Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SEBEOBRANA: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SEBEOBRANA

Poslední aktualizace před 8 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 13 let
Stále se mluví o agresivitě na silnicích, o tom jak si duševní naháči léčí své komplexy a šikanují normální lidičky. Nejlepší obranou proti provokatérovi je totální pasivita, ale jsou situace kdy není úniku a hovado silný jak býk / a zrovna tak chytrý/ na vás nastoupí. Co pak? Jak to řešit ? Jak bránit sebe, svoje blízké a svůj majetek???
Mne zaujal tento el. obušek . Má někdo s použitím nejrůznějších el. paralizérů, pepřáků ap. zkušenost ?

http://www.prolov...-000-volts
[img][/img]
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
JiPe Highlanders Připojili následující obrazek:
uzi.jpg
M
AnonymČlen
Přidáno před 13 let
Tohle z hlediska zákona a použití jakéhokoli obranného mechanismu či předmětu tak složitá věc , že je zcela nemožné udělat jakkýkoli závěr. Jednodušše řečeno obrana musí být přiměřená k odvrácení útoku a ohrožení života a zdraví. Tyto věcičky jsou k odvrácení útoku dobré , ale také jsou dobré ke zvýšení agrese útočníka a v případě použití , na které většina lidí není školená, mohou tyto věci usmrtit nebo trvale poškodit zdraví a jediný kdo pak rozhodne o tom, zda to bylo nebo nebylo fér je soud. Elektrické paralyzery dobrý , ale rozhodně nedoporučuji používat, každý na zásah el.proudem zareaguje jinak. Doporučuji obyčejný slzák nebo pepřák, v tomto případě riziko také je, ale proti el.paralyzerům o hodně menší.
X
XTRANČlen
Přidáno před 13 let
Elektrické paralyzery z různých armyshopů rozhodně nedoporučuji !!!!!! Jsou naprosto neúčinné. Pokud na vás někdo vystartuje má většinou duševní amok a krátký elektrický výboj ho nezastaví. Rizikem je i oprávněnost použití. Pokud by se nejednalo o nutnou obranu dle TZ a ten člověk by třeba zkolaboval na zástavu srdce lítáte v pěkným průseru. Taktéž jsem odpůrce různých plynových zbraní.

Zásadní věc je nepustit si agresora na kontaktní vzdálenost. Vřele doporučuji toto: http://www.jgstra...-svetlem-2
Dostřik to má víc než 7m, je to přesné a zatraceně účinné.

A pokud by ani toto nepomohlo (což nepředpokládám), použil bych teleskopický obušek. Vozím ho v kapse dveří hned po ruce.

Samozřejmostí by mělo být (zvláště u žen)v autě se i během jízdy zamknout.
JardaMajkaJardaMajkaČlen
Přidáno před 13 let
A jak je to s legislativou třeba v Německu? Nedávno jsem viděl v televizi případ jak německý Simír našel v českém autě nějakou takovouto věc, tuším boxera a byla to pokuta kolem 70 000,-. Taky bych sebou rád vozil nějakou plynovou pistoli, ale mám z toho obavy.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Já mám GLOCKa 9mm a funguje taky dost přesně!k:s
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
TonikTonikČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:
Já mám GLOCKa 9mm a funguje taky dost přesně!k:s

a taky ho nepustí na kontaktní vzdálenost. !k
X
XTRANČlen
Přidáno před 13 let
Medvěde, ty draku. To si se dříve nepochlubil, že máš glocka. Kdy zajdeme zastřílet? Já mám trochu vytuněnou pětaosmu. Chtěl jsem letos SA58 s optikou (samozřejmě v kategorii B), ale žena mě ho zakázala:@
Holt nová sedačka je přednější.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
já mám tunění zakázané všeobecně, von 17 moc nepotřebuje, jen baterka by se mi líbila
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
[quote]JardaMajka napsal:
A jak je to s legislativou třeba v Německu? Nedávno jsem viděl v televizi případ jak německý Simír našel v českém autě nějakou takovouto věc, tuším boxera a byla to pokuta kolem 70 000,-. Taky bych sebou rád vozil nějakou plynovou pistoli, ale mám z toho obavy.[/qu

Tak kamarád taky vozil ve dveřích teleskop. obušek. Při cestě do Livigna si ho všimnul policajt na švícarkejch hranicích. Jednali s ním jako s čelním představitelem Al kaidy. V autě měl manželku, dvě malý děti, stejně ho zavřeli do cely asi na 5 hodin a vyšetřovali. Nakonec ho tedy pustili a ani pokuta nebyla vysoká "jen" 700,-Eur.
Tak já tedy vozím radši tohle:http://www.highlife.cz/esp-sprej-peprovy-anti-dog-18ml-v2264 , a Simírovi budu tvrdit že to na lidi není, ale že to je na zdivočelý psi v Portugalsku. :o
X
XTRANČlen
Přidáno před 13 let
Já se ale obávám, že ten pepřák na psi bude z o dost slabšího pepřového koncetrátu a nějakej 120 kg chlap pod vlivem drog se tomu jenom zasměje. Ale lepší něco než nic.
Nicméně na těch švýcarsko-rakouských hranicích jsou češi tak oblíbení, že tě klidně zadrží za kapesní nožík a nějak si to obhájí.

