Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 20

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 11,437
· Nejnovější člen: jsetkova

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Jergusaci 1719
13.06.2018 16:52
Ahoj vyrazime 10.7. smer Atheny nechce se nekdo pridat

cestaci
12.06.2018 14:22
Michale, děkujeme za super víkend v Komoči, velmi se nám líbilo. mavam

fun
21.05.2018 09:45
V OASE bylo s vámi moc fajn. Díky. Ok

DavidJanaNikiVendy
20.05.2018 21:14
Velké díky za zorganizování vyjezdu do Oasy v Praze moc se to povedlo a počasí také vyšlo na jedničku bylo to super

Miroslav6
25.04.2018 16:37
Děkuji všem kamarádům a známým, za přání a za to, že si na ty moje dvě pětky vzpoměli.

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » TECHNIKA » Elektro
 Vytisknout diskuzi
Volba elektrocentrály
mno zda se mi dle fotky,ze jde o ten nejlevnejsi 2-takt, ten asi kouri vice ci mene uz z principu...

Upravit
Jo - poslední na aktuální informace :
... levná centrálka může (ale i nemusí) odrovnat elektronické vybavení bydlíka ...
Má cenu šetřit pár sováků na centrále, když pak první škoda si to samé vezme na opravách dříve funkčního? A pak zase budu řešit to, co jsem řešil před poškozením výbavy! Má to smysl?
Howgh! hehe
Jedu+jezib+Lodicka+pes+pes
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" Ok
(Pan Jan Werich)

Upravit
Ahoj
Mám už delší dobu centrálu Honda 800W a není problém.Hlavně dobíjím v zimě baterie při vícedenním
stání na horách.Kdyby byla ještě menší (méně W)
také by stačila dobíjet přes elektroblok baterie.
S větším výkonem roste váha a velikost.
S pozdravem
Lubomír

Upravit
Zdravím priatelia ,tak mi dnes doviezli KIPORA 2000.Čo povedať - utiahol všetko k plnej spokojnosti.Skúšal som ho za prítomnosti predajcu na el. kúrenie TRUmy -1800W bez problémov aj pri zapnutej chladničke.Klimatizácia tiež ako hodinky.Potom som ju vyskúšal na dome - utiahla všetko dôležité čo pri výpadku prúdu potrebujem/ vodu,kotol ,chladničku ,svetlo/ aj TV - to samozrejme nepotrebujem.Dúfam ,že bude dobre slúžiť. Váha 22 kg - demontoval som ťažné zariadenie,ktoré nepoužívam/ keď by mal niekto záujem je voľné- cez SZ/
vierainlove a vladoJedu
koľko vzletov toľko pristátí!

Upravit
furgon napsal:
A to majitel říkal že nečoudíGrin

Asi tam leje M2TShock
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+3 Medvíďata(21+10+6)+ český terier PARD + obytná avia A15 6m max. výbava :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931

http://www.me2di.webnode.cz Upravit
Tady je inspirace pro ty co by si chtěli postavit něco samy.
jarda77 přiloženo následujícíobrázky:
002_generator_2_621.jpg 001_generator_1_144.jpg

sun[color=#0099cc]Jarda, Adélka*10 Viktorka*7/color]Sníh

Upravit
To vypadá suprově. Ale asi je to 2 takt? ne?

Upravit
Je to 4takt,

A v americe, tam už mají tyhle motory na LPG,,,,,,,,,,!)

http://www.youtub...dded#at=53

Upravit
A tady se dá třeba koupit:

http://www.wohnmo...p;var=sbar

Upravit
http://www.wohnmo...430-30.htm

Upravit
Ma zkušenosti někdo stouhle centrálou
http://www.pevato...ekarnicka/

budu to mít jen pro jistotu při delším staní

Upravit
Jen škoda že je to dvojtakt. Jinak vypadá pěkně. Za podobné peníze se nechá sehna tuž i 4 takt. Honda to sice nebude, ale co. Smile

