Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 jaké ruční nářadí je vhodné vozit s sebou?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

jaké ruční nářadí je vhodné vozit s sebou?

Poslední aktualizace před 6 let
TomykTomykČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

SignBoss napsal:

Citovat

zdenek zehnalek napsal:
Chlapi vy se mi asi budete chechtat,ale kromě povinné výbavy s sebou nevozím asi 15 roků nic.Jen když jedu do zahraničí,tak si beru asi 1 metr vázacího drátu a lepící pásku.
Auto nemám nové a za těch 15 let jsem nové neměl.Zatím bez potřeby ,nespotřeboval jsem ani cm drátu.
Ale když vás tak čtu,tak si asi nějakou soupravu ke karavanu koupím...dobrej nápad:g


Mně nejde o servis auta. Ale prostě k ženě patří šminky, k chlapovi patří vercajch.:)


Souhlas a do postele na noc si beru blitzky sichr je sichr !M
Jinak v autě mám tašku se kterou opravuju doma všechno od šroubováku přes kleště klíče tužky dráty licny pásky několika druhů a hlavně duct tejpu bez tý ani ránu ta spraví skoro všecko, když jedu hodim pod sedačku a sem v klidu :^
Tomyk&Jana&Betka, čuba Klára a pes Benny
Dethleffs 560 na Peugeot J5 2,5D jménem Abobus Jonáš :^
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 13 let
No já jsem vždycky vozil takový KPZ - kufr poslední záchrany, kde mám výbavu na lehčí opravy všeho druhu, včetně různých těsnění, šroubků, lepicí pásky, drátu, lepidel, nabíječky atd. KPZ mě nikdy nezklamal, když bylo potřeba, jeho obsah pomohl jak na chatě, tak v karavanu. (Je ale pravda, že už váží asi 15kg).
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let
No ... já nevím, jak kdo, ale já s sebou vozím toto:
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Hatiti Připojili následující obrazek:
naradi.jpg
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hatiti napsal:
No ... já nevím, jak kdo, ale já s sebou vozím toto:


A kde máš "tvarúžky" ? Je to inak perfektná dieto-sada.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
JatumelJatumelNováček
Přidáno před 7 let
Často jezdíme karavanem na delší cesty a neumím si představit, že bych vyjel bez nářadí. V podstatě každým rokem doplňuji karavan novým nářadím a v současné chvíli s námi už pravidelně jezdí velká bedna :) Naposledy jsem kupoval ruční lanový naviják na SPAM
Upravil Fun dne 09.06.2017 14:10, před 7 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
U myho skoro tricetiletyho starika mam tu vyhodu ze 90% vsech zavad na cestach jde opravit necim co je v beznem naradi. Takze mam 2 sady beznych veci, jedna se stale vali ve sve skrince v Kosmikovi a druhe naradi je doma. Nebavilo me neustale prenaseni. Jinak k tomu dalsi skrinka kde jsou veci jako nahradni klinak, sterac, pytel zarovicek, naky matky sroubky a podobne, pod sedadlem ridice olej motor a prevodovka, brzdova kapalina a pod. a v neposledni rade v koupelne NESMI chybet SOLVINA !!! !y at pak nemam zasmudlanej volant a fofrklacek.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Já před dvěma lety ve Slovinsku zjistil že mi teče olej z převodovky. Na parkovišti jsem sundával spodní kryt motoru a hledal čím povolit kontrolní šroub oleje převodovky protože nymbus 19 mm jsem neměl.
Volal jsem do servisu a tam mi poradili vyšrubovat šroub z kola na něj nasadit klíč 19 a tím co přečnívá povolit víčko.
Tak jsme zjistili že nechybí skoro nic a dojeli dalšich 900 Km domů.

Gut


Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
tomasjavorskytomasjavorskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

gut napsal:

vyšrubovat šroub z kola na něj nasadit klíč 19 a tím co přečnívá povolit víčko.



To je dost dobrý, to by mě nenapadlo!! :)
Jinak já vozím s sebou brašnu se sadou klíčů, šroubováky, kombinačky, sikovky, elektrikářský kleště, 12V zkoušečku, pracovní svítilnu, trubku na prodloužení klíče na kola a špalek na podložení heveru. Plus lano a startovací kabely.
Pak mám brašnu s materiálem - kus dvoulinky, několik hadic, různé izolační pásky, zdrhovačky, svinovací metr, vázací drát, cívku s děrovanou pásovinou a krabičku se směskou spojovacího materiálu (šrouby, matky, vruty, podložky, spony na hadice). A plechovku WD40.
Jinak díky za inspiraci s tou Solvinou, hned si jí do koupelny taky dám :)
S
Seraala11Nováček
Přidáno před 7 let
Souhlasím, je dobré si pro jistotu vzít nějakou sadu např. https://www.beved...adi-01367/ a mít jistotu, že když se něco stane je čím to opravit :)
caprighiacaprighiaČlen
Přidáno před 7 let
Sice mám jedno z nejjednodušších aut, ale vozím : velká gola, malá gola, snad všechny existující bity, kladivo, sikovky, kombinačky, šroubováky, měřák, kabely, konektory, pájecí pistoli, akuvrtačku, šrouby, matky, podložky, vruty, žárovky vně i dovnitř, hadice, spony, panenku, trojnožku, dvě rezervy, knoty, kompresor, oleje, vazelínu, lepidla všeho druhu, čelovku, led svítilnu, prášek na utěsnění chladiče, brzdovku...atd. Ještě dokoupím hubcuk a solvínu :D
Na sever, východ, západ, jih - ať je slunce, horko ,déšť či sníh....
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Páni, ne že bych nevozil nářadí, ale když vidím soupis od Caprighia a na druhou stranu dám problémy s doložností našich miláčků, tak ty to snad děláš pro to, abys musel nechat manželku doma.:g Ale za mne nesmí chybět elektrikářské stahovací pásky a pořádná 3m lepící páska. Je to lepší, než ten vázací drát, který tady kdosi zmiňoval.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 7 let
Nedá mi to, abych se nepřidal. Pro nás je velmi důležitá malá pilka a sekerka na ohníček až nám auto nepojede a taky skládací lopatka, a ta, na dírku v zemi, tam na to. Chválím Solvinu, velmi důležitá. Přemýšlím, že bych přidal nějaký Nymbus /pardon Imbus/.
Hezké léto všem. M + I
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mekie napsal:

Páni, ne že bych nevozil nářadí, ale když vidím soupis od Caprighia a na druhou stranu dám problémy s doložností našich miláčků, tak ty to snad děláš pro to, abys musel nechat manželku doma.:g Ale za mne nesmí chybět elektrikářské stahovací pásky a pořádná 3m lepící páska. Je to lepší, než ten vázací drát, který tady kdosi zmiňoval.

Utžený výfuk páskou asi nepřiděláš,vázacím drátem určitě.Já bych ten drát neodepisoval,vozím oboje.
janvasjanvasČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

parag napsal:

Citovat

mekie napsal:

Páni, ne že bych nevozil nářadí, ale když vidím soupis od Caprighia a na druhou stranu dám problémy s doložností našich miláčků, tak ty to snad děláš pro to, abys musel nechat manželku doma.:g Ale za mne nesmí chybět elektrikářské stahovací pásky a pořádná 3m lepící páska. Je to lepší, než ten vázací drát, který tady kdosi zmiňoval.

Utžený výfuk páskou asi nepřiděláš,vázacím drátem určitě.Já bych ten drát neodepisoval,vozím oboje.

a hlavně startovací kabely, viď Jarouši, abys mohl vytrhnout trn z paty kamarádovi, co nemá kousek drátu na blbou kostru na vozejku.......:D:D
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
caprighiacaprighiaČlen
Přidáno před 7 let
...někdy musím bydlíka zvážit i s výbavou, ale mám doložnost 600 kg a nemám soláry, televizi atd. Lehoučká křesílka, stolek a malinký gril (ála lotus z Lidlu...) a jsme jen dva. Tak by to mohlo tak nějak vyjít...něco také už asi odrezlo...:|
Na sever, východ, západ, jih - ať je slunce, horko ,déšť či sníh....
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 7 let
A to som myslel, aky som frajer ze vozim brasnu prvej technickej pomoci. Startovacie kable su dolezite. Nic tak nepotesi ako nechat zapnutu ladnicku v osobaku. :@
54!y+45!f+24!u+17!l
J
jakubpolak7Nováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, potreboval bych poradit se sadou naradi. Mam ted nove karavan. Myslite, ze tato je dobra - https://www.narad...ilova.html nebo co jeste takoveho zakladniho prikoupit? Diky moc
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

jakubpolak7 napsal:

Ahoj, potreboval bych poradit se sadou naradi. Mam ted nove karavan. Myslite, ze tato je dobra - https://www.narad...ilova.html nebo co jeste takoveho zakladniho prikoupit? Diky moc


a máš taky nějaké kytary ?
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Z
zdenek675Člen
Přidáno před 7 let
Já nevím ale děsí mne ta cena
http://aukro.cz/g...;utm_term=
Zkusit hledat ale nejlepší je obejít karavan a sepsat co se uživí a koupit jednotlivě co bude potřeba.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Tyhle reklamní příspěvky by měl Fun mazat....
No, když už to téma je,tak já vozím klasický nářadí jako kleště,klíče, šroubováky,kladivo,pilku na železo,sekeru,pilu,dráty(jak vodiče, tak vázací),izolepu(od elektrikářský pásky přes papírovou ,oboustrannou po "americkou" stříbrnou),špagáty různých průměrů,aku vrtačku,pájku(cín,klafunu,pájecí kyselinu,smrštovací bužírky),flexu(úhlová bruska),vteřinové lepidlo,5ti minutový epoxid,těsnící tmel,silikon,hřebíky,šrouby,matky,jehlu,nit,suchý zipy,různý kusy hadic...

Bohužel nemám žádný odkaz na stránky kde mají tento set.

Na soustruh a autogen už nemám místo. :)

Automatické sloučení 01.07.2017 11:39:
....."a hlavně startovací kabely, viď Jarouši, abys mohl vytrhnout trn z paty kamarádovi, co nemá kousek drátu na blbou kostru na vozejku.......:D:D[/quote]!...

Tak ty už budu vozit taky,poslední akce mě naučila,to slálo za fotku:z karavanu z měniče nataženejch 230 na nabíječku z lidlu a ta na baterku mého vybitého auta, a dále fiat punto připojen přes nikoliv startovací kabely,ale vázacími dráty...

a světe div se podařilo se

Jo ,jako startovací kabely jde použít i drát ze starého plotu,to je taky vyzkoušený...
Upravil bleriot11 dne 01.07.2017 11:39, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,676,400 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25126 sekund | Průměrně za: 0.25126 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.39MB/2MB