Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Volba elektrocentrály: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Volba elektrocentrály

Poslední aktualizace před 5 let
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 12 let
Tak pokud by to bylo ok, tak bych jednu rád vzal. Tel na mě: 608641981
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 12 let
Tak OK to není! Dnes jsem ji dovezla a zítra s ní jedeme zpátky. Jela jsem pro ni já antitechnik sama a tohle je výsledek: Tam ji sice přede mnou nastartovali , ale cestou domů podtekl benzín do krabice a doma jsme po odzkoušení zjistili, že sice vrčí,ale na volnoběh nerozsvítí ani malou lampičku+ jako bonus nefungují tlačítka. :o
Vzhlede k tomu, že jsme si ji chtěli v pátek brát s sebou, tak to nepovažuji vůbec za"šťastný nákup!... A manžel má ze mě a zítřejší opětovné návštěvy PL , kam se jede vyhulákat ,opravdu "radost"! :v
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
A tak ve čtvrtek do Sarváru???
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Jirkac napsal:

A tak ve čtvrtek do Sarváru???
Jirka

No snad! Sice dojedeme až na pátek, ale zatím s tím počítáme. Jen doufám, že tam bude fungovat elektřina... :|
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
Sice tam píšou že elektřinu mají,ale raději si centrálu beru s sebou..Já valím ve čtvrtek večíír.
jirka
POSÁDKA Adria Matrix
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Tak si myslím že vítěz v této diskuzi je jednoznačně Flymarek. Má centrálu (opravdovou která funguje). pokuď budete doufat že tyhle náhražky za pár tisícikorun budou fungovat tak vás na konci ta honda vyjde o to víc.
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

Tak si myslím že vítěz v této diskuzi je jednoznačně Flymarek. Má centrálu (opravdovou která funguje). pokuď budete doufat že tyhle náhražky za pár tisícikorun budou fungovat tak vás na konci ta honda vyjde o to víc.


Kdyz dam za centralu 30 tisic, tak bude drazsi nez moje auto :-) Imho je to akorat o neco vetsi loterie - clovek musi natrefit. Sem psal pred pul rokem lidem na aukru co koupili centralu za 5-6 tisic (ohledne jine nez o ktere je tu ted rec) a povetsinou psali ze je ok (cca 6-8 lidi). Max nejake drobnosti ze museli opravit (vymenit hadicku, utahnout sroubek, lepe naletovat vypinac), ale s tim pri koupi tak levneho zarizeni musim pocitat (nebo reklamovat).
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

p0l0us napsal:

Citovat

jarda77 napsal:

Tak si myslím že vítěz v této diskuzi je jednoznačně Flymarek. Má centrálu (opravdovou která funguje). pokuď budete doufat že tyhle náhražky za pár tisícikorun budou fungovat tak vás na konci ta honda vyjde o to víc.


Kdyz dam za centralu 30 tisic, tak bude drazsi nez moje auto :-) Imho je to akorat o neco vetsi loterie - clovek musi natrefit. Sem psal pred pul rokem lidem na aukru co koupili centralu za 5-6 tisic (ohledne jine nez o ktere je tu ted rec) a povetsinou psali ze je ok (cca 6-8 lidi). Max nejake drobnosti ze museli opravit (vymenit hadicku, utahnout sroubek, lepe naletovat vypinac), ale s tim pri koupi tak levneho zarizeni musim pocitat (nebo reklamovat).


Ale Flymarek jí ale nekoupil za "30". Jink ale stebou souhlasím buď potřebuješ centrálu co funguje a vyrábí proud nebo potom tu za těch 5 000,- a opravuješ nebu už pitváš.
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 12 let
Já mám centrálu 1000 W z baumaxu za 2500 v akci a už mě slouží tři roky.Za ty prachy je zlatá . No a když klekne tak mě to nebude ani mrzet za ty prachy. Já mám vybráno !e
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Poláci neodpovídají, tak nevím, ale láká mě ta z mého druhého odkazu shop megatool.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 12 let
Do Megatool jsem psal, není problém poslat do ČR za 70 zl
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
Upravil Jakub Satek dne 25.10.2011 22:58, před 12 let
Zdenek BrabecZdenek BrabecČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, již to zde bylo několikrát popsáno pokud chci mít v zimě jistotu tak si musím připlatit za pořádnou centrálu, stejně tak si nekoupím zimní pneumatiky v OBI a zimní oblečení na tržnici.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 12 let
Pro ty , co nechápou, že někdo CHCE koupit levněji: za 22 tis,které bych dala za Hondu s nízkým výkonem, který mě neoslovuje,mohu dojet do Finska a zpátky. Sice v létě, ale mám to už najeto.!)
Zítra sice kvůli mojí blbosti pojedeme znovu do PL, ale mám to kousek, cestou dáme pstruha v oblíbené smazialni a ještě se zastavím v opovrhované tržnici pro balíček telecích párečků a pár blbostí , které tam obvykle kupuji.... Takže moje volba zůstává na levnější variantě centrály. Jen halt nebudu trubka a nespokojím se s nastartováním, místo komplet předvedení.
Mmch- pokud je to skutečně kopie Hondy, budu na tom ve finále ( doufejme) zhruba tak, jako spousta majitelů starších autíček, kteří rádi nakoupí místo předražených origo náhradních dílů laciné repliky. Poslouží, za cenu ,kterou mají po nich nikdo nechce aby přežily auto.:_
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Prosím tě a jakou teda centrálu v tom pl máte za rohem, nějaký typ odkaz nebo foto, popis prosím.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
Však jsi na to tu sám dával odkaz.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Me2d napsal:

Prosím tě a jakou teda centrálu v tom pl máte za rohem, nějaký typ odkaz nebo foto, popis prosím.




Snažila jsem se nelézt odkaz na netu ,ale už asi všechny stáhli nebo nevím, nejblíže se výkonem i zjevem podobá této : http://aukro.cz/e...56553.html
Akorát je v červeném futrále.
Jenže- dnes jsme se k nim vrátili s reklamací a už je doporučit FAKT nemůžu- jedině někomu,koho bych chtěla potrestat! :-)
Převzali zpátky reklamaci, pak po půlhodině přiběhl technik a začal mi vysvětlovat, že vyměnil filtry, dotáhl kontakty atp... Když jsem se pana šéfa ,který přikvačil otázala , proč NOVÉMU přístroji mění tolik věcí, bez jakýchkoliv průtahů nám vrátil peníze- bylo to 5300 Kč. Můj muž je přesvědčen, že ze zbylých ND a vratek sestavují "nové". Protože mají i opravnu a rozvoz ND. Nechápu to množství kladných referencí na Aukru a Allegru. Buď si to píšou sami, nebo je možné, že jsme měli jen smůlu. Ale manža je přesvědčen, že i když jsem centrálu přivezla v krabici, v polystyrenové kapse( prostě jako novou), nezdála se mu jen vyndaná a odzkoušená hned včera.
Takže naším favoritem se stává momentálně:
http://aukro.cz/e...59462.html nebo výše jmenovaná modrá potvůrka.
Ovšem pokud nalezneme něco ještě levnějšího v Baumaxu nebo Obi, možná koupíme to.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
H
HunyadyČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

zuzi777a napsal:

Pro ty , co nechápou, že někdo CHCE koupit levněji: za 22 tis,které bych dala za Hondu s nízkým výkonem, který mě neoslovuje.............


No, obě centrály mají taky výkon kolem 1000 W. Proč teda nekoupíš osvědčeného Kipora? Sám teda centrálu nemám, nemůžu poradit, ale když pročítám forum, tak Kipory a Herony lidi chválí. Tady je za 10.990 Kč a to už mi nepřipadá zas takový rozdíl jestli dát 9 nebo 11 tisíc http://www.nejgeneratory.cz/zbozi.php....php?id=16

A tady je ještě o pár stovek levněji http://www.stavbaplus.cz/elektrocentr...er-ig1000/
Upravil Hunyady dne 26.10.2011 17:41, před 12 let
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

rhunka napsal:

Citovat

zuzi777a napsal:

Pro ty , co nechápou, že někdo CHCE koupit levněji: za 22 tis,které bych dala za Hondu s nízkým výkonem, který mě neoslovuje.............


No, obě centrály mají taky výkon kolem 1000 W. Proč teda nekoupíš osvědčeného Kipora? Sám teda centrálu nemám, nemůžu poradit, ale když pročítám forum, tak Kipory a Herony lidi chválí. Tady je za 10.990 Kč a to už mi nepřipadá zas takový rozdíl jestli dát 9 nebo 11 tisíc http://www.nejgeneratory.cz/zbozi.php....php?id=16




Asi máš pravdu! Ale ta SLEVA!! :D To je táhlo!
Vzhledem k tomu, že moje původní myšlenka při plánu nákupu byla jen elektrocentrálička za 2500, už těch 5300 bylo dost. Tedˇ už jsme na 8.... Hernajs- kdybych měla dofukovací šrajtofli, tak by to rozhodování šlo líp! :x
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Pro vestavbáře asi slušná nabídka myslím
http://autobazar....a-praha-9/

až zmizí odkaz je to plynová centrála Yamaha telair 2500 za 50000,- kdy normálně stojí 102000,-
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 12 let
Dnes mi to nedalo a tak sem se při cestě do Liberce juknul do Bauhausu.
Maj tam 1kW centrálu ale vypadlo mi z halvy název, je modrá (king master nebo něco takového) za 7900,- ale s 5-ti letou zárukou, pak nějaké Zippory ale 2takty okolo 2500-3500,-.
No nevím ale ta záruka je celkem lákavá...,hlavně pro ty co sháněj něco levného...
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,715,070 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21988 sekund | Průměrně za: 0.21988 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB