Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Volba elektrocentrály: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Volba elektrocentrály

Poslední aktualizace před 5 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Další antihondí výrobek a 2KW za ty prachy?
http://aukro.cz/e...02603.html

a servis nadostřel:r
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:

Další antihondí výrobek a 2KW za ty prachy?
http://aukro.cz/e...02603.html

a servis nadostřel:r


Me2de!

Za 4,8 litru benálu na 8 hodin? Není to moc? :v
Můj HERON sežere 1,5 l za skoro 9 hodin. Pravda, poloviční výkon, ale na nabití baterek je stejně 900W strašně moc! Loni na Lipně nás na HERONA jelo 5 a nepadnul. !t
Mají vůbec smysl do bydlíka 2 kW?

To musí být smradlavý a uchlastavý 2takt. (Nikde jsem nenašel TTD motoru.) :@
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
midlummidlumČlen
Přidáno před 13 let
Za 9 hodin 1.5 litru benzinu?Holt - kdo umí,ten umí.Znám i takové,co jezdí s oktáfkou na hlínách ovšem f tdíííí za 3.8 - tak proč by centrála nemohla běžet za 0.16 l/hod,že.A na tom aukru snad píší spotřebu 0.6 l/hod,nebo ne?Alespoň pokud dobře čtu.
Upravil midlum dne 12.10.2011 15:36, před 13 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
čteš dobře ale na tu nádrž je to prostě 8 hod. to má Hatiť pravdu, nevím kolik je normál
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:

čteš dobře ale na tu nádrž je to prostě 8 hod. to má Hatiť pravdu, nevím kolik je normál


Mám nádrž podľa výrobcu na cca 3,7 l - KIPOR 2000 a pri plánovanej odstávke prúdu mi ťahal domec ,používané všetko,okrem varnej konvice a mikrovlnky.Bežal od 07,30 do 14, 30 bez prestávky. Takže Me2d tá spotreba sa mi zdá úplne v poriadku.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
2 KW chci hlavně domů, doteď jsme přežili bez ale prostě solár dává nestabilně a výpadky el se stupňují. Na cesty se jen občas hodí bez přemýšlení zastavit, ale zase prachy jsou bohužel rozhodující.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Ale tahle centrála je myslím 2takt.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Jak jsi na to přišel? Nikde to není napsáno, ale ani 2T mi nevadí, 2-takt je jednoduchý a tím spolehlivý pokud má el. zapalování. A s olejem Denicol ani nesmrdí s příchutí jahod, já s ním jel ve velorexu a za mnou mysleli, že vezu jahodový koláč :-D
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:

2 KW chci hlavně domů, doteď jsme přežili bez ale prostě solár dává nestabilně a výpadky el se stupňují. Na cesty se jen občas hodí bez přemýšlení zastavit, ale zase prachy jsou bohužel rozhodující.


Neviem čo znamená to "domú " ,ten KIPOR zrejme nie je najlacnejší / tým nechcem robiť reklamu značke/,ale nám slúži k úplnej spokojnosti / Fune ak je to nejaký spôsob reklamy tak to prosím zlikviduj/.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
OK chápu a rád bych klidně Hondu, ale prostě na to nemám, našel jsem na allegru ještě tuto, je to taky 2T, ale 2 zásuvky a píše 10 hod. provozu na nádrž cca. 0,4 l/hod.
http://allegro.pl...06964.html
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:

Jak jsi na to přišel? Nikde to není napsáno, ale ani 2T mi nevadí, 2-takt je jednoduchý a tím spolehlivý pokud má el. zapalování. A s olejem Denicol ani nesmrdí s příchutí jahod, já s ním jel ve velorexu a za mnou mysleli, že vezu jahodový koláč :-D


Přečetl jsem si to na polským allegru.Já jsem si taky koupil 2takt a stačí mi.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
H
HunyadyČlen
Přidáno před 13 let
No, koukám, že je u ní napsáno "super tichý" a na nálepce má 89 dB, kdežto ten Heron má 59 dB při plném zatížení. Je otázkou, z jaké vzdálenosti jsou obě měřené (Heron ze 7m), ale každé 3 dB jsou dvojnásobný hluk.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Na samolepky nehraju, ty tam chce unie, po zkušenosti z loňska z výstavy, kdy centrála no name se samolepkou 63 (69)myslím, byla tišší než s 59 nejmenovaná značková. Navíc ji nechci pod postel a v noci nikdy nepoběží, tedy na cestách. Doma asi jo ale venku.
3Db navíc je dvojnásobek? To by znamenalo, že 89 oproti 59 je jako by vedle tebe startoval vrtulník... není to spíš o 3m...?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
H
HunyadyČlen
Přidáno před 13 let
Jak jsem psal, je otázkou, podle jaké normy (tzn. z jaké vzdálenosti) je tahle hlučnost naměřená. Jinak ale opravdu- každé 3 dB je dvojnásobná hlučnost. Ale že by to bylo jako vrtulník se bát nemusíš:

dB Příklady a vnímání člověkem
0 práh slyšitelnosti
20 hluboké ticho, bezvětří, akustické studio
30 šepot, velmi tichý byt či velmi tichá ulice
40 tlumený hovor, šum v bytě, tikot budíku
50 klid, tichá pracovna, obracení stránek novin
60 běžný hovor
70 mírný hluk, hlučná ulice, běžný poslech televize
80 velmi silná reprodukovaná hudba, vysavač v blízkosti
90 silný hluk, jedoucí vlak
100 sbíječka, přádelna, maximální hluk motoru
110 velmi silný hluk, živá rocková hudba, kovárna kotlů
120 startující proudové letadlo
130 práh bolestivosti
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:

Jak jsi na to přišel? Nikde to není napsáno, ale ani 2T mi nevadí, 2-takt je jednoduchý a tím spolehlivý pokud má el. zapalování. A s olejem Denicol ani nesmrdí s příchutí jahod, já s ním jel ve velorexu a za mnou mysleli, že vezu jahodový koláč :-D


Tobě dvoutakt nevadí, ale co ty okolo?
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, Me2de,
myslím, že to máš dobře promyšlené a hlavně víš co a proč chceš a v čem jsi ochoten couvnout. Tak to kup. Za moji Hondu, kterou můžu doopravdy jen chválit, můžeš mít vpodstatě 6 takových a kdyby ses seknul, tak to tak nebolí a zcela bez výsledku to nemůže dopadnout....!)

Tak jdi do akce a na sletu se pochlub,
Radek S.
Radek
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:

Citovat

Me2d napsal:

Jak jsi na to přišel? Nikde to není napsáno, ale ani 2T mi nevadí, 2-takt je jednoduchý a tím spolehlivý pokud má el. zapalování. A s olejem Denicol ani nesmrdí s příchutí jahod, já s ním jel ve velorexu a za mnou mysleli, že vezu jahodový koláč :-D


Tobě dvoutakt nevadí, ale co ty okolo?


Jaký okolo, v kempu ji nepoužiju, olej s vůní jahod je běžný a doma se to přežije, navíc myslíš že jemně špatně seřízený 4 takt nesmrdí? Smrdí a daleko víc než jahody :-)

Automatické sloučení 12.10.2011 21:25:
Tak jsem poslal dotaz na tu polskou z allegra za kolik ji pošle do čech má 100% pozitivní a prodáno dost tak uvidíme
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 12.10.2011 21:25, před 13 let
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Dokonce jsem koukal,že jsou kousek vod hranic.Dalo by se to spojit s dobrou klobáskou.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 13 let
Vypadá to zajímavě, tak jsem zvědav co ti odpoví, možná bych měl taky zájem.
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,taky mám Hondu ,ale kdybych ji nekoupil za poloviční cenu tak ji asi nemám,Jak píše Radek za tu cenu není co řešit.myslím ,že to bude dobré,ikdyž 2kW je zbytečně moc.Tak přeji ať to výjde.:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,377,264 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27187 sekund | Průměrně za: 0.27187 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB