Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kombinovaný boiler: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kombinovaný boiler

Poslední aktualizace před 13 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 13 let
Kamarádi prosím,
nemá někdo konkrétní zkušenost z provozu s těmito www.karavan.cz/bo... boilery? Zajímá mě hlavně provedení kombinované (220V/chladicí kapalina z motoru)
Myslím, že by to mohlo zajímat hlavně vestavbáře. Topení S3200 + tento boiler = téměř 0 (nulová) spotřeba energie na ohřev vody i vzduchu proti např. topení typu C. (a to i pominu -li cenu). Navíc, centrálu stejně vesměs vozíme.
CZECHczCZECHczČlen
Přidáno před 13 let
ne přímo tento model, ale viděl jsem zastavěné obdobné provedení v LIAZ DAKAR, autobus. Bylo to provedeno dostavbou až majitele v nedávné době. Vím, že to používá a je funkční dodnes, jelikož sem si tam na podzim myl ruce teplou vodou :-)
harleyharleyČlen
Přidáno před 13 let
Tak tenhle boiler bych nejdřív zkusil sám vyrobit,než bych za něj zaplatil balík.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
No tak to hned udělej dva a 20 litrový, dík za 3 měsíce mám narozky !l!g
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Taky bych takovej dárek přivítal. Ale musel bys ho vyrobit brzy. Já mám narozky už 20 ledna.

Ale k věci: Kam , jak daleko od motoru by se mněl umístit. Přeci aby mněl co nejkratší vedení. Takže místo manželky na sedadlo navigátora.
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 13 let
Na vzdálenosti by ani tak nezáleželo,pokud se správně zabalí trubky do izolace. jen je nutno počitat také další náklady-vodní hadice od 50 kč metr,aspon 2litry fridexu....muj osobní nazor je pokud často nejezdím,spíše stojím,asi se to nevyplatí. spiše by byla zajímavější myslenka přes smyčku přihřívat cely obsah vodní nadrže.
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Karel Prokop, CZECHcz, harley, Me2d, Franta REZAC, petr a jarka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,721,145 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17928 sekund | Průměrně za: 0.17928 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB