Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SEBEOBRANA: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SEBEOBRANA

Poslední aktualizace před 8 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Discoverfun napsal:

Ja mam ve skrini pripnuty Basebalovy obusek s USA v hliniku, a v aute schovany prak s 50 ocelovymi kulickami z loziska o prumeru 2 cm,uz jsem byl
i kontrolovany kdyz jeste byly hranice a kdyz jsem nemeckym celnikum rekl ze hraju Baseball, tak me nechali pokazde na pokoji. S tim prakem kdyz
nekoho napalim tak prijde s botama od snehu !

Honza/Discoverfun


ja zas vozim rucne udelanou macetu, pri kontrole ve Vidni kdy se z dalnice stala jednopruha policejni jednosmerka, kontrolovali kazdeho. Policajti se na ni podivali, usmali se a zeptali se jestli mam u sebe nejake drogy. Ja zakyval hlavou ze ne a jelo se dal. Snad to tak bude i jindy a jinde....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
patapataČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj
uz to tu nekdo nakousnul. Idealni je se sebeobrane ucit. Ja delam kravmagu. Vsem doporucuji aspon se podivat na stream.cz Skola preziti.
Jinak idealni zbran na sebeobranu neexistuje, ja davam prednost teleskopu a do zhranici dubovou nasadu na koste dlouhou cca 60cm (nelze nikde povazovat za zbran ... proste ji mam jako drzak na haupnu) a doma s ni poradne potrenovat (staci privazana pneu na strome) bez toho cviceni to fskt nejde.
Patrik
Kapitank1400Kapitank1400Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

pata napsal:

Ahoj
uz to tu nekdo nakousnul. Idealni je se sebeobrane ucit. Ja delam kravmagu. Vsem doporucuji aspon se podivat na stream.cz Skola preziti.
Jinak idealni zbran na sebeobranu neexistuje, ja davam prednost teleskopu a do zhranici dubovou nasadu na koste dlouhou cca 60cm (nelze nikde povazovat za zbran ... proste ji mam jako drzak na haupnu) a doma s ni poradne potrenovat (staci privazana pneu na strome) bez toho cviceni to fskt nejde.
Patrik

-----------
Naučit se sebeobranu je sice dobré, ale ne každý je schopen se aktivně bránit, namakanému blbovi. S obytkama jezdí velké množství lidí v důchodu a neumím se představit, jak se budou bránit chvaty a hmaty. Například já, který jsem po dvou operacích páteře a jsem v částečném invalidním důchodu, se těžko budu prát s nějakým namakancem. Tedy v ČR to jistí 38 Speciál. Pokud jste napadeni a útok trvá, tak je použití zcela legální. Lidé jsou v omylu, pokud si myslí, že pokud jste napadani útočníkem, který má násadu od krumpáče, tak se také můžete bránit jenom násadou. Jedná se život ohrožující napadení a legálně můžete použít střelnou zbraň!!! A v zahraničí, je agrese poněkud méně. Tedy pokud si vyberete relativně bezpečnou destinaci. :_
Slávek 59 Smile a Evik 59 :k od Tábora
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kapitank1400 napsal:

Citovat

pata napsal:
[google][/google]
Ahoj
uz to tu nekdo nakousnul. Idealni je se sebeobrane ucit. Ja delam kravmagu. Vsem doporucuji aspon se podivat na stream.cz Skola preziti.
Jinak idealni zbran na sebeobranu neexistuje, ja davam prednost teleskopu a do zhranici dubovou nasadu na koste dlouhou cca 60cm (nelze nikde povazovat za zbran ... proste ji mam jako drzak na haupnu) a doma s ni poradne potrenovat (staci privazana pneu na strome) bez toho cviceni to fskt nejde.
Patrik

-----------
Naučit se sebeobranu je sice dobré, ale ne každý je schopen se aktivně bránit, namakanému blbovi. S obytkama jezdí velké množství lidí v důchodu a neumím se představit, jak se budou bránit chvaty a hmaty. Například já, který jsem po dvou operacích páteře a jsem v částečném invalidním důchodu, se těžko budu prát s nějakým namakancem. Tedy v ČR to jistí 38 Speciál. Pokud jste napadeni a útok trvá, tak je použití zcela legální. Lidé jsou v omylu, pokud si myslí, že pokud jste napadani útočníkem, který má násadu od krumpáče, tak se také můžete bránit jenom násadou. Jedná se život ohrožující napadení a legálně můžete použít střelnou zbraň!!! A v zahraničí, je agrese poněkud méně. Tedy pokud si vyberete relativně bezpečnou destinaci. :_




Určitě souhlas! Rukama šermující blbec se zklidní pohledem do hlavně. Jen s tou zahraniční agresí nesouhlasím. Jsme myslím všichni svědky toho co se děje v zemích vstřícných přistěhovalcům. Když jsem v r 1991 ve Švýcarsku na dvoře zamkl auto setkal jsem se s nelibostí. Dnes jsem naopak upozorňován na větší zabezpečení protože je už dvakrát vykradli a to za bílého dne.:D
Kapitank1400Kapitank1400Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

lada721 napsal:

Citovat

Kapitank1400 napsal:

Citovat

pata napsal:
[google][/google]
Ahoj
uz to tu nekdo nakousnul. Idealni je se sebeobrane ucit. Ja delam kravmagu. Vsem doporucuji aspon se podivat na stream.cz Skola preziti.
Jinak idealni zbran na sebeobranu neexistuje, ja davam prednost teleskopu a do zhranici dubovou nasadu na koste dlouhou cca 60cm (nelze nikde povazovat za zbran ... proste ji mam jako drzak na haupnu) a doma s ni poradne potrenovat (staci privazana pneu na strome) bez toho cviceni to fskt nejde.
Patrik