Pro Medvěda: na tom glocku je standardní rail, takže by si chtěl něco takového? viz obrázek
XTRAN Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
TomykTomykČlen
Přidáno před 13 let
To je sice chlapi pěkný že máte pistolky ale je vám to k prdu, když na tebe pujde bez pistole tak ho nemůžeš střelit aniž by sis to odseděl, navíc když tu pistolku vytáhneš musíš počítat s tím že budeš střílet ten proti se nebude ptát. Navíc v naší společnosti je nošení zbraně dle mého názoru nástavec na penis
Takže se přiklánim k variantě pepřák či slzák to dokáže taky pěknou rotyku a fízlům a financům neukazovat :P a vůbec se jim vyhýbat :D
PS: nejsem odborník na zbraně ani nemám nic proti milovníkům a sběratelům zbraní je to jen můj názor howgh
Tomyk&Jana&Betka, čuba Klára a pes Benny
Dethleffs 560 na Peugeot J5 2,5D jménem Abobus Jonáš :^
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Když jsem ten pepřák kupoval tak mě prodavač tvrdil že je to standartní pepřák, ten pes je tam prej schválně kuli "simírům", tak nevím,,,,,
X
XTRANČlen
Přidáno před 13 let
Tvé názory na používání zbraní jsou mírně zkreslené, ale v zásadě máš pravdu, že zbraň v rukou nevycvičené a pravidelně necvičící osoby je nebezpečná.
Bohužel agresivita v naší společnosti stále stoupá (viz nedávné případy z D1), policie je v totálním rozpadu a toto téma SEBEOBRANA není vůbec od věci.

Takže jsme se shodli na pepřáku. Co ale uděláte, když si spokojeně chrníte v autíčku a najednou máte v kabince nezvanou návštěvu? Tam pepřák nehrozí, navíc ležíte a chlap je na dosah ruky. Má někdo nějaký nápad?
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Když jsem kupoval pepřák tak prodavač říkal že je jeden typ na venkovní použití, ten když použiješ třeba v místnosti tak slzej všichni a je to na několikahodinové větrání, no a potom že je nějakej sprej na vnitřní použití, tam slzí jenom ten zasaženej. Ale jak to přesně je už si nepamatuju.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Utáhnout ho na štamprdle? Pistoli jsem zmínil z legrace, tak mi to přišlo, nevozím ji s sebou jen mě to baví, nástavec nepotřebuji, neb mám jen jednu ženu a nepotřebuju nikomu nic dokazovat, ale než vytáhnout taková slova je lepší se poznat jsme určitě kousek Tomyku a navíc jsme asi i stejný ročník:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
X
XTRANČlen
Přidáno před 13 let
Pro ty, co často jezdí přes hranici jsem objevil toto:
http://www.obrana...&id=96

V praxi se velmi osvědčily obranné výbojky se stroboskopickým módem. Testovali jsme je v noci a 5 minut jsem byl naprosto slepý a dezorientovaný.
http://www.zbrane...a/d-70367/
Petr LiskaPetr LiskaČlen
Přidáno před 13 let
Dotaz na pistolníky:
1) Jak je legislativně řešeno vzít si pistolku třeba do Chorvatska?
2) Co dělá pistolník v tuzemsku např. u rybníka? Nechá pistolku v obytce - je to povoleno? Nebo ji bere sebou k vodě? V zimě pistolník s pistolkou lyžuje? Nebo opět nechává v autě?
Nějak si spojení pistolka a obytka nedovedu představit.
X
XTRANČlen
Přidáno před 13 let
Tak jako ty si do Chorvatska nebereš sbírku známek, motýlů nebo pivních štuců, tak i pistolníci nechávají svoje pistolky doma v trezoru.
A tak jako tobě nikdo nekecá do výběru koníčků a zájmů, tak samo ti může být prd po tom čemu se věnují jiní, nemyslíš?

Téma bylo založeno pro společnou diskuzi o možnostech jak a čím se ubránit při cestách!!!
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let
Tak já si vozim v autě tuhle plynovou krasavici :)

www.minotrifleandpistol.com/ccw/g26left.jpg
Petr LiskaPetr LiskaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

XTRAN napsal:
Tak jako ty si do Chorvatska nebereš sbírku známek, motýlů nebo pivních štuců, tak i pistolníci nechávají svoje pistolky doma v trezoru.
A tak jako tobě nikdo nekecá do výběru koníčků a zájmů, tak samo ti může být prd po tom čemu se věnují jiní, nemyslíš?

Téma bylo založeno pro společnou diskuzi o možnostech jak a čím se ubránit při cestách!!!


Vůbec nerozumím tvé odpovědi a nechápu co tě irituje. Zmínili jste pistoli, tak jsem se zeptal jak to teda na cestách funguje. A když ji necháváte doma v trezoru, tak nechápu proč tady pistoli, jako možnost se ubránit na cestách, zmiňujete.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,825 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.23132 sekund | Průměrně za: 1.23132 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.23MB/2MB