Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Volba elektrocentrály: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Volba elektrocentrály

Poslední aktualizace před 5 let
looserlooserČlen
Přidáno před 13 let
mno zda se mi dle fotky,ze jde o ten nejlevnejsi 2-takt, ten asi kouri vice ci mene uz z principu...
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let
Jo - poslední na aktuální informace :
... levná centrálka může (ale i nemusí) odrovnat elektronické vybavení bydlíka ...
Má cenu šetřit pár sováků na centrále, když pak první škoda si to samé vezme na opravách dříve funkčního? A pak zase budu řešit to, co jsem řešil před poškozením výbavy! Má to smysl?
Howgh! :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
lubomirlubomirČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj
Mám už delší dobu centrálu Honda 800W a není problém.Hlavně dobíjím v zimě baterie při vícedenním
stání na horách.Kdyby byla ještě menší (méně W)
také by stačila dobíjet přes elektroblok baterie.
S větším výkonem roste váha a velikost.
S pozdravem
Lubomír
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím priatelia ,tak mi dnes doviezli KIPORA 2000.Čo povedať - utiahol všetko k plnej spokojnosti.Skúšal som ho za prítomnosti predajcu na el. kúrenie TRUmy -1800W bez problémov aj pri zapnutej chladničke.Klimatizácia tiež ako hodinky.Potom som ju vyskúšal na dome - utiahla všetko dôležité čo pri výpadku prúdu potrebujem/ vodu,kotol ,chladničku ,svetlo/ aj TV - to samozrejme nepotrebujem.Dúfam ,že bude dobre slúžiť. Váha 22 kg - demontoval som ťažné zariadenie,ktoré nepoužívam/ keď by mal niekto záujem je voľné- cez SZ/
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

furgon napsal:
A to majitel říkal že nečoudí:D

Asi tam leje M2T:o
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Tady je inspirace pro ty co by si chtěli postavit něco samy.
jarda77 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen 001_generator_1_144.jpg
X
xgojnyČlen
Přidáno před 13 let
To vypadá suprově. Ale asi je to 2 takt? ne?
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Je to 4takt,

A v americe, tam už mají tyhle motory na LPG,,,,,,,,,,!)

http://www.youtub...dded#at=53
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
A tady se dá třeba koupit:

http://www.wohnmo...p;var=sbar
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
K
kofordČlen
Přidáno před 13 let
Ma zkušenosti někdo stouhle centrálou
http://www.pevato...ekarnicka/

budu to mít jen pro jistotu při delším staní
X
xgojnyČlen
Přidáno před 13 let
Jen škoda že je to dvojtakt. Jinak vypadá pěkně. Za podobné peníze se nechá sehna tuž i 4 takt. Honda to sice nebude, ale co. :)
L
lucieNováček
Přidáno před 13 let
ahoj, myslíte že by mohla nějaká silnější centrála utáhnout elektrický gril, máme ještě plynový ale ten se nám do karavanu nevejde :(
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Záleží jakej má gril odběr. Ale dle mého to není nejlepší nápad. Když večer budeš někde grilovat a vedle bude bafat centrála.
L
lucieNováček
Přidáno před 13 let
tak mi jezdíme jedině s centrálou, když jsme někde mimo civilizaci a chceme v karavanu svítit atd... tak to jinak nejde
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

lucie napsal:

tak mi jezdíme jedině s centrálou, když jsme někde mimo civilizaci a chceme v karavanu svítit atd... tak to jinak nejde


Plne súhlasím !! Centrála je použiteľná ,ako na cesty tak aj doma.Bolo tu už dosť napísané "pre aj proti" , ale ja si myslím / už som to tu napísal /,že keď centrálu tak minimálne 2 kW - utiahne auto aj menší domek a vlastná skúsenosť z posledných dní mi hovorí,že je to tak.Boli sme bez prúdu 3 dni od 7,30 do 18,00 a Kiporek to v pohode utiahol.Tak veľa šťastia pri výbere tej Vašej - SPRÁVNEJ - ahoj.

Automatické sloučení 25.06.2011 20:58:

Citovat

lucie napsal:

tak mi jezdíme jedině s centrálou, když jsme někde mimo civilizaci a chceme v karavanu svítit atd... tak to jinak nejde


Plne súhlasím !! Centrála je použiteľná ,ako na cesty tak aj doma.Bolo tu už dosť napísané "pre aj proti" , ale ja si myslím / už som to tu napísal /,že keď centrálu tak minimálne 2 kW - utiahne auto aj menší domek a vlastná skúsenosť z posledných dní mi hovorí,že je to tak.Boli sme bez prúdu 3 dni od 7,30 do 18,00 a Kiporek to v pohode utiahol.Tak veľa šťastia pri výbere tej Vašej - SPRÁVNEJ - ahoj.

Automatické sloučení 25.06.2011 21:01:
pardon skočilo mi tam 2 x.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Upravil viera a vlado dne 25.06.2011 20:01, před 13 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 13 let
Souhlas, nám jednou nešel proud dva dny a tři noci..... ledničku a mražák jsme uhájili :-)
anickaanickaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj všichni, taky jsme cca koncem března koupili elektrocentrálu ZIPPER 1,O kW a dvakrát jsme ji reklamovali. Poprvé došla údajně opravená od rakouských výrobců, ale závada byla stejná prostě na to ani nesáhli milí rakušáci. Tak poslat zpět a prodejce byl velmi seriozní tak tu druhou reklamaci vyzkoušel a to samé. Nakonec nám poslal úplně novou - nový typ. Tu nemáme v provozu odzkoušenou tak snad to bude dobré. Jinak nezbyde než ji opět reklamovat, ale to už bychom volili něco jiného. :x:_
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

anicka napsal:

Ahoj všichni, taky jsme cca koncem března koupili elektrocentrálu ZIPPER 1,O kW a dvakrát jsme ji reklamovali. Poprvé došla údajně opravená od rakouských výrobců, ale závada byla stejná prostě na to ani nesáhli milí rakušáci. Tak poslat zpět a prodejce byl velmi seriozní tak tu druhou reklamaci vyzkoušel a to samé. Nakonec nám poslal úplně novou - nový typ. Tu nemáme v provozu odzkoušenou tak snad to bude dobré. Jinak nezbyde než ji opět reklamovat, ale to už bychom volili něco jiného. :x:_


No, a vo vo vo votom to je!

Já bych nikdy nevzal nic, od čeho nemám servis "na dostřel"! HOWGH :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

anicka napsal:

Ahoj všichni, taky jsme cca koncem března koupili elektrocentrálu ZIPPER 1,O kW a dvakrát jsme ji reklamovali. Poprvé došla údajně opravená od rakouských výrobců, ale závada byla stejná prostě na to ani nesáhli milí rakušáci. Tak poslat zpět a prodejce byl velmi seriozní tak tu druhou reklamaci vyzkoušel a to samé. Nakonec nám poslal úplně novou - nový typ. Tu nemáme v provozu odzkoušenou tak snad to bude dobré. Jinak nezbyde než ji opět reklamovat, ale to už bychom volili něco jiného. :x:_


No, a vo vo vo votom to je!

Já bych nikdy nevzal nic, od čeho nemám servis "na dostřel"! HOWGH :o



A proto mám Hondu, abych nemusel shánět servis :D
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,916 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24746 sekund | Průměrně za: 0.24746 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB