Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Volba elektrocentrály: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Volba elektrocentrály

Poslední aktualizace před 5 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
a ještě doplňujíící info. k centrále jem koupil 5l plechový kanystr na bezín vypadá přesně jako ty původní kanystry z dob minulých, ale proti plastovým má tu výhodu, že nemá odvětrávací "dirku" a díky tomu, z něj není vůbec nic cítit !M
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Rudy napsal:
Loni jsem vozil celou zimu 2kw, letos jsem ji vyměnil za 1kw. Nepoužil jsem za dvě zimy ani jednu. Faktem je, že jsme nebyli venku déle než týden, máme malé auto a nemáme v něm SAT, televizi, mikrovlnu ani jiné náročné spotřebiče. Na druhé straně máme 180Ah v bateriích. Takže si troufám tvrdit, že bez centrály se dá obejít. Pro klid duše (a Míly) budu ale tu kilowatku v zimě dále vozit, v létě je pro nás úplně zbytečná.

Rudy asi máš na 99% pravdu, ale já mám rád jistotu a když baterky v zimě v sobotu ukazujou sotva 12V začínám být nervozní, a teď když mám centrálu tak mám tak nějak klídek v duši :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:
Jen pořád to samý dokola, kup hondu, herona, stejně ji nevyužiješ tolik abys za ní vyhodil 18 a víc tis. za ty prachy dobrý a uvidíš časem je na to záruka, ne? Taky jsem přemýšlel o centrále, ale zatím mě nikdo nepřesvědčil, že ji potřebuju:_


Naprosto souhlasím! Ale mám výhrady! A ty spočívají v tom, co si chceš dopřát .... Pokud čumíš na TV, a nedej bože přes satelit a ještě k tomu máš v bydlíkovi lednicu na 12V a kompresorovou - tak se na to budeš dívat jinak!
Prostě ať děláš co děláš! - žádná baterka Ti nevydrží víc, jak 2 dny! A v zimě jeden! Nehodlám polemizovat - pouze konstatuji! Nic víc a nic míň! Cest je několik, Buď slevíš a nebo platíš! Pokud platíš, tak za benál, radnál a komfort a nebo ušetříš pár kaček a máš nerva - "vím wo čem melu"!
Já jsem člověk konzumní, svíčky nemusím a 1,5l benáu denně mně nezabije. Baterka je po smrti. Koupím novou, dám za ní přes 10 litrů a za dva roky jsem tam, kde jsem dnes! Má to cenu? Když "vysloužilá gelovka" těch blbejch 24 hod. i v třeskutým mrazu přežije? Pak raději vrazím ty love do centrály, která mnohonásobně přežije baterku a mám komfort - čumím na bednu, nemusím buzerovat starou, že se někde svítí zbytečně a lednica valí! To jenom na objasnění mého přístupu k věci -ostatně - na mnou dříve napísaném bez výhrad trvám! .... a Tvoje kožený oblečky obdivuji, ale fakt už na starý kolena, zejména to levé, chci mít klid, pohodlí a jistotu. Toť vše!
A kuwa, nenaser se! :o

A ostatním přeji dobrou volbu!

PS: Nelituji lovů, které jsem dal za centrálu! Vždy vím, že mám šalinu a že vždy nastarutju a klidně spím (u TV). A benál seženu i na "pustým ostrově"! Stačí mi 2 hoďky a baterky jsou OK.
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 22.03.2011 01:11, před 13 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
a ještě doplňujíící info. k centrále jem koupil 5l plechový kanystr na bezín vypadá přesně jako ty původní kanystry z dob minulých, ale proti plastovým má tu výhodu, že nemá odvětrávací "dirku" a díky tomu, z něj není vůbec nic cítit !M


Kua! Zdenále! Kdes ho sehnal? Ten můj starej ("komunistickej") mi ukradli! Byl zelekomodrej - nemáš náhodou taky zelenomodrej s bílým uchem-nálevkou? ... mohl by to být ten můj překoupenej .... :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
CZECHczCZECHczČlen
Přidáno před 13 let
KIPOR 2 KW 3 roky v plném provozu a plně spokojen. dokonce 3 dny mě tahal celej barák v kuse, když jsem si v pátek chytře překopnul bagrem přívod el k domu. 2 KW, jelikož mam klima.... super tichý.
barumacibarumaciČlen
Přidáno před 13 let
Zdeňo dobře udělals a já jenom dodám,že v zimě po týdnu v krutejch mrazech až to nenastartuješ,máš sebou ještě nabíječku a to ani tou za tři dny skomírající 180 nenastartuješ.
Opět pouze jeden z názorů,ale už jsem to takto využil.
zdraví barumáci.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
a ještě doplňujíící info. k centrále jem koupil 5l plechový kanystr na bezín vypadá přesně jako ty původní kanystry z dob minulých, ale proti plastovým má tu výhodu, že nemá odvětrávací "dirku" a díky tomu, z něj není vůbec nic cítit !M


Kua! Zdenále! Kdes ho sehnal? Ten můj starej ("komunistickej") mi ukradli! Byl zelekomodrej - nemáš náhodou taky zelenomodrej s bílým uchem-nálevkou? ... mohl by to být ten můj překoupenej .... :o


Objevujou se na internetu, třeba tady: http://www.zbozi....BD+kanistr
ale koupil jsem ho u nás v Kralovicích v kovomatu :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

barumaci napsal:
.... v zimě po týdnu v krutejch mrazech až to nenastartuješ,máš sebou ještě nabíječku a to ani tou za tři dny skomírající 180 nenastartuješ ....
zdraví barumáci.


Jsem téhož názoru! Jak to vycucneš do mrtě - je festovej problém! Lepší je včas trochu oživit ... Pravidelným dobíjením držím při životě přes 5 let starou gelovku a na dobití mi stačí 3 hodinky (tedy pokud zase nečumím na bednu). :_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Me2d napsal:
Jen pořád to samý dokola, kup hondu, herona, stejně ji nevyužiješ tolik abys za ní vyhodil 18 a víc tis. za ty prachy dobrý a uvidíš časem je na to záruka, ne? Taky jsem přemýšlel o centrále, ale zatím mě nikdo nepřesvědčil, že ji potřebuju:_


Naprosto souhlasím! Ale mám výhrady! A ty spočívají v tom, co si chceš dopřát .... Pokud čumíš na TV, a nedej bože přes satelit a ještě k tomu máš v bydlíkovi lednicu na 12V a kompresorovou - tak se na to budeš dívat jinak!
Prostě ať děláš co děláš! - žádná baterka Ti nevydrží víc, jak 2 dny! A v zimě jeden! Nehodlám polemizovat - pouze konstatuji! Nic víc a nic míň! Cest je několik, Buď slevíš a nebo platíš! Pokud platíš, tak za benál, radnál a komfort a nebo ušetříš pár kaček a máš nerva - "vím wo čem melu"!
Já jsem člověk konzumní, svíčky nemusím a 1,5l benáu denně mně nezabije. Baterka je po smrti. Koupím novou, dám za ní přes 10 litrů a za dva roky jsem tam, kde jsem dnes! Má to cenu? Když "vysloužilá gelovka" těch blbejch 24 hod. i v třeskutým mrazu přežije? Pak raději vrazím ty love do centrály, která mnohonásobně přežije baterku a mám komfort - čumím na bednu, nemusím buzerovat starou, že se někde svítí zbytečně a lednica valí! To jenom na objasnění mého přístupu k věci -ostatně - na mnou dříve napísaném bez výhrad trvám! .... a Tvoje kožený oblečky obdivuji, ale fakt už na starý kolena, zejména to levé, chci mít klid, pohodlí a jistotu. Toť vše!
A kuwa, nenaser se! :o

A ostatním přeji dobrou volbu!

PS: Nelituji lovů, které jsem dal za centrálu! Vždy vím, že mám šalinu a že vždy nastarutju a klidně spím (u TV). A benál seženu i na "pustým ostrově"! Stačí mi 2 hoďky a baterky jsou OK.


Člověče o jakých kožených oblečkách mluvíš? Že ty si mě s někým pleteš:he a máš pravdu, ale já mám T3 a nesvítím tam a lednice maká na plyn a tv dávám teď a je led tak sakra čím to mám vybít?!^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
barumacibarumaciČlen
Přidáno před 13 let
Třeba rozfukem.
barumáci
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 13 let
Béďo, tak kup dětem řetízkový kolotoč. Ale jak píše Hatiti, 2xTV,SAT,topení,čerpadlo,trouba,světla,kávovar...a watíci utíkají z baterie jako splašení. Není to nic příjemného, když ti v noci přestane jít topení
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:
Člověče o jakých kožených oblečkách mluvíš? Že ty si mě s někým pleteš:he a máš pravdu, ale já mám T3 a nesvítím tam a lednice maká na plyn a tv dávám teď a je led tak sakra čím to mám vybít?!^


No právě! Já mám "elžrouta" - prostě všechno na elektriku! Už mi z teho hrabe ...

... a myslím, že si nepletu ... Velorex neškrábe - ten leští! :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:
Béďo, tak kup dětem řetízkový kolotoč. Ale jak píše Hatiti, 2xTV,SAT,topení,čerpadlo,trouba,světla,kávovar...a watíci utíkají z baterie jako splašení. Není to nic příjemného, když ti v noci přestane jít topení


[center]SFATÁ PRAFDA![/center]

Kónečně se mně nekdo zastal ... :^
(Už jsem si připadal jako blbec, kterej neumí hospodařit se šalinou ...) :v
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 22.03.2011 17:38, před 13 let
R
RemzinČlen
Přidáno před 13 let
Tak koukám, že když nemám auto za meloun se satem , TV, kávovarem atd. tak jako bych asi ani nežil. Holt mám auto za 140 k tomu dvě děti a nejsem podnikatel nýbrž obyčejný zaměstnanec tak pak řeším, jestli centrálu za 18 nebo 5 která mi udělá pomalu tu samou službu, kterou od ní já očekává. Nehodlám se s nikým handrkovat co je a co není lepší, každý máme jiné možnosti a priority. A když bych si chtěl zadělat výše uvedené doplňky, tak pro mě ztrácí karavanink svoje kouzlu a můžu jezdit rovnou do hotelu kde tohle je standart. Toť je můj názor, který nikomu nenutím, ale prostě mi to nedalo. Jarda
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
Upravil Remzin dne 22.03.2011 17:52, před 13 let
Petr1Petr1Člen
Přidáno před 13 let
Máme také Hondu 10i a naprostá spokojenost. Utáhne topení a další spotřebiče - pochopitelně ne dohromady. Je lehká, tichá, :_malá spotřeba, což je nejdůležitější a hlavně se nemusím obávat zapojit počítač atd.
Ahoj Petr
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

remzin napsal:
Tak koukám, že když nemám auto za meloun se satem , TV, kávovarem atd. tak jako bych asi ani nežil. Holt mám auto za 140 k tomu dvě děti a nejsem podnikatel nýbrž obyčejný zaměstnanec tak pak řeším, jestli centrálu za 18 nebo 5 která mi udělá pomalu tu samou službu, kterou od ní já očekává. Nehodlám se s nikým handrkovat co je a co není lepší, každý máme jiné možnosti a priority. A když bych si chtěl zadělat výše uvedené doplňky, tak pro mě ztrácí karavanink svoje kouzlu a můžu jezdit rovnou do hotelu kde tohle je standart. Toť je můj názor, který nikomu nenutím, ale prostě mi to nedalo. Jarda

Remzine,nic si z toho nedělej,my máme taky starej bydlík a centralu jsem vydražil za 1600 na Aukru-musim se přiznat ze je to anglicka CLARKE,už 4taktní.
Na výjezdech nesledujeme SAT a TV...bavíme se jiným způsobem s partou co je na tom tak stejně jako my:_
A jsme spokojeni a máme si co povídat..!e
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Upravil petr a jarka dne 22.03.2011 21:48, před 13 let
S
SeamanČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
Takjá nakonec koupil tohle: http://www.karava...or-g1000i/ zatim běžela 3 hod, a vypadá že je OK :) váha 15 Kg výkon 850W 2,5l nádrž na to má jet 4hod. Cena dobrá


Ahojte, myslím si že je to dobrá volba, mám ji taky mezi vybranými. Prosím jen malé info, jestli je tak "tichá" jak udávaj - samozřejmě myslím měřeno poslechem. Díky moc.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

remzin napsal:
... Na výjezdech nesledujeme SAT a TV...bavíme se jiným způsobem s partou co je na tom tak stejně jako my:_
A jsme spokojeni a máme si co povídat..!e

Souhlas! Pokud jezdíš jenom s partou ...
... zkus se s někým bavit na opuštěném břehu u vodní nádrže nebo někde v "hlubokých Křivoklátských hvozdech", případně na opuštěném parkovišti někde pod vlekem ... My prostě jezdíme převážně neplánovaně a nadivoko. Jak zajde sluníčko - o živáčka nezakopneš ...
Tedy se musím spolehnout pouze a jedině sám na sebe.
(A ta poznámka o autě za meloun - tak ta byla myšlena obrazně.) :v
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
TomykTomykČlen
Přidáno před 13 let
Parta neparta, přece nejedeš k opuštěném břehu u vodní nádrže nebo někam do "hlubokých Křivoklátských hvozdů" kvůli tomu aby sis tam pustil televizi přece :o
Tomyk&Jana&Betka, čuba Klára a pes Benny
Dethleffs 560 na Peugeot J5 2,5D jménem Abobus Jonáš :^
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Tomyk napsal:
Parta neparta, přece nejedeš k opuštěném břehu u vodní nádrže nebo někam do "hlubokých Křivoklátských hvozdů" kvůli tomu aby sis tam pustil televizi přece :o


Tomyku, to neřeš. Já si tam budu pouštět svoje 2 televize, ty si tam klidně brnkej Ascalonu. Hlavně, že jsi poradil zadavateli tématu s elektrocentrálou
Prostě, kdo elektriku potřebuje (hlavně v zimě) a nechce investovat do Efoye, tak volí elektrocentrálu
Upravil Deda Lebeda dne 23.03.2011 20:09, před 13 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,126,780 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22839 sekund | Průměrně za: 0.22839 (0) sekund | Dotazy: 152 | Použitá paměť: 2.4MB/4MB