Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ALU Hlinikové láhve na plyn-pro plnění: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ALU Hlinikové láhve na plyn-pro plnění

Poslední aktualizace před 13 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
ALUGAS Láhev na palivo

aus Aluminium Hliník

NEU NEU mit Schwimmer-Füllstandanzeige NOVÉ NOVÉ s plovákem indikátorem

LPG Propane cylinder international retailers / dealers welcome Plynová láhev LPG mezinárodních maloobchodníků / obchodníci vítají

mit 80 % Füllstopventil, Entnahmeventil 21.8 LH s 80% Füllstopventil, ventil 21,8 LH

mit Schwimmer-Füllstandanzeige und Sicherheitsventil s plovákem hladinoměrem a pojistným ventilem

Höhe 575 mm ohne Kragen 600 mm mit Kragen Výška 575 mm 600 mm s límcem bez límce

Durchmesser 300 mm Průměr 300 mm

Leergewicht nur 6,5 Kg. Pohotovostní hmotnost pouze 6.5 kg

wird geliefert mit 1,5 Meter Füllschlauch und je dodáván s 1.5 meter hadicí a

Außenbetankung HK flach 21.8 Innengewinde, Zahraniční tankování HK byt 21,8 žena,

oder mit Direktbetankung nebo přímým vyplněním

zusätzlich erhalten sie drei Fülladapter ACME/Dish/Bajonett Kromě toho obdrží tři plnicí adaptér ACME / jídlo / bajonet

Im europäischen Ausland achten Sie bitte auf Hinweisschilder an den jeweiligen Tankstellen, ob eine Erlaubnis zum füllen vorliegt. V jiných evropských zemích, prosím, věnujte pozornost značení na jednotlivých stanicích, ať již získáno povolení k vyplnění.

In Deutschland darf nur an dafür ausgewiesenen Gasfüllstationen befüllt werden V Německu, jen aby byl vyplněn pro čerpací stanice hlášeny

Sie möchten sich lieber einen Gastank unterbauen ? Raději stavět plynové nádrže?

Kein Problem Tanks und Zubehör finden Sie in meinem Shop Žádný problém, nádrže a příslušenství najdete v mém obchodě

Novinka v německu plnící ALU láhev + adaptéry ,bližší info na SZ:t:_
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
ještě k těm ALU flaškám nejsem prodejce,jen hledám co dám do nového,ve starém mám nádrž na 26l a to je na měsíc pobytu na divoko málo.Tyto láhve budu asi objednávat v lednu.Lepší cena,váha,obsah,:_
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Odkaz na tuto lahev která je plnící a má stop ventil jsem sem už dával asi před rokem, i s odkazem kde se dá koupit, ale nikdo na to moc nereagoval. Ale aspoń jednu určitě pořídím, nebaví mě před výjezdem vracet polopráznou lahev abych měl pro jistotu plnou. On se potom taky ten plyn pěkně prodraží.
Upravil jarda77 dne 20.12.2010 20:47, před 13 let
PepaKPepaKČlen
Přidáno před 13 let
Já jsem objednával 2 tyto, protože se mi tam kompozitní nevejdou. Kde se dá sehnat nějaký adaptér aby to šlo napnit i u pumpy ?

http://cgi.ebay.d...chenbedarf
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Tato lahev v odkazu není plnící.

Plnící je tato a i tady se dá koupit vše potřebné (hadice,redukce, atd.)

http://cgi.ebay.d...1c17e5075a
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
No právě a PEPI tady nabízí, že pokud by nás bylo víc, bude lepší cena a poštovné a tak, jen se snaží pomoct i jiným, tak to tedy chápu já a máme cca. měsíc se dohodnout, zkus s nimi tedy vyjednat nějakou cenu třeba při odběru 10ks kolik to vyjde našince s poštovným a pod. třeba jich bude i víc, kdo ví pokud ti nabídnou cenu pod ten odkaz z EBAY není co řešit, no ne?:^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Tak jestli je to míněno takhle tak o dvě lahve by byl zájem, dle ceny tedy.
PepaKPepaKČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:
Tato lahev v odkazu není plnící.

Plnící je tato a i tady se dá koupit vše potřebné (hadice,redukce, atd.)

http://cgi.ebay.d...1c17e5075a


A ta co uvádíš se mi tam právě nevejde protože má stejně jako kompozitka kolem ventilu ten mohutný rantl. Jen mne zajímalo zda se tyto lahve dají plnit jinde než v plynárně.
http://cgi.ebay.d...chenbedarf
Upravil PepaK dne 20.12.2010 21:09, před 13 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:
Tato lahev v odkazu není plnící.

Plnící je tato a i tady se dá koupit vše potřebné (hadice,redukce, atd.)

http://cgi.ebay.d...1c17e5075a


teda ale ta cena neni nic moc :v kdyby byla za 1/2 tak neváhám :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

PepaK napsal:

Citovat

jarda77 napsal:
Tato lahev v odkazu není plnící.

Plnící je tato a i tady se dá koupit vše potřebné (hadice,redukce, atd.)

http://cgi.ebay.d...1c17e5075a


A ta co uvádíš se mi tam právě nevejde protože má stejně jako kompozitka kolem ventilu ten mohutný rantl. Jen mne zajímalo zda se tyto lahve dají plnit jinde než v plynárně.
http://cgi.ebay.d...chenbedarf


PepoK, ten rantl je sundávací.
Upravil Fun dne 21.12.2010 11:27, před 13 let
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let
Rozumím správně úvahám, které se tady vedou? :x
Jednu ze dvou plynových lahví vyměním za tu plnící, kterou naplním u jakékoli LPG čerpačky. Potud tomu rozumím. Jenže co v zimě? Propan na čerpačce neseženu a naplním-li párkrát LPG, odpaří se pouze propan a za chvíli budu mít v té láhvi poze butan. V létě nemám s dvěma lahvema sebemenší problém a zdá se mi, že zimní provoz ta plnící láhev neřeší.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Rudy napsal:
Rozumím správně úvahám, které se tady vedou? :x
Jednu ze dvou plynových lahví vyměním za tu plnící, kterou naplním u jakékoli LPG čerpačky. Potud tomu rozumím. Jenže co v zimě? Propan na čerpačce neseženu a naplním-li párkrát LPG, odpaří se pouze propan a za chvíli budu mít v té láhvi poze butan. V létě nemám s dvěma lahvema sebemenší problém a zdá se mi, že zimní provoz ta plnící láhev neřeší.


Taky by mně zajímalo jestli v plnírně lahví (běžné ne Flaga a pod.) umějí případný zbytek butanu odsát/vypustit ??
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 20.12.2010 22:35, před 13 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
No, zimní provoz pro toho co má kaslík nevyhřívaný neřeší, já mám kaslík hned za topením tak mě by to nevadilo. Jednu bych nechal na výmněnu, tu bych vždy dojel až do konce, a tuhle plnící bych vždycky jen doplnil. Kamarádi si nechávaj plnit i obyč lahev, ale buď ji musej před plněním vyprázdnit nebo vážej a počítaj. Tady je dobrý že se nemusí nic řešit a jenom se doplňuje.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Rudy napsal:
Rozumím správně úvahám, které se tady vedou? :x
Jednu ze dvou plynových lahví vyměním za tu plnící, kterou naplním u jakékoli LPG čerpačky. Potud tomu rozumím. Jenže co v zimě? Propan na čerpačce neseženu a naplním-li párkrát LPG, odpaří se pouze propan a za chvíli budu mít v té láhvi poze butan. V létě nemám s dvěma lahvema sebemenší problém a zdá se mi, že zimní provoz ta plnící láhev neřeší.


Taky by mně zajímalo jestli v plnírně lahví (běžné ne Flaga a pod.) umějí případný zbytek butanu odsát/vypustit ??


U nás tedy i vyčerpají, případně do vlastní láhve jen doplní co chybí, plnící láhev by mi pomohla hlavně v zahraničí kromě rakouska i tady a nemuset na to myslet a vážit apod.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
LANALANAČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:
No, zimní provoz pro toho co má kaslík nevyhřívaný neřeší, já mám kaslík hned za topením tak mě by to nevadilo. Jednu bych nechal na výmněnu, tu bych vždy dojel až do konce, a tuhle plnící bych vždycky jen doplnil. Kamarádi si nechávaj plnit i obyč lahev, ale buď ji musej před plněním vyprázdnit nebo vážej a počítaj. Tady je dobrý že se nemusí nic řešit a jenom se doplňuje.


Nevím kde tyto láhve chceš kromě plnících stanic doplňovat?
Na ČS - LPG je zakázáno doplňování jakýchkoliv lahví na PB
Pokud máš informace že tuto láhev bez problémů doplníš na kterékoliv ČS - LPG tedy i v zahraničí tak podej zde informace i pro ostatní karavanisty.

Já pokud budu řešit bezproblémové tankování PB i v zahraničí tak si na karavan namontuji klasickou koncovku na plňění LPG co se používá na plnění automobilů a pomocí vysokotlaké hadice propojím s lahví nejlépe kompozitovou nebo-li jde vizuélně vidět kolik plynu v láhvi je.
Obsluha u ČS - LPG nebude mít ani tušení do jakého zařízení je plyn napouštěn.

Celkové náklady na přípojku nepřesáhnou 1000kč
Upravil LANA dne 21.12.2010 11:28, před 13 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
Je potřeba,asi,si přečíst parametry této lahve,má zvlášť plnicí hrdlo s ventilem proti přeplnění,na českém trhu se prodává cca .10000Kč a je železná,normálně na ČS se plní jako auta.:_
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
To LANA - tato alu plnící lahev je vlastně nádrž (plnící přívod, stop ventil při 80% naplnění).Takže jí budu plnit nebo dopňovat všude tam kde se tankuje LPG do auta.
Upravil jarda77 dne 21.12.2010 17:41, před 13 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:
To LANA - tato alu plnící lahev je vlastně nádrž (plnící přívod, stop ventil při 80% naplnění).Takže jí budu plnit nebo dopňovat všude tam kde se tankuje LPG do auta.

Asi to nebude tak jednoduchý, mám v příbuzenstvu jednoho majitele čerpačky LPG a ten tvrdí, že do lahví májí přísný zákaz plnit, (nejsou ofiko plnírna lahví) a že v tom je i daňový problém LPG je asi jinak zdaněný než plyn do lahve tak že je možný že tě s tou lahví někde můžou "vyhnat"
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj.
Daň z utrácení (DPH) je už dávno stejná, tj. 20%, ať je to naplněněné v plnírně, tzn. na vaření, nebo do auta. Z plnírny to vychází dráž, protože si tam připočítávají nějaký paušál na obsluhu lahví, tedy údržbu, opravy a tlakové zkoušky. U čerpačky to není na kila, ale na litry, ačkoliv nebyl by problém to vážit. Do "desítky" (CZ), která má ale povoleno 11 kg PB, se plní 17 litrů.:r
Upravil Doskocil dne 21.12.2010 18:20, před 13 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

jarda77 napsal:
To LANA - tato alu plnící lahev je vlastně nádrž (plnící přívod, stop ventil při 80% naplnění).Takže jí budu plnit nebo dopňovat všude tam kde se tankuje LPG do auta.

Asi to nebude tak jednoduchý, mám v příbuzenstvu jednoho majitele čerpačky LPG a ten tvrdí, že do lahví májí přísný zákaz plnit, (nejsou ofiko plnírna lahví) a že v tom je i daňový problém LPG je asi jinak zdaněný než plyn do lahve tak že je možný že tě s tou lahví někde můžou "vyhnat"





Ufff, tak nevím jak to napsat aby to pochopili opravdu všichni i ty pomalejší. Co pořád tady mluvíte o plnění lahví, ty nikdo nenaplní,(téměř), to je jasný. Ale píšeme tady o plnící lahvi - PLNÍCÍ !!!!! ta se chová jako nádrž, jako nádrž, jenom má tvar lahve jako na PB. :v
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pepi, jarda77, PepaK, Me2d, Zdenek a Alena, Hroch, Rudy, LANA, Doskocil, RadimO, simcha, Seaman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,045,558 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33605 sekund | Průměrně za: 0.33605 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB