Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 jaké ruční nářadí je vhodné vozit s sebou?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

jaké ruční nářadí je vhodné vozit s sebou?

Poslední aktualizace před 6 let
M
modrasekNováček
Přidáno před 13 let
Přeji krásné dopoledne, plánuji si od kamaráda půjčit karavan, jsem tedy uplný amatér :-) Chtěl bych se zeptat, jaké ruční nářadí bych neměl opomenout a s čím bych tedy měl vyrazit? Díky za odpověď.

-------------
fun
SPAM tady není povolen.!o
Upravil Fun dne 18.04.2011 10:07, před 13 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 13 let
Pan Boukal ? Proč takhle oklikou ?..... :-)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 18.04.2011 09:40, před 13 let
tronictronicČlen
Přidáno před 13 let
Tady je asi tak vše potřebné pro drobné opravy :^
Je to od Black Deckera.
Upravil tronic dne 18.04.2011 08:46, před 13 let
tronic Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj. Bez basy s nářadím bych se v autě a potažmo s karavanem necítil v pohodě. Asi před dvěma roky jsem třeba v ATC v Luhačovicích opravoval presovač. Vozím i transformátorovou páječku, cin, šupleru (posuvné měřítko), skoro všechno z domácí dílny. Každý je nějak "ujetej", je hrůza, když vím, jak na to, a není čím. (Ten druhý výklad věty jsem neměl na mysli). Čao, :r
hmozdahmozdaČlen
Přidáno před 13 let
Vzhledem k mému opravárenskému talentu sebou vozím jen povinnou výbavu. Hlavně aby bylo jak vyměnit kolo a zbytek je pro mne uplně k ničemu. Stejně do toho koukám jak husa do flašky. Po pravě mám jen pár klíčů a nějaký šroubováky. Ale jak píše "Doskočil" když víš jak na to a nemáš čím tak je to blby :)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
no hlavně není nad nářadí kvalitní, gola sada, kleště, šroubovák, lepící páska, já vozím aku vrtačku :-), je hrozně blbý když víš jak nato, máš čím a protočí se ti to v ruce :-) to je lepší sežrat kilo housenek:v
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, to je ale inspirace: vstávám od PC a hned poběžím do karavanu dát Narex Gola sadu od osmičky po sedmadvacítku.
Štěstí přeje připraveným. Čao,:r
PS: Mohla by se (někým) vypsat soutěž, hodnocení a ceny.
L
lada721Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

Doskocil napsal:
Ahoj. Bez basy s nářadím bych se v autě a potažmo s karavanem necítil v pohodě. Asi před dvěma roky jsem třeba v ATC v Luhačovicích opravoval presovač. Vozím i transformátorovou páječku, cin, šupleru (posuvné měřítko), skoro všechno z domácí dílny. Každý je nějak "ujetej", je hrůza, když vím, jak na to, a není čím. (Ten druhý výklad věty jsem neměl na mysli). Čao, :r



Pepo vedle tebe se mně bude někde v kempu dobře usínat.
S
severaciČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

tronic napsal:
Tady je asi tak vše potřebné pro drobné opravy :^
Je to od Black Deckera.


Blahopřeju-to máš tedy výbornýho kámoše,toho Blacka D.
Já znám Jacka Danielse-taky má dobrou značku,ale moc toho s ním neopravíš :o

