Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 S gumákem na Polských vodách: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

S gumákem na Polských vodách

Poslední aktualizace před 8 let
fozykfozykČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím všechny příznivce karavaningu. S karavanem a střídavě s bydlíkem jezdím sice okolo 30-ti let, ale teprve v loni jsme si pořídili gumáček YAM 380 S s 15-ti koňáčkem (samozřejmě průkaz VMP mám). Zdejší diskuzi o člunech jsem prostudoval, ale protože se chci podívat do Polska a nenašel jsem žádné informace, chci se zeptat, jestli někdo s plavením na Polských vodách má zkušenosti jako třeba kde (kromě Mazur, ty znám), pojištění, poplatky, lokality, možný nocleh atd. Všem děkuji předem za rady.
Hymer B 644 + BMW K 1200 LT + SKYMAX CLUB DAX 125 ccm
S
SeamanČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, já Ti asi moc nepomohu, když jezdím s člunem / já mám trošičku dospělejší 490cm/70Hp, samozřejmě na vleku/, tak převážně k moři,čili Itálie-Elba, Chorvatsko a Řecko. Sladký vody jen v Česku Orlík a Slapy. Zajímaly by mě ale ty Mazurský jezera v kombinaci obytňáku a člunu, jak je to tam s jejich provozem / povolení, poplatky, kotvení / a jestli sis nevšiml případných pohodových sjezdů do vody či jeřábů. Myslím si, že to přijde vhod více lidičkám, díky.
fozykfozykČlen
Přidáno před 13 let
No tak já tě asi taky zklamu, protože jsem tam byl asi před 28 lety a lodičku jsme měli půjčenou na elektromotor, a to sám uznáš, že s takovou technikou se toho projet moc nedá, nehledě na tu skutečnost, že za ta léta se situace a podmínky diametrálně liší od současnosti. :(
Hymer B 644 + BMW K 1200 LT + SKYMAX CLUB DAX 125 ccm
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 13 let
Tento dotaz by bylo asi vhodnější dát na polský web
tronictronicČlen
Přidáno před 13 let
Dědo zkusím se zeptat ale musíš nám to pak přeložit p) jo?
:D:_
Upravil tronic dne 05.02.2011 20:58, před 13 let
januszCTpljanuszCTplNováček
Přidáno před 13 let
O wszystko co dotyczy Mazur i jezior mazurskich możecie śmiało pytać Tadeusza. On ma na Mazurach swój jacht, pływa po jeziorach od kilkudziesięciu lat i wie o nich prawie wszystko. Myślę, że jak tylko pojawi się na forum i przeczyta Twoją prośbę, natychmiast będzie gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jest jeszcze kilku kolegów, pasjonatów żeglarstwa i jak będzie taka potrzeba Tadeusz skontaktuje Was. My to znaczy Camperteam mamy na Mazurach kilka zaprzyjaźnionych portów i campingów na których dostaniecie zniżkę na hasło Camperteam.
Tadeusz będzie na forum prawdopodobnie jutro wieczorem.

