Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chtel bych Duo matic od Truma nebo neco podobneho, ale pujde mi to tam?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chtel bych Duo matic od Truma nebo neco podobneho, ale pujde mi to tam?

Poslední aktualizace před 13 let
upmanupmanČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj vsem,

chtel bych si poridit upgrade, abych nemusel porad prohazovat lahve s plynem. Ovsem jsem z toho jelen - co presne v aute mam namontovane? Prijde mi, se to je Secumotion (mohu pri jizde topit - teda delal jse to tak i v dodavce, ale tady opravdu dle vyrobce mohu), ale nejsem si jisty kam pripojit druhou lahev.

Vyhotil jsem to a predpokladam, ze borci jako vy mi ihned poradi, co presne potrebuji dokoupit, abych mohl jet v paralelnim provozu.

jestercichlup.compoundev.com/down/plyn.jpg


Muzete mi tedy prosim poradit?

Diky
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,
pokud se nepletu máš model CPU pro jednu láhev http://www.karava...plynu-cpu/ , je problém že není možnost nástavby na dvě. Buďto koupy podle mne zbytečně drahý na dvě nebo vyměnit za truma duo control CS za 3.400 a máš to vyřešené.Pokud máš zájem dej mi vědět do SZ a dáme to do kupy k tvé spokojenosti
CZECHczCZECHczČlen
Přidáno před 13 let
je to tak jak píše víše, existovala k tomu verze k dokoupení pro dvě láhve, ale dnes je model co má v sobě vše a stojí skoro stejně. Viděl jsem ho i levněji. Montáž je jednoduchá, jen vědět, jestli se ti vejde na výšku nebo podélně. Je v nich rozdíl v provedení a je to důležité dodržet. Je to plyn tak raději koupit nový v jednom kuse. když bude potřeba, rád poradím.:)
upmanupmanČlen
Přidáno před 13 let
Aha, no diky moc - pokud je montaz jednoducha, zjistitm jak jsem na tom s prostorem, akorat zase bych nerad prisel o moznost topeni za jizdy, alias bezpecnost, kterou mi zajistuje ovladani ventilu v tom systemu, co tam mam ted.

Otazkou je, zda za tyto penize neni lepsi poridit 1x kompozitni lahev (cca 1500) kde uvidim kolik mi zbyva plynu, no a pokud ho tam bude malo, tak tam na noc dam zalozni lahev, rano zase vratim, atd.

Ono z principu se mi totiz nechce vyhazovat zarizeni, ktere funguje a je nove.... Myslel jsem si, ze bude stacit pridat hadici :)

Neni nahodou tohle resenim? http://www.kshop....secumotion
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
Upravil upman dne 17.02.2011 09:07, před 13 let
CZECHczCZECHczČlen
Přidáno před 13 let
to nové provedení je samozřejmě pro jízdu, při nárazu je tam nějaký mechanismus kuličky a ten prý okamžitě šprajcne přívod plynu do vozidla. Je tam jištění i na nenadálou ztrátu tlaku. Já mam na svém i hadice s zeleným tlačítkem, též proti ztrátě tlaku v potrubí..
upmanupmanČlen
Přidáno před 13 let
Jasne - ja mam ta hadici take to zelene tlacitko - byl celkem for poprve, nevedel jsem o tom - tak jsem otocil kohoutem na lahvi a slysel jsem, jak plyn jde. Uvintr auta jsem svedomite zmackl tlacitko a chteli jsme varit - no a ono nic :)

Trvalo asi 15min nez me napadlo stisknout to zelene tlacitko a vse bylo OK :D
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: upman, karavanyplus, CZECHcz

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,508 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14938 sekund | Průměrně za: 0.14938 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB