Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zmrzlý bojler: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zmrzlý bojler

Poslední aktualizace před 13 let
BrigetkaBrigetkaČlen
Přidáno před 13 let
Kdepak asi dělám chybu? Jezdím lyžovat. všechno v pohodě. Když odjíždím otevřu výpustní šrouby teplé i studené vody a otevřu kohoutek na plno. Když všechna voda vyteče, odjíždím z dobrým pocitem že jsem nic nevynechal. Když se vrátím a mezi tím bylo pod nulou, napustím vodu a ona mi vytéká z bojleru - zmrzlo, prasklo :( . Stalo se mi to už o druhé. Tak kde dělám chybu?

Děkuji za rady

Michal
zvířátka a Jirkovští
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 13 let
Pořádně prohlédni zda mají hadice k výpustným ventilům opravdu spád a měly by být co nejkratší.
vojskovojskoČlen
Přidáno před 13 let
Tento problem znam. Dela mi to taky ale jen v zime. Asi je to proste jen vsechno vic ztuhle.
Ja to resim tak, ze odpojim karavan od elektriky, otevru vypoustaky ze kterych neco malo vytece a potom prepnu nejblizsi kohoutek na teplou vodu a foukam do kohoutku a vytlacim tak vsechnu vodu z bojleru ven.
LadaverkaLadaverkaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, zajímá mi jak si ten první bojler opravil. Dá se to lepit? děkuji L.
BrigetkaBrigetkaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Ladaverka napsal:
Ahoj, zajímá mi jak si ten první bojler opravil. Dá se to lepit? děkuji L.


neopravil, odvezl do servisu. Jde to, ale bolí to :(
zvířátka a Jirkovští
campercamperČlen
Přidáno před 13 let
Nepíšeš, jestli máš bojler elektrický nebo plynový. Já mám plynový a nechávám ho zapnutý i na zpáteční cestě domů. Naposledy jsem ho nechal i po návratu do dalšího dne, protože až další den jsem měl čas pořádně vypustit všechnu vodu. Ono to mnohdy nevyteče všechno a chce tomu věnovat trochu času aby to člověk dostal ven. Přesvědčil jsem se o tom teď po Silvestru. Nechal jsem všechno otevřené a voda vytekla. Pak jsem foukal ale už v garáži. Tak jsem vodu chytal do kýble, abych neměl potopu. Nevěřil jsem, ale vytlačil jsem celý kýbl!:o
MONIKA & TOM
BrigetkaBrigetkaČlen
Přidáno před 13 let
Tak se zdá že vyřešeno :) jako kdybychsi to obědnal v lednovém čísle camping, cars and caravans je přímo článek o tom, jak opravit prasklý bojle (jedná se o elektrický Truma, přesně ten který mám). Ukazují tu, že se dá vyměnit pouze samotná plastová nádržka, což vychází výrazně levněji, než jak to dělá servi, který mění celý komplet. Jo a jako prvence se podle všeho ukazuje ono i vámi doporučované vyfukování.

Díky za rady
zvířátka a Jirkovští
P
Pavel PNováček
Přidáno před 13 let
Jo panove a damy je to tak, chce to poradne vyfoukat otevrit vypousteci ventil a dat kohoutky do stredove polohy aby vzduch mohl jak k teple tak studene vode a nechat je otevrene po dobu nepouzivani. A pokud mate WC napojene na vodni system, tak to chce pri foukani zmacknout a drzet tlacitko na splachovani a vytlecit tak zbytek vody ven. U WC s "ruzovou"vodou ji nezapomenout vylit jinak vam zmrzne. Zaroven vypostit vodu z nadrzi jak cistou tak odpadni.

Hodne zdaru pri foukani "trumpetysti" :-))

Pavel
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Brigetka, kaktus, vojsko, Ladaverka, camper, Pavel P

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,363,250 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18839 sekund | Průměrně za: 0.18839 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.9MB/2MB