Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pomooc topení Truma zhasíná: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pomooc topení Truma zhasíná

Poslední aktualizace před 13 let
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Já jedu na LPG od stojanu a problém nemám.
JIRKA
mmusilmmusilČlen
Přidáno před 13 let
Jezdit a jezdit je trošku rozdíl. Pokud jezdíš v podmínkách -10 až -15, a máš plyn mimo obytný prostor, určitě musíš počítat s minimálně dvojnásobnou spotřebou. Týdenní pobyt je už velký problém. Vracet se někde z Rakouska, Itálie kvůli tomu, že ti dojde plyn není asi to pravé?!
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Mám flašky a ty si dokážu natankovat.
Mám Italskou redukci,holandskou.Celkem natankuji 20kg plynu.tak že když dojde tak nemám problém.Myslím že i vydržím delší dobu,protože flašky mám vždy při tankování prázdný a nekupuji zajíce v pytli.Myslím tím kondenzáty ve flašce a td.Dále musím podotknout,že v zimních měsících se prodává zimní směs LPG a to znamená obrácený poměr propanu s butanem.Nedávno jsem dojížděl při -7 letní směs a ve flašce mi zůstalo asi 2kg butanu,který se neodpařoval.Dojedu ho v grilu.
Jirka
Upravil Jirkac dne 24.01.2011 17:57, před 13 let
mmusilmmusilČlen
Přidáno před 13 let
Kolik dnů vydržíš na 2 láhve zimní směsi propan-butanu v mrazivém počasí (kolem -10ti)?
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
To jsem nezkoušel,ale můžu si kdykoli tu druhou flašku odšroubokat a dajet naplnit.
ale odhaduji tak 3-4 dny???
Nevím,chtěl jsem pouze napsat že tankuji kloudnej plyn a flašky neměním.Nechci kuúpovat kondenzáty a vracet polovičně vyprázdněné flašky-plné vody.
.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hom, Jirkac, Deda Lebeda, viera a vlado, Zdenek a Alena, Jiri Majki, JanValek, Waczlavovci, xgojny, mmusil

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,015 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16352 sekund | Průměrně za: 0.16352 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.67MB/2MB