Upravit
ahoj, myslíte že by mohla nějaká silnější centrála utáhnout elektrický gril, máme ještě plynový ale ten se nám do karavanu nevejde Sad

Upravit
Záleží jakej má gril odběr. Ale dle mého to není nejlepší nápad. Když večer budeš někde grilovat a vedle bude bafat centrála.

http://www.frmol.cz Upravit
tak mi jezdíme jedině s centrálou, když jsme někde mimo civilizaci a chceme v karavanu svítit atd... tak to jinak nejde

Upravit
lucie napsal:

tak mi jezdíme jedině s centrálou, když jsme někde mimo civilizaci a chceme v karavanu svítit atd... tak to jinak nejde

Plne súhlasím !! Centrála je použiteľná ,ako na cesty tak aj doma.Bolo tu už dosť napísané "pre aj proti" , ale ja si myslím / už som to tu napísal /,že keď centrálu tak minimálne 2 kW - utiahne auto aj menší domek a vlastná skúsenosť z posledných dní mi hovorí,že je to tak.Boli sme bez prúdu 3 dni od 7,30 do 18,00 a Kiporek to v pohode utiahol.Tak veľa šťastia pri výbere tej Vašej - SPRÁVNEJ - ahoj.

Automatické sloučení 25.06.2011 20:58:
lucie napsal:

Plne súhlasím !! Centrála je použiteľná ,ako na cesty tak aj doma.Bolo tu už dosť napísané "pre aj proti" , ale ja si myslím / už som to tu napísal /,že keď centrálu tak minimálne 2 kW - utiahne auto aj menší domek a vlastná skúsenosť z posledných dní mi hovorí,že je to tak.Boli sme bez prúdu 3 dni od 7,30 do 18,00 a Kiporek to v pohode utiahol.Tak veľa šťastia pri výbere tej Vašej - SPRÁVNEJ - ahoj.

Automatické sloučení 25.06.2011 21:01:
pardon skočilo mi tam 2 x.
Upravil/a viera a vlado dne 25.06.2011 21:01
vierainlove a vladoJedu
koľko vzletov toľko pristátí!

Upravit
Souhlas, nám jednou nešel proud dva dny a tři noci..... ledničku a mražák jsme uhájili :-)

Upravit
Ahoj všichni, taky jsme cca koncem března koupili elektrocentrálu ZIPPER 1,O kW a dvakrát jsme ji reklamovali. Poprvé došla údajně opravená od rakouských výrobců, ale závada byla stejná prostě na to ani nesáhli milí rakušáci. Tak poslat zpět a prodejce byl velmi seriozní tak tu druhou reklamaci vyzkoušel a to samé. Nakonec nám poslal úplně novou - nový typ. Tu nemáme v provozu odzkoušenou tak snad to bude dobré. Jinak nezbyde než ji opět reklamovat, ale to už bychom volili něco jiného. hmmavam

Upravit
anicka napsal:

Ahoj všichni, taky jsme cca koncem března koupili elektrocentrálu ZIPPER 1,O kW a dvakrát jsme ji reklamovali. Poprvé došla údajně opravená od rakouských výrobců, ale závada byla stejná prostě na to ani nesáhli milí rakušáci. Tak poslat zpět a prodejce byl velmi seriozní tak tu druhou reklamaci vyzkoušel a to samé. Nakonec nám poslal úplně novou - nový typ. Tu nemáme v provozu odzkoušenou tak snad to bude dobré. Jinak nezbyde než ji opět reklamovat, ale to už bychom volili něco jiného. hmmavam

No, a vo vo vo votom to je!

Já bych nikdy nevzal nic, od čeho nemám servis "na dostřel"! HOWGH Shock
Jedu+jezib+Lodicka+pes+pes
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" Ok
(Pan Jan Werich)

Upravit
Hatiti napsal:

anicka napsal:

No, a vo vo vo votom to je!

Já bych nikdy nevzal nic, od čeho nemám servis "na dostřel"! HOWGH Shock

A proto mám Hondu, abych nemusel shánět servis Grin

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.50 sekund
168,736,663 návštěv