-----------
Naučit se sebeobranu je sice dobré, ale ne každý je schopen se aktivně bránit, namakanému blbovi. S obytkama jezdí velké množství lidí v důchodu a neumím se představit, jak se budou bránit chvaty a hmaty. Například já, který jsem po dvou operacích páteře a jsem v částečném invalidním důchodu, se těžko budu prát s nějakým namakancem. Tedy v ČR to jistí 38 Speciál. Pokud jste napadeni a útok trvá, tak je použití zcela legální. Lidé jsou v omylu, pokud si myslí, že pokud jste napadani útočníkem, který má násadu od krumpáče, tak se také můžete bránit jenom násadou. Jedná se život ohrožující napadení a legálně můžete použít střelnou zbraň!!! A v zahraničí, je agrese poněkud méně. Tedy pokud si vyberete relativně bezpečnou destinaci. :_




Určitě souhlas! Rukama šermující blbec se zklidní pohledem do hlavně. Jen s tou zahraniční agresí nesouhlasím. Jsme myslím všichni svědky toho co se děje v zemích vstřícných přistěhovalcům. Když jsem v r 1991 ve Švýcarsku na dvoře zamkl auto setkal jsem se s nelibostí. Dnes jsem naopak upozorňován na větší zabezpečení protože je už dvakrát vykradli a to za bílého dne.:D

-------------

Tak bohužel do zahraničí si nesmíte vozit prakticky žádný obranný prostředek. Tedy doufat, že budeme mít štěstí. Nebo jezdit ve větším počtu, tedy dvě - tři auta společně. :v
Slávek 59 Smile a Evik 59 :k od Tábora
frokofrofrokofroČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kapitank1400 napsal:

Citovat

pata napsal:

Ahoj
uz to tu nekdo nakousnul. Idealni je se sebeobrane ucit. Ja delam kravmagu. Vsem doporucuji aspon se podivat na stream.cz Skola preziti.
Jinak idealni zbran na sebeobranu neexistuje, ja davam prednost teleskopu a do zhranici dubovou nasadu na koste dlouhou cca 60cm (nelze nikde povazovat za zbran ... proste ji mam jako drzak na haupnu) a doma s ni poradne potrenovat (staci privazana pneu na strome) bez toho cviceni to fskt nejde.
Patrik

-----------
Naučit se sebeobranu je sice dobré, ale ne každý je schopen se aktivně bránit, namakanému blbovi. S obytkama jezdí velké množství lidí v důchodu a neumím se představit, jak se budou bránit chvaty a hmaty. Například já, který jsem po dvou operacích páteře a jsem v částečném invalidním důchodu, se těžko budu prát s nějakým namakancem. Tedy v ČR to jistí 38 Speciál. Pokud jste napadeni a útok trvá, tak je použití zcela legální. Lidé jsou v omylu, pokud si myslí, že pokud jste napadani útočníkem, který má násadu od krumpáče, tak se také můžete bránit jenom násadou. Jedná se život ohrožující napadení a legálně můžete použít střelnou zbraň!!! A v zahraničí, je agrese poněkud méně. Tedy pokud si vyberete relativně bezpečnou destinaci. :_


Rozhodně s Vámi souhlasím, že lepší agresora postřelit, zastřelit...než jít do rakve sám, ale být Vámi, v takovém případě bych si dal velice dobrý pozor, co řeknete na to jak to bylo. Dobrý právník a výpověď přeživšího komplice útočníka by Vám mohli rozbít celou tu pravdu o nutné sebeobraně-použití střelné zbraně na kaši. Mám kamaráda, který použil legálně drženou střelnou zbraň na agresora s nožem, když bránil svoji ženu. Měl štěstí, strávil "jen" 6 měsíců ve vazbě a nakonec mu zabití "nepřišili" ...a to bylo u nás, nevím jak by se z takovéto situace dostával v cizině, s tamním právníkem, s tlumočníkem u soudu, apod.
Znovu opakuji, určitě lepší žít, ale 10 let v kriminálu třeba ve Francii, Itálii..... asi taky nic moc :(
Sveto1Sveto1Nováček
Přidáno před 8 let
Ako je to s plynovou pištoľou v zahraničí. V SK ju predávajú na občiansky. Na vlastnej koži som sa mohol presvedčiť o sile korenených nábojov. Omylom som taký použil proti psovi a vietor to obrátil proti mne.Môžeš byť v akom chceš amoku po nadýchnutí ideš do kolien.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Sveto1 napsal:

Ako je to s plynovou pištoľou v zahraničí. V SK ju predávajú na občiansky. Na vlastnej koži som sa mohol presvedčiť o sile korenených nábojov. Omylom som taký použil proti psovi a vietor to obrátil proti mne.Môžeš byť v akom chceš amoku po nadýchnutí ideš do kolien.


Každý stát to má jinak. Někde jsou povolené obecně, někde na doklad a někde vůbec. Stejné to je se spreji, někde jsou zakázané, někde povolené, někde je nesmíš převážet přes hranice atd.
Zdraví
Luboš a Dáša
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Jo, tady je každá dráha ráda.
frokofrofrokofroČlen
Přidáno před 8 let
Vozím s sebou Brazilskou Filu 60kg. Roztomilej moula, ale s nasr...ou v bydlíku jakožto agresor bych se s ní potkat nechtěl..ale jezdím jenom u nás, určitě bude toto plemeno pro některé země zakázané...neví někdo přesněji..?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,336,536 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18962 sekund | Průměrně za: 0.18962 (0) sekund | Dotazy: 105 | Použitá paměť: 2.09MB/2MB