Na všechno kolem Mazur a Mazurských jezer se ptejte Tadeuše.Má na Mazurach svoji jachtu se kterou brázdí jezera několik desítek let a ví o nich snad všechno.Myslím si že jakmile se objeví na fóru a přečte si tvoji prosbu,hned se ti bude snažit odpovědět na všechny tvoje otázky.Znám ještě několik kolegů - jachtařů,a jestli bude potřeba tak Vás Tadeuš na ně nakontaktuje.My tzn Camperteam máme na Mazurách několik spřátelených přístavů a kempů u kterých máme na heslo Camperteam slevy.Tadeuš bude na fóru pravděpodobně zítra večer.
Upravil tronic dne 05.02.2011 22:10, před 13 let
tronictronicČlen
Přidáno před 13 let
JanuszCTpl moc děkujeme za odkaz na znalce Mazurských jezer a snad se nám to podaří a zajedeme se na Mazurské jezera s našimi gumáky podívat.
Ahóój.
:^
Upravil tronic dne 05.02.2011 22:24, před 13 let
fozykfozykČlen
Přidáno před 13 let
Je to paráda, že Polští kolegové zavítali na toto fórum a pokusí se podat informace. Zkrátka internet je věc. :g
Hymer B 644 + BMW K 1200 LT + SKYMAX CLUB DAX 125 ccm
K
kikisak36Člen
Přidáno před 13 let
To je panečku nápad. Spřátelené kempy, které poskytují členům slevy odměnou za propagaci např. v sekci Kempy..
V
VladimirČlen
Přidáno před 13 let
Mluvil jsem s kamaradem z polska a ten me říkal že na mazurach je zakazano jezdit s benzinovym motorem....tak uvidime co řeknou přatele z polska,jinak je tam moc krasně a těšim se až tam pojeda obytnakem....
tronictronicČlen
Přidáno před 13 let
Witaj ponownie Tronic.
Ja też jestem czasami kamperowym motorowodniakiem.
Spróbuję Ci polecić takie oto miejsce.
Nad Bałtykiem, w Łebie jest sympatyczny kemping Rafael położony nad rzeką, łączącą Jezioro Łebsko z morzem.
Jest tam slip do zwodowania niedużej jednostki (np. pontonu) i przepływając przez port swobodnie wypływać na morze. Można też stanąć za 20PLN za dobę na parkingu przy samej plaży i tu przygotowywać swój sprzęt.
Po za tym namawiam, żeby zabrać ze sobą rowery, gdyż okolica jest bardzo interesująca , położona na skraju Słowińskiego Parku Narodowego, ze słynnymi ruchomymi wydmami.
Na naszym forum mamy też tematyczne Water Camper Team. Przeglądaj te strony, a może znajdziesz coś dla siebie ciekawego.
Bardzo mnie zaciekawiły Wasze zloty, nie zapomnij nas informować.
Agostini

Ahoj Tronic.
Jsem také někdy karavanistou s motogumáčkem.
Doporučím Ti navštívit toto místo.U Baltu v městečku Łeba je sympatický kemp Rafael
www.campingrafael.pl
,který je umístěn u řeky spojující Łebské jezero s mořem.Je v něm i sjezd pro nevelké čluny a proplutím přístavu se svobodně dostaneš na moře.Je možno za 20 PLN/den stát přímo na parkovišti u pláže a připravit gumák na vyplutí přímo zde.
Doporučuji sebou vzít kola.Na kraji národního slovinského parku je nádherná příroda a známe přesouvající se pískové duny.
Na našich polských www stránkách máme také podobné fórum tomu Vašemu.
www.camperteam.pl...
Hledej a prohlížej fórum Water Camper Team a vybírej zajímavosti pro sebe .
Mně zase zaujaly Vaše gumsrazy tak nezapomeň nás včas informovat.
Obrázky:
Balt
Pískové duny
Přístav
Kemp Rafael
Upravil tronic dne 07.02.2011 17:03, před 13 let
tronic Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen port.jpg Obrázek nebyl nalezen
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 13 let
Velmi zajímavé místo na čluny. Budu o něm vážně uvažovat
tronictronicČlen
Přidáno před 13 let
Chtělo by to - kvůli vzdálenosti - výjezd,tak nejméně na týden.

:^
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

tronic napsal:
Chtělo by to - kvůli vzdálenosti - výjezd,tak nejméně na týden.

:^



Tak to samozřejmě. Počítám s týdnem
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Seaman napsal:
Ahoj, já Ti asi moc nepomohu, když jezdím s člunem / já mám trošičku dospělejší 490cm/70Hp, samozřejmě na vleku/, tak převážně k moři,čili Itálie-Elba, Chorvatsko a Řecko. Sladký vody jen v Česku Orlík a Slapy. Zajímaly by mě ale ty Mazurský jezera v kombinaci obytňáku a člunu, jak je to tam s jejich provozem / povolení, poplatky, kotvení / a jestli sis nevšiml případných pohodových sjezdů do vody či jeřábů. Myslím si, že to přijde vhod více lidičkám, díky.


Docela by mě zajímalo, co takhle vede lidi k tomu, aby otravovali ostatní turisty třeba na Orlíku a Slpaech hlukem a smradem. Moře chápu, tam se to v tom možství ztratí.
Dokonce slyšel, že to někdo nazývá sportem :-)
Upravil mr_antik dne 07.02.2011 16:13, před 13 let
TadeuszCTplTadeuszCTplČlen
Přidáno před 13 let
Koledzy, zapraszamy na tę stronę WaterCamperTeam, gdzie do czytania macie kilkadziesiąt tematów:

http://www.camper....php?f=106

Sprawiłoby mi przyjemnośc gościć Kolegów Czechów na Mazurach. Są tam ciekawe miejsca, gdzie kampery i przyczepy mogą stać na brzegu, a my możemy pływać na czym dusza zapragnie.
Będzie mi miło zabrać Was na mój jacht żaglowy i pożeglować po jeziorach.

Na forum Camperteam.pl mój nick : Tadeusz

Pozdrawiam Was serdecznie. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące sportów wodnych na Mazurach.!)

Ahoj!:_

Kolegové,prohlédněte si níže uvedený odkaz,na kterém je o tom,co Vás zajímá (Mazurské jezera) několik desítek témat.
http://www.camper....php?f=106
Velmi rád Vás u nás na Mazurách přivítám.Máme u nás zajímavé místa kde můžete s karavany stát přímo u břehu a můžete plout na všem po čem Vaše duše touží.
Nabízím Vám i možnost nalodit se na mou plachetnici a na ní po Mazurských jezerech plachtit.
Na polském fóru mně hledejte pod nickem :Tadeusz
Všechny Vás srdečně zdravím .Rád odpovím na všechny Vaše dotazy týkající se vodních sportů na Mazurách.
Upravil tronic dne 07.02.2011 17:01, před 13 let
tronictronicČlen
Přidáno před 13 let
Někomu se líbí jachting,bez hluku a smradu a jinému zase vůně benzínu.
Je to podobné jako rozdíl mezi výfuky naftového nebo plynového topení v karavanech a obytkách.
Ti co mají Trumy se snaží stát dále od těch co topí Vebasty a slyšel jsem některé Trumáky jak si mezi sebou říkají " co takhle vede lidi k tomu, aby otravovali ostatní hlukem a smradem."
Bohužel je to na tomhle světě zařízeno tak,že kde začíná svoboda toho druhého končí svoboda toho prvního.
Ale když nezapomeneme že jsme lidmi a budeme se k sobě chovat ohleduplně,tak se s tím omezováním svobod toho druhého dá nějakým způsobem vždy něco dělat.

!c
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

mr_antik napsal:

Citovat

Seaman napsal:
Ahoj, já Ti asi moc nepomohu, když jezdím s člunem / já mám trošičku dospělejší 490cm/70Hp, samozřejmě na vleku/, tak převážně k moři,čili Itálie-Elba, Chorvatsko a Řecko. Sladký vody jen v Česku Orlík a Slapy. Zajímaly by mě ale ty Mazurský jezera v kombinaci obytňáku a člunu, jak je to tam s jejich provozem / povolení, poplatky, kotvení / a jestli sis nevšiml případných pohodových sjezdů do vody či jeřábů. Myslím si, že to přijde vhod více lidičkám, díky.


Docela by mě zajímalo, co takhle vede lidi k tomu, aby otravovali ostatní turisty třeba na Orlíku a Slpaech hlukem a smradem. Moře chápu, tam se to v tom možství ztratí.
Dokonce slyšel, že to někdo nazývá sportem :-)


Co k tomu lidi vede ? To samé, jako když ty otravuješ při jízdě autem smradem a hlukem chodce
Upravil Deda Lebeda dne 07.02.2011 19:52, před 13 let
tronictronicČlen
Přidáno před 13 let
Děkuji Agostini a TadeusPL za rady a za pozvání.
:^:_
TadeuszCTplTadeuszCTplČlen
Přidáno před 13 let
Tronic, dziękuję za miły kontakt na WaterCamperTeam.

Podam w tym miejscu kilka miejsc, gdzie tanio możecie zatrzymać się kamperami lub przyczepami nad samym jezior i popływać na pontonach z silnikiem, lu na wiosłach. Przy okazji można połowić rybki i spotkać się z nami, żeglarzami i karawaningowcami.

Można nawet pomyśleć o wspólnym nie dużym zlocie wodniaków karawaningowych na Mazurach. Ja przypłynąłbym tam jachtem.

Do lata mamy jeszcze czas, żeby coś obmyśleć. !)

Na WaterCamperTeam pro Vás popíšu několik míst kde můžete levně stát s karavany,nebo obytkami přímo u jezera a plout na motorových gumácích nebo veslovat.Při té příležitosti se nabízí možnost,kromě chytání ryb, se setkat s námi jachtaři a karavanisty.
Můžeme se i domluvit na společném né velkém gumsrazu na Mazurach.Připlul bych tam s jachtou.

Léto je sice ještě daleko,ale začněme už o tom přemýšlet.
Upravil tronic dne 07.02.2011 17:29, před 13 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,770 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19072 sekund | Průměrně za: 0.19072 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB