Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ALU Hlinikové láhve na plyn-pro plnění: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ALU Hlinikové láhve na plyn-pro plnění

Poslední aktualizace před 13 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

jarda77 napsal:
To LANA - tato alu plnící lahev je vlastně nádrž (plnící přívod, stop ventil při 80% naplnění).Takže jí budu plnit nebo dopňovat všude tam kde se tankuje LPG do auta.

Asi to nebude tak jednoduchý, mám v příbuzenstvu jednoho majitele čerpačky LPG a ten tvrdí, že do lahví májí přísný zákaz plnit, (nejsou ofiko plnírna lahví) a že v tom je i daňový problém LPG je asi jinak zdaněný než plyn do lahve tak že je možný že tě s tou lahví někde můžou "vyhnat"





Ufff, tak nevím jak to napsat aby to pochopili opravdu všichni i ty pomalejší. Co pořád tady mluvíte o plnění lahví, ty nikdo nenaplní,(téměř), to je jasný. Ale píšeme tady o plnící lahvi - PLNÍCÍ !!!!! ta se chová jako nádrž, jako nádrž, jenom má tvar lahve jako na PB. :v


no jo, ale vysvětluj to tý blondýně u čerpačky že to neni lahev. ale nádrž :D
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

jarda77 napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

jarda77 napsal:
To LANA - tato alu plnící lahev je vlastně nádrž (plnící přívod, stop ventil při 80% naplnění).Takže jí budu plnit nebo dopňovat všude tam kde se tankuje LPG do auta.

Asi to nebude tak jednoduchý, mám v příbuzenstvu jednoho majitele čerpačky LPG a ten tvrdí, že do lahví májí přísný zákaz plnit, (nejsou ofiko plnírna lahví) a že v tom je i daňový problém LPG je asi jinak zdaněný než plyn do lahve tak že je možný že tě s tou lahví někde můžou "vyhnat"





Ufff, tak nevím jak to napsat aby to pochopili opravdu všichni i ty pomalejší. Co pořád tady mluvíte o plnění lahví, ty nikdo nenaplní,(téměř), to je jasný. Ale píšeme tady o plnící lahvi - PLNÍCÍ !!!!! ta se chová jako nádrž, jako nádrž, jenom má tvar lahve jako na PB. :v


no jo, ale vysvětluj to tý blondýně u čerpačky že to neni lahev. ale nádrž :D





AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ale ta přeci žádnou lahev neuvidí,, přijde a připojí bajonet do plnící přípojky kderá bude buď na boku nebo ve dvířkách kde jsou lahve, to už je na každým kam si to plnění umístí,,,,,,,,,,,,,
RadimORadimOČlen
Přidáno před 13 let
JARDO 77

[/quote]Ufff, tak nevím jak to napsat aby to pochopili opravdu všichni i ty pomalejší. Co pořád tady mluvíte o plnění lahví, ty nikdo nenaplní,(téměř), to je jasný. Ale píšeme tady o plnící lahvi - PLNÍCÍ !!!!! ta se chová jako nádrž, jako nádrž, jenom má tvar lahve jako na PB. :v[/quote]


Ty si asi pomalejší ...

Všichni to chápeme ale ty asi ne ...

si přečti co jsi napsal: ( Co pořád tady mluvíte o plnění lahví, ty nikdo nenaplní, píšeme tady o plnící lahvi.)

A ten tvar láhve co má jako PB to každý určitě zná co to je a v zahraničí ti to taky naplní že? NAPIŠ KDE!

Je to jenom láhev a tu nenaplníš i kdyby byla třeba zlatá. A ptáš se asi proč? Takže pro ty pomalejší. Na ČS je psáno NEPLNÍME LÁHVE. A TY MÁŠ CO? LÁHEV. A že to má ventil to obsluhu nezajímá je to jenom láhev.

Už to chápeš???
Upravil RadimO dne 21.12.2010 18:51, před 13 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
no to potom teda jo! takhle by šlo :_
pokud teda bude napevno napojená přes plnicí klapku na boku auta :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 21.12.2010 18:53, před 13 let
RadimORadimOČlen
Přidáno před 13 let
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ale ta přeci žádnou lahev neuvidí,, přijde a připojí bajonet do plnící přípojky kderá bude buď na boku nebo ve dvířkách kde jsou lahve, to už je na každým kam si to plnění umístí,,,,,,,,,,,,,[/quote]

Takhle to psal LANA a k tomu nepotřebuju ty předražené AL. U kompozitky vidím kolik tam mám a jenom řeknu chci připustit x litru.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

RadimO napsal:
JARDO 77

Ufff, tak nevím jak to napsat aby to pochopili opravdu všichni i ty pomalejší. Co pořád tady mluvíte o plnění lahví, ty nikdo nenaplní,(téměř), to je jasný. Ale píšeme tady o plnící lahvi - PLNÍCÍ !!!!! ta se chová jako nádrž, jako nádrž, jenom má tvar lahve jako na PB. :v[/quote]


Ty si asi pomalejší ...

Všichni to chápeme ale ty asi ne ...

si přečti co jsi napsal: ( Co pořád tady mluvíte o plnění lahví, ty nikdo nenaplní, píšeme tady o plnící lahvi.)

A ten tvar láhve co má jako PB to každý určitě zná co to je a v zahraničí ti to taky naplní že? NAPIŠ KDE!

Je to jenom láhev a tu nenaplníš i kdyby byla třeba zlatá. A ptáš se asi proč? Takže pro ty pomalejší. Na ČS je psáno NEPLNÍME LÁHVE. A TY MÁŠ CO? LÁHEV. A že to má ventil to obsluhu nezajímá je to jenom láhev.

Už to chápeš???[/quote]



Hele, už nemám sílu, prostě někomu to nevysvětlíš a nevysvětlíš, viď????????????,
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
no to potom teda jo! takhle by šlo :_
pokud teda bude napevno napojená přes plnicí klapku na boku auta :)



:)ano, ano, děkuji za pochopení :g
RadimORadimOČlen
Přidáno před 13 let
HELE Jardo 77
Já jsem to pochopil... Jenom ty jsi se stále o bavil plnění láhve a nic víc.
Měl jsi vysvětlit jak to myslíš už na začátku a né si přivlastňovat nápad od LANA který napsal :
Já pokud budu řešit bezproblémové tankování PB i v zahraničí tak si na karavan namontuji klasickou koncovku na plňění LPG co se používá na plnění automobilů a pomocí vysokotlaké hadice propojím s lahví nejlépe kompozitovou nebo-li jde vizuélně vidět kolik plynu v láhvi je.
Obsluha u ČS - LPG nebude mít ani tušení do jakého zařízení je plyn napouštěn.
Upravil RadimO dne 21.12.2010 19:15, před 13 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
To co napsal je kravina a proto s jeho nápadem dopńovat lahve tak že budu koukat kolik se tam ještě vejde nemám nic společného. Já chci oficiálně dopňovat PB a snažím se tu vysvětlit že to jde a ktomu bezpečně a legálně.


http://www.wohnmo...66903.html

http://www.wohnmo...66902.html
RadimORadimOČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:
To co napsal je kravina a proto s jeho nápadem dopńovat lahve tak že budu koukat kolik se tam ještě vejde nemám nic společného. Já chci oficiálně dopňovat PB a snažím se tu vysvětlit že to jde a ktomu bezpečně a legálně.


http://www.wohnmo...66903.html

http://www.wohnmo...66902.html


A proč bych měl jako hele-tele koukat kolik tam napustit? To vůbec nepsal. Už předem přece vím kolik tam mám a kolik napustit. A jak poznáš ty kolik tam máš PB? Asi nijak že?
Legální to bude když si tu láhev vyndáš a budeš jí chtít naplnit a to ti nikdo nenaplní, tak proč to chceš dělat tak jak psal LANA plnit bokem přímo do láhve a obsluha neví kde PB se napouští.
Upravil Fun dne 22.12.2010 13:40, před 13 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
A tak pak moc nechápu, proč to vyrábějí, pokud to budete na pevno uchycovat jako nádrž, proč nekoupit klasickou nádrž která je daleko levnější a větší? Pro mě to tedy postrádá smysl, rozhodně si chci bombu vyndat naplnit a zandat a nevrtat zase do auta. Pro vás majitele velkých obytek s místem ok, ale právě pro malé jako jsme my, nebo třeba Habásci, tak to postrádá logiku, k Láhvi by mělo být prohlášení výrobce o možnosti plnit tuto láhev na čs si myslím.:x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Medvěde, máš pravdu že dát do auta rovnou nádrž by asi bylo lepší. ale kam s ní,? když nechci nikam nic vrtat a potom ten problém v zimě kde schánět čistej propan? Tak proto se mi líbí tohle řešení, tuhle plnící lahev, (pro někoho nádrž!)), si pořídím jenom jednu, v létě mě bude na celou dovolenou stačit a když ne tak dočerpám, tak mi odpadne před výjezdem výměna ještě né úplně prázdné lahve "pro sichr", a v zimě tuhle plnící lahev jednoduše vyndám a na hory si vezmu dvě obyč. s čistým propanem. Mě se natom líbí to že je stejně velká jako obyč. lahev.
LANALANAČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:
Odkaz na tuto lahev která je plnící a má stop ventil jsem sem už dával asi před rokem, i s odkazem kde se dá koupit, ale nikdo na to moc nereagoval. Ale aspoń jednu určitě pořídím, nebaví mě před výjezdem vracet polopráznou lahev abych měl pro jistotu plnou. On se potom taky ten plyn pěkně prodraží.


Nazdar Jardo, narozdíl od tebe tady nepíšu žádné kraviny ale konkrétní reálné věci které lze provést bez velkých finančních nákladů. Ty o této láhvi jsi psal již před rokem jak uvádíš a zatím sis jí ani ty nepořídils. Já narozdíl od tebe toto napouštění lahví pořídím do 1000kč a naplním si jakoukoliv láhev kdekoliv u ČS na LPG. Mě tyto 2láhve i se zařízením na napouštěním vyjdou do 4000kč Za tuto cenu si nepořídíš ani 1láhev s napouštěním.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

LANA napsal:

Citovat

jarda77 napsal:
Odkaz na tuto lahev která je plnící a má stop ventil jsem sem už dával asi před rokem, i s odkazem kde se dá koupit, ale nikdo na to moc nereagoval. Ale aspoń jednu určitě pořídím, nebaví mě před výjezdem vracet polopráznou lahev abych měl pro jistotu plnou. On se potom taky ten plyn pěkně prodraží.


Nazdar Jardo, narozdíl od tebe tady nepíšu žádné kraviny ale konkrétní reálné věci které lze provést bez velkých finančních nákladů. Ty o této láhvi jsi psal již před rokem jak uvádíš a zatím sis jí ani ty nepořídils. Já narozdíl od tebe toto napouštění lahví pořídím do 1000kč a naplním si jakoukoliv láhev kdekoliv u ČS na LPG. Mě tyto 2láhve i se zařízením na napouštěním vyjdou do 4000kč Za tuto cenu si nepořídíš ani 1láhev s napouštěním.

Podle mně máš pravdu, ale jak budeš řešit to co napsal RUDY - zbytky butanu v zimním období ??
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

LANA napsal:

Citovat

jarda77 napsal:
Odkaz na tuto lahev která je plnící a má stop ventil jsem sem už dával asi před rokem, i s odkazem kde se dá koupit, ale nikdo na to moc nereagoval. Ale aspoń jednu určitě pořídím, nebaví mě před výjezdem vracet polopráznou lahev abych měl pro jistotu plnou. On se potom taky ten plyn pěkně prodraží.


Nazdar Jardo, narozdíl od tebe tady nepíšu žádné kraviny ale konkrétní reálné věci které lze provést bez velkých finančních nákladů. Ty o této láhvi jsi psal již před rokem jak uvádíš a zatím sis jí ani ty nepořídils. Já narozdíl od tebe toto napouštění lahví pořídím do 1000kč a naplním si jakoukoliv láhev kdekoliv u ČS na LPG. Mě tyto 2láhve i se zařízením na napouštěním vyjdou do 4000kč Za tuto cenu si nepořídíš ani 1láhev s napouštěním.


Jseš mimo, kraviny píšeš ty, jseš na špatným vlákně, Pepi tady začal vlákno o plnících lahvích. A o těch se bavíme, ty si sem začal psát o plnění lahví který plnící nejsou. Tedy ano v plnírně nebo výměnou. To že si uděláš samodomo hadici a budeš to plnit načerno je tvoje věc ale to mě nezajímá , já nic takovího dělat nechci.
Ale jinak je to celý debata o H......ně protože pořád tady jsou někteří kteří nevědí co je plnící lahev, nebo to nechtěj vědět.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
Teď sem se ptal majitele čerpačky LPG pro auta - s tou plnicí lahví by tě poslal pryč :( (ale mně by to ze známosti naplnil :) )
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
A hlavně se opět malinko zvrhlo vlákno Pepimu, který chtěl jen pomoct někomu, kdo by ji chtěl levněji, tak prosím zpět k tématu
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:
A hlavně se opět malinko zvrhlo vlákno Pepimu, který chtěl jen pomoct někomu, kdo by ji chtěl levněji, tak prosím zpět k tématu

no já bych ji chtěl levněji :) a ze známosti bych měl i kde ji naplnit !h
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
Lano,nemáš pravdu,jde přece o bezpečnost a váhu,v říjnu na termály přijel z kompozitkou a strašně smrděl plyn,přeplnil kompozitku,která spodním ventilem utíkala.Na naše naléhání odešel s láhvi \200m a tam ji nechal vyfunét.Plní se v celé evropě,bude se plnit i u nás.A když to vyřeším,jak píšeš ty u této plnicí lahve budu si jist,že nikoho neohrožuji.A o tom to je.Dál už se do této debaty nebudu zapojovat,protože to nesplnilo to so jsem původně myslel,a to,že je za polovičku jako u nás železná a kdyby bylo více zájemců ,bylo by to ještě levnější,nic víc.Já jsem si je objednal a tím pro mě tato debata skončila.Jaký si to uděláme takový to máme?!!!!!!:r:_
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
Teď sem se ptal majitele čerpačky LPG pro auta - s tou plnicí lahví by tě poslal pryč :( (ale mně by to ze známosti naplnil :) )


Ale jak by tě poslal pryč, auto na LPG plní ne? A tohle je to samý, se stop ventilem při 80% naplnění a s atestem. Neměl by přeci důvod.
jinak medvěd má pravdu vlákno se dostalo úplně někam jinam, pokuď Pepi sežene dobrou cenu tak si jí už konečně taky pořídím, protože ta cena 5500,- plus hadice, plnící hrdlo, je dost, jinak bych jí už měl.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pepi, jarda77, PepaK, Me2d, Zdenek a Alena, Hroch, Rudy, LANA, Doskocil, RadimO, simcha, Seaman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,021,107 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23316 sekund | Průměrně za: 0.23316 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB