Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 hadice na vodu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

hadice na vodu

Poslední aktualizace před 5 let
S
SeamanČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj všichni, poraďte mi z vlastní zkušenosti, jakou hadici / jaký průměr, délka, vč. rychlospojek a koncovek / je vhodné mít pro plnění nádrže na vodu,díky.
Samozřejmě myslím na cestách, v kempech a tak, ne doma.
Upravil Seaman dne 17.01.2011 08:36, před 13 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let
Hoj!
Nejlepší zkušenosti mám s tímhle: http://www.naseza...il-gardena
Pasuje to téměř na všechno ... (i na trhané závity). K tomu mám ještě sadu různých redukcí na závity.
Hadici co možná nejdelší a co možná nejlehčí - jak taky jinak, že?
Osobně s sebou taham 20 m 1/2" hadici od "pana Lídla" - je tenká, láme se, ale když si s ní dáš práci a pěkně jí zamotáš, by se nezlomila - tak je to malý lehhý balíček.
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 13 let
Já mám takovej zelenej navyják na kerej se roluje zelená jakoby hasická hadice takže to nezabere tlik místa je tam toho určitě 10m možná víc k tomu všechny možný redukce včetně kusu hadice se svorkou když je tam jen kohoutek bez závitu .Ale už netuším kde sem to kupoval.
konvlastakonvlastaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem.
Jelikož nás už nebaví běhat z konví pro vodu, tak chceme si k doplnění nádrže pořídit přívodní hadici. Samozřejmě hadic na výběr je mnoho, ale na vždy jsou tak skladné a lehké.
Nakonec jsme objevili tuto i s navijákem:https://www.svetkaravanu.cz/navijeci-buben-s-hadici-15-m
Máte někdo s touto sadou zkušenosti a jak dlouho ji případně používáte?
Děkujeme za odpovědi.
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

konvlasta napsal:

Ahoj všem.
Jelikož nás už nebaví běhat z konví pro vodu, tak chceme si k doplnění nádrže pořídit přívodní hadici. Samozřejmě hadic na výběr je mnoho, ale na vždy jsou tak skladné a lehké.
Nakonec jsme objevili tuto i s navijákem:https://www.svetkaravanu.cz/navijeci-buben-s-hadici-15-m
Máte někdo s touto sadou zkušenosti a jak dlouho ji případně používáte?
Děkujeme za odpovědi.
Ahoj,měl jsem ji a vydržela asi sezonu,pokud se zkříží a zmenší se průtok(zvětší se tlak vody)tak to na koncovkách prdne. Koupil jsem stejnou i od Gardeny a výsledek byl stejný.Pokud ji celou roztáhneš a pohlídáš tlak vody asi vydrží..V současné době používám smrštovací -zelené barvy .:_
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Vozim 10m ve dvou 5m dilech s rychlospojkama. Pouziju jen tolik kolik potrebuji.
Nejhorsi je ta smrstovaci hadice. Pokud je maly tlak, tak se nenafoukne a cvrnda to vodu cca 10mm hadickou navic vetsinou zbytecne dlouhou. Pokud jsi v kempu tak to vetsinou nevadi ale pokud takto zablokujes kohoutek a za tebou jsou dalsi auta, tak se s pochvalou nesetkas :D
Miloš
HAF22HAF22Člen
Přidáno před 6 let
Hadice kolik palců? 3/4" se mi zdá už docela velká na přepravu, ale 1/2"-vou je těch 105 litru napouštění asi na hodně dlouhou dobu?
Pössl Summit 600 Plus, Standa, Lenka, Filípek
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 6 let
Mno ...
Vozím tenkou "schitovou" hadičku délky 20 m a profilu 20 mm (z Lídlu) a k tomu sadu různých univerzálních nástavců k napojení skoro na cokoliv. Na tlakovou vodu si nehraju - napouštěcí konec je vždy volnej! Má to jeden důvod - už se mi stalo, že mi v blíže nejmenovaném kempu v jedné "rozvojové zemi" odmítli připojit se na jejich rozvod, neb mají slabé čerpadlo. Když to nenatlakuješ, hadici nezlomíš (dá se to uhlídat), tak není problém. A celejch těch 20 metrů se dá namotat na cívku od svařovacího drátu od CO zavarovačky, takže není ani problém s uskladněním.
Jo a nádrže mám 2x75 l - nateče to za chvilku .. furt líp, jak lítat s kýblama ...
PS: Odkaz, který jsem sem dal 17.01.2011 už ukazuje něco jiného - asik inovovali weby, bo co ...

Kamil :_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, já mám tohle:
https://www.svetk...lospojkami
www.svetkaravanu.cz/editor/image/eshop_products/3731_300-724_m.jpg

součástí balení byl tenhle adaptér:
https://www.svetk...e-hynect-s
www.svetkaravanu.cz/editor/image/eshop_products/5735_300-723_m.jpg


a je to krátký - zatím jsem to měl k vodě dost blízko jenom v jednom kempu. Navíc rozbalení a balení je otrava. Ale ještě to zkusím letos, když nebudu používat, tak prodám.

Reálně chodím pro vodu s tímhle: https://www.aliex...68001.html
ae01.alicdn.com/kf/HTB1A0YCQXXXXXbZaXXXq6xXFXXXI/229769747/HTB1A0YCQXXXXXbZaXXXq6xXFXXXI.jpg


Má to ideální velikost a jak je to jen pytel, tak se tím dá super dolévat do nádrže.

Jen takový upozornění - zahradní hadice jsou měkčené ftaláty a nejsou vhodné pro pitnou vodu - uvolňují se do ní, takže bacha při koupi.
Z
zafirkaČlen
Přidáno před 5 let
Jakou máš teda zkušenost s tou cívkou,mám ji objednanou,pokud napíšeš,že to je zbytečně složité tak ji vrátim.
J
jirhavČlen
Přidáno před 5 let
Já používám na napouštění tu zelenou smršťovací na konci mám zahradní ventil.Zavřu a nechám hadici natlakovat a prodloužit,nasadím z ventilu hadici do nádrže a otevřu.Hadice se nezmenšuje a tlak 5 atm. není problém.
Z
zafirkaČlen
Přidáno před 5 let
No tu jsem měl a vydržela asi dvakrát napustit pak praskla
ivoiivoiČlen
Přidáno před 5 let
Bez ftalátov (ak ti na tom záleží).
Upravil ivoi dne 27.11.2018 12:31, před 5 let
P
paragČlen
Přidáno před 5 let
Chodím s kanistrem na pitnou vodu,většinou pasuje všude.Času mám dost a pohyb je zdravý.Jezdíme převážně mimo kempy a tak je hadice zbytečná,jen další krám v autě a vyhozené peníze.
Smysl hadice má určitě pro ty,co mají zdravotní omezení.
Aho a hadicim zdar!! Jarda
GardaGardaČlen
Přidáno před 5 let
To Parag: zlata slova i kdyz jsem na kazdem vyjezdu at uz na divoko nebo v kempu, tez chodim s konvi a rikam si, ze trochu odcinuji tu intenzivni denni cinnost co tam delam :D
Miloš
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 5 let
Ono taky záleží, odkud ta voda je.
Pokud jdeš k nějakému volnému kohoutku, do kašny nebo k pítku, tak je konev nebo kanystr dobrý nápad.
Na toaletách je lepší kanystr v batohu a k tomu kousek hadice s trychtýřem nebo nějakou koncovkou na baterii.
No a na STPL s automatem se bez hadice neobejdeš, protože než to nakonvuješ nebo nakanystruješ, tak uplyne čas (běžně je voda puštěná kolem 5 minut od zaplacení) a budeš platit znova.
Z důvodu plnění vody na STPL používáme 1/2" hadici na malém bubnu z Mountfieldu (taková žlutá, nějaká lepší za cca 700 Kč, kupovaná v akci za 250). Zkoušel jsem originál bubínek z Lidlu (malej, dobrá manipulace) a dobrej, akorát že namotaná hadice má málý průměr a za 5 minut bych s ní napustil jenom půlku nádrže. Dále jsem zkoušel tu smršťovací hadici a to samé - nehledě na to, že někdy na těch automatech bývá nižší tlak a pokud na takový natrefím, tak by se ani pořádně nenatáhla, když začnu napouštět. Hadice 1/2" bez problému nádrž 80l za 5 minut naplní. Pokud je dobrej přístup ke stojanu, tak můžu ještě použít krátkou 2 m hadici, takže nemusím odmotávat dlouhou z bubnu.
Upravil PetrDubi dne 27.11.2018 15:20, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Seaman, Hatiti, Tajfun, konvlasta, Pepi, Garda, HAF22, dukecz, zafirka, jirhav, ivoi, parag, PetrDubi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,448 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24252 sekund | Průměrně za: 0.24252 (0) sekund | Dotazy: 117 | Použitá paměť: 2.12MB/4MB