Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Laciná vestavba: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Laciná vestavba

Poslední aktualizace před 11 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Ještě k té ceně rozšíření z B na B+E, abych neuváděl společnost v omyl. Teď jsem projel autoškoly v Plzni tak cena je od 3200,- až po cenu 5000,- Kč. Pravdou je že před dvěma lety, když jsem také o této variantě uvažoval byla cena 3000,- Kč
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 13 let
Musím se přidat k názorům vyměnit oboje za dodávku L1H1, event. L1H2, rozměry osobáku, pojistka taky, spotřeba podobná, ale už se to dá začít předělávat na velmi uspokojivé obytné univerzální vozítko a to i do zimy. Hodně kluků to tady takhle dělá a dost dobře a nádherné "vzorky" jsou taky tady -
http://www.krs.cz...nivestavba
a taky
http://www.krs.cz...nivestavba

Tohle bych viděl pro dceru studentku a jejího přítele jak vyšité a samotnému se mi to moc líbí na cesty za klienty a jako pojízdná kancelář a myslím, že něco podobného by jsi dokázal taky, postupně ...
Tak ať se daří...
Radek
X
XTRANČlen
Přidáno před 13 let
Souhlasím s Radkem. A jako zdroj bych doporučil sociální ústavy,městské úřady apod. Celkem vlídné zacházení, nemnoho najetých km, pravidelný servis a cena stanovena úředně.

Určitě bych nebral něco ve stylu Horváth a syn, výkopové práce.

Ale za 40 táců se spíš mrkni na západ od čr. Svého času prodával bundeswehr vw t4 ve hnusné zelené matné barvě. Ale auta byla skoro nejetá a za hubičku. Prostě sedni k netu a hledej a hledej.
Ahoj Vláďa
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let
No což to já hledám a leccos jsem i našel, jen moc nevěřím tomu, že dodávka z roku 1997 za 30 tis. (kterých je na netu plno), má údajně necelých 200 tis. km, je v "perfektním stavu", jak inzerují. Vzorky, na které odkázal Radek jsou naprosto úžasný. Bohužel to stojí strašně moc a kdybych do toho jednoho dne šel, rozhodně bych tohle nedával do dodávky s pořicovací cenou pod 150 tis. To by bylo, jak když si nějakej puberťák koupí starý rezavý BMW za 25 tis a udělá si na něm na dluh megatuning za 150...
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 13 let
To bylo pouze pro inspiraci, ;-)) , věř ale, že to je reálné, je třeba akorát začít s aspoň trochu slušným autem, a za jak dlouho ho takto dotvoříš, byť svépomocí, avšak ne draze, to už je další...Hlavně nekup nic,do čeho se Ti nebude chtít vůbec investovat, dostaneš se do slepé uličky, ale za svoje peníze...:_
Radek
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Radek Sladky napsal:
To bylo pouze pro inspiraci, ;-)) , věř ale, že to je reálné, je třeba akorát začít s aspoň trochu slušným autem, a za jak dlouho ho takto dotvoříš, byť svépomocí, avšak ne draze, to už je další...Hlavně nekup nic,do čeho se Ti nebude chtít vůbec investovat, dostaneš se do slepé uličky, ale za svoje peníze...:_


Hlavně - během studia a prázdnin je mraky času na ježdění i kutění, my pracující, dojíždějící to máme horší, pak přijde rodina další povinosti a lepší to nebude :-)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let
Tak s tím časem to taky není tak snadný. Doma v Táboře jsem jednou za 14 dní a když už tam jedu, většinou mě čeká jiná práce. A nakonec pořád platí to, že to chce jako základ dobré auto, na které ovšem nemám. A co se týče toho, že pak přijde rodina a povinnosti? Nad tím přemýšlím také dost často a je škoda, že finanace by na takovouhle věc mohly být, ale až když už to bude o něco komplikovanější právě díky té rodině nebo kratké dovolené.
ficcusficcusČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

MaxQ69 napsal:
Tak s tím časem to taky není tak snadný. Doma v Táboře jsem jednou za 14 dní a když už tam jedu, většinou mě čeká jiná práce. A nakonec pořád platí to, že to chce jako základ dobré auto, na které ovšem nemám. A co se týče toho, že pak přijde rodina a povinnosti? Nad tím přemýšlím také dost často a je škoda, že finanace by na takovouhle věc mohly být, ale až když už to bude o něco komplikovanější právě díky té rodině nebo kratké dovolené.


U rodiny je to ovšem zas jak u toho auta. Je opět nutný dobrý základ ... a to výběr partnerky!) Když se dva shodnou, že není třeba mít nadstandartní bydlení, auto, exot.dovolené apod., tak se dají zbylé peníze docela užít.
Než celý život škudlit a na "stará" kolena si koupit vysněného nového bydlíka, tak se budu radši na "mladá" kolena toulat starším autem nebo na starší motorce. Zkrátka času je málo, a proto ho nepromrhejme čekáním na lepší zítřky:)

A děti? Pravda, pár miminkovských let je trochu omezujících, ale od cca 5ti let si to s nima můžeš parádně užívat ...
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

ficcus napsal:

Citovat

MaxQ69 napsal:
Tak s tím časem to taky není tak snadný. Doma v Táboře jsem jednou za 14 dní a když už tam jedu, většinou mě čeká jiná práce. A nakonec pořád platí to, že to chce jako základ dobré auto, na které ovšem nemám. A co se týče toho, že pak přijde rodina a povinnosti? Nad tím přemýšlím také dost často a je škoda, že finanace by na takovouhle věc mohly být, ale až když už to bude o něco komplikovanější právě díky té rodině nebo kratké dovolené.


U rodiny je to ovšem zas jak u toho auta. Je opět nutný dobrý základ ... a to výběr partnerky!) Když se dva shodnou, že není třeba mít nadstandartní bydlení, auto, exot.dovolené apod., tak se dají zbylé peníze docela užít.
Než celý život škudlit a na "stará" kolena si koupit vysněného nového bydlíka, tak se budu radši na "mladá" kolena toulat starším autem nebo na starší motorce. Zkrátka času je málo, a proto ho nepromrhejme čekáním na lepší zítřky:)

A děti? Pravda, pár miminkovských let je trochu omezujících, ale od cca 5ti let si to s nima můžeš parádně užívat ...



Rozhodně netvrdím, že je to s dětma špatný. Jen je to rozdílný a já bych rád vyzkoušel obě varianty.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

MaxQ69 napsal:

Osobní honotu má pro mě vyšší ten obytňák, ale zase potřebuju něco do normálního provozu a přecejen si nedovedu představit, že jako student budu někde ještě 4 roky jezdit po městě obytňákem a případně s tím parkoval na studenstkým parkovišti :) .


presne o tomhle jsem take premyslel, mam jeste staryho Formana na plyn co jezdi levne a hadej co.... stejne jezdim tim svym Kosmikem i na bezny nakupy :-) uz od podzimu Forman stoji, tedka pod snehovou cepici a docela premyslim ze za rok ma jit na technickou tak uz nepujde.... Co dle fotek mame asi hodne podobny obytnaky a muzu rict ze me neni vubec blby s nim jezdit jako s normalnim autem... O to opatrneji jezdim, vozim celou chatu ze jo, zere nejakych 9l, predem si ho muzu vyhrat a je to stejne dlouhy jako beznej lepsi kombik takze se i vsude na parkovisti vlezu (uz ne tak na vysku :-))
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,690,206 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23565 sekund | Průměrně za: 0.23565 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB