich poistené osobné auto.
M
martinsimecekNováček
Přidáno před 8 let
Vždy povinné ručení řeším srovnáním. Každý rok srovnávám abych měl přehled, ušetřím každoročně.
M
Miroslavecek236Nováček
Přidáno před 6 let
Pátrám po nejlepším povinném ručení, zkušenost se stránkou povinne ruceni.com?
Děkuji moc!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,257,517 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24102 sekund | Průměrně za: 0.24102 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.21MB/4MB