Ale vážně.Občas třídím,co je dobré mít sebou a co by se dalo nechat doma a výsledek je pořád stejný...
Na hranici povolené váhy :@
Cool + !u
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 13 let
Ono to není jen o nářadí....stačí sebou něco vozit,například takovej klínák....pokud praskne a nemáte-nejedete. pokud máte a umíte vyměnit,pohoda....pokud máte ale neumíte,někdo jinej určitě umí-ale výhra je že máte a jedete...:D snad jsem to nenapsal komplikovaně. ja mám na kapotě připáskovaný všecky řemeny co jich na motoru je...už jednou se mi to vymstilo že jsem ho neměl.A skuste někde v cizine o vikendu neco sehnat...:o
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Upravil petr a jarka dne 18.04.2011 21:40, před 13 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Taky jak Doskočil sebou vozím celý kufr s vercajchem, pájku a někdy i AKU vrtichvost. A již několikrát jsem pomohl. Osobně jsem to zatím nevyužil. Ale např. ve Strážnici v kempu jeden chasník " nemáš.........." mněl jsem vše. Udělali jsme generálku dvou biciklů, vypily něco. Prostě život, přeje připraveným.
milan59milan59Člen
Přidáno před 13 let
Ahoj,
taky jsem klidnější, když vozím jeden nebo dva kufry s nářadím. Na prvních výjezdech jsem měl i pájku a vrtačku. Když se mě na cestě uvolnilo raménko stěrače, tak jsem při hrabošení v nářadí sám sebe překvapil, co všechno jsem našel.
Milan :_
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 13 let
Na drobnosti jsem využil prázdné krabičky od lékárniček a na nářadí plastový kufr,jak se používá na vrtačky.Je to vše pěkně pohromadě. a krásně to vejde do skříňky,kterou jsem pro tento účel v autě zabral.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
RobertRobertČlen
Přidáno před 13 let
Také jsem kdysi vozil "všechno". Ale kdysi byla auta vyžadující neustálý servis. Teď už jsem si zvykl, že tlak z pneu neutíká, voda a olej se nedolévá, řemen nepraskne a když se přeci jen něco pos..e, bude to nějaké čidlo či podobná elektrická pošetilost - a s tím si neporadím, ani kdybych měl všechno, co mám doma v dílně. :| Takže vozím ze setrvačnosti pár klíčů a šroubováků.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
zdenek zehnalekzdenek zehnalekČlen
Přidáno před 13 let
Chlapi vy se mi asi budete chechtat,ale kromě povinné výbavy s sebou nevozím asi 15 roků nic.Jen když jedu do zahraničí,tak si beru asi 1 metr vázacího drátu a lepící pásku.
Auto nemám nové a za těch 15 let jsem nové neměl.Zatím bez potřeby ,nespotřeboval jsem ani cm drátu.
Ale když vás tak čtu,tak si asi nějakou soupravu ke karavanu koupím...dobrej nápad:g
D
DostalČlen
Přidáno před 13 let
Já jsem v IKEA zakoupil sadu nářadí cca za 150 Kč kterou jsem doplnil o vázací drát, lepiící pásku a plastové stahovací pásky
G
Nováček
Přidáno před 13 let
Tak já sebou vozím v autě neustále basičku,kde je sada klíčů od 5,5 do 22,klíče jako 10,13,17,19 ještě jednou,kladívko,pořádný sikovky,kombinačky a štípačky,sada šroubováků,kousek dvojlinky,hadička na benzín,pean,vázací drát,vteřinový lepidlo,lepící páska a v krabičce pár různých matek a šroubů.K tomu ještě 3/8 Gola sadu.
Už jsem to i použil i když zatím ne na svoje auto.Ale člověk nikdy neví.A protože to vozím ve svým osobním rodinným voze,tak to tam taky budu mít,až vyrazím s karavanem:)
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let
Tiež vozím "kadečo možné aj nemožné" a raz na pumpe v Ivachnovej,kde sme sa zastavili prespať prišiel neuveriteľne zamastený starší pán s otázkou či nemám SK pásku na 1/2 cólovú hadičku.Zhodou okolností vozím "všetky možné" SK pásky tak som považoval za samozrejmé mu pomôcť.Nakoniec vyšlo najavo , že tam už stojí 6 hodín pre unikajúcu naftu a bol som jediný , ktorí tú pásku mal.Preto-áno šťastie praje pripraveným.Len pre dokreslenie- viezol kamión chladených kureniec , ktoré v tej dobe mali byť už dve hodiny v Prešove
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

zdenek zehnalek napsal:
Chlapi vy se mi asi budete chechtat,ale kromě povinné výbavy s sebou nevozím asi 15 roků nic.Jen když jedu do zahraničí,tak si beru asi 1 metr vázacího drátu a lepící pásku.
Auto nemám nové a za těch 15 let jsem nové neměl.Zatím bez potřeby ,nespotřeboval jsem ani cm drátu.
Ale když vás tak čtu,tak si asi nějakou soupravu ke karavanu koupím...dobrej nápad:g


Mně nejde o servis auta. Ale prostě k ženě patří šminky, k chlapovi patří vercajch.:)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj. Drát je nejlepší, je kompatibilní naprosto se vším.:r
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,678,148 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25960 sekund | Průměrně za: 0.2